Sunnynko
12.01.12,22:52
Dobry den, v datume od 10.2.2011 do 28.2.2011 som mal uzavretu dohodu o pracovnej cinnosti v rozsahu 10hod/tyzdne s odmenou 2€/hod. brutto, popri evidovani na Urade Prace. Problem je ze po skonceni tejto dohody mi "zamestnavatel" nedal mesacny vykaz o zarobku. Nakolko som mal vtedy ine starosti nejako sa na to zabudlo a dnes sa mi ozvali z uradu prace ze ma musia k datumu podpisania zmluvy odhlasit. Chcem sa opytat ci sa da proti tomu nejako odvolat resp. da nieco spravit aby som neplatil do zdravotnej poistovni 11mesiacov od datumu vyhlasenia az do dnes. Prepacte ze som to sem dal, no neviem to zaradit. Dakujem
ewita888
12.01.12,21:59
na úrade práce si zahlásil, že pracuješ a zaniesol si tam dohodu?
Sunnynko
12.01.12,22:01
ano dohodu maju / mali hned ako som ju podpisal...nemaju uz len mesacny vykaz po skonceni tej dohody
ewita888
12.01.12,22:25
tak to bude vyradenie za nesplnenie si povinnosti.. neviem, či ti pomôže odvolať sa.. ale skús aj s priložením toho tlačivka..

inak zamestnávateľ ti to nevydá len tak, ty si určite dostal na úrade tlačivo, ktoré si mal dať zamestnávatelovi na vyplnenie.. to, že si mal vtedy iné starosti, ťa zrejme neospravedlní..
Sunnynko
13.01.12,06:03
Na urade mi ziadne tlacivo nedali a nedali mi ho ani ked som robil na dohodu predtym, vtedy mi ho daval zamestnavatel.