scooors
13.01.12,06:57
​Zdravím , otec otvoril nový podnik , chcem len vedeť tuto informaciu :

Ak otec ma nazov podniku Pohostinstvo u XY ... a teraz ide dávať robiť na reklamu na sklá(aaby to nejako vyzeralo z vonka) a nebude problém keby tam dá len : u XY ... kedze je to registrovane ako Pohostinstvo u XY ? Je to len hra so slovíčkami ale keby došla kontrola alebo čo aby nemali blbé pripomienky prečo nemá presný nazov ale ma tam len ,, u XY ,, namiesto ,,pohostinsto u XY,, Dakujem veľmi pekne :)) Podnik nieje vedený ako s.r.o. Súrne dakujem :)
Economic
13.01.12,09:41
Reklama nie je účtovný doklad. Môže. Označovať presne v súlade so živnostenským registrom musí na daňových dokladoch a na firemných listoch, inak v pohode.
blavaciko
13.01.12,16:55
ja len doplnim, ze aj prevadzka musi byt samozrejme riadne oznacena celym menom, ale staci napriklad iba na vchodovych dverach vycapeny papier a na okna si mozes dat co chces... (takmer)
scooors
14.01.12,13:05
Takže ak na okna dám si spraviť výlep ,, u XY ,, a pride kotrola nebude nadavat ? na dveraách samozrejme bude,, pohostinstvo u XY ,, tam su aj otvaracie hodiny... Lebo sestra mi vravela ze hygienička jej čosi iné hovorila tak som zmateny z toho :/
Economic
14.01.12,13:18
Na okne môže byť..... No označenie prevádzky na dverách musí byť v súlade so živnostenským, vrátane zodpovedného vedúceho...
calimero1
14.01.12,14:02
Takže ak na okna dám si spraviť výlep ,, u XY ,, a pride kotrola nebude nadavat ? na dveraách samozrejme bude,, pohostinstvo u XY ,, tam su aj otvaracie hodiny... Lebo sestra mi vravela ze hygienička jej čosi iné hovorila tak som zmateny z toho :/

Na oknách môžeš mať hocičo, aj reklamu na zubnú pastu, je to čisto na tebe.
Pokiaľ to samozrejme nie je v rozpore s dobrými mravmi.
Nápisy na oknách nie sú označením prevádzky v zmysle zákona.
Ono neviem, z akého titulu sa do toho stará hygienička, tí naši byrokrati sa boja o teplé fleky, tak sa starajú do všetkého v snahe dokázať svoju nenahraditeľnosť pre potreby štátu.
blavaciko
14.01.12,21:59
hygienicka nech sa stara o to ci tie nalepky nenamacas v pive...
uplne milujem ked si tito uradnici s prepacenim otvaraju hubu na veci o ktorych vobec nic nevedia...
SamuelSK
14.01.12,22:26
tak by som nalepil dve nalepky.
jedna by mala font 5000
druha by mala font 0,005

nic by mi nemohli :) - je to tam? je .