retra
13.01.12,12:16
Máme reg. pokladnicu bez zásuvky na peniaze, keďže obsluhujúci chodí po sklade a tržbu má v peňaženke pri sebe. Má sa aj v takomto prípade evidovať vklad do pokladne (drobné na vydávanie atď...) ?
evina
13.01.12,11:23
Máme reg. pokladnicu bez zásuvky na peniaze, keďže obsluhujúci chodí po sklade a tržbu má v peňaženke pri sebe. Má sa aj v takomto prípade evidovať vklad do pokladne (drobné na vydávanie atď...) ?

Šuplíček nie je rozhodujúci pre evidovanie vkladu:) ale vklad samotný, aby sa zhodovala hotovosť - áno je povinný

http://www.porada.sk/t174252-p14-trzby-z-erp-a-skutocny-stav-hotovosti.html#post1941211
retra
13.01.12,13:35
Takže keď mám pri sebe dva peňaženky tak kontrola z daňového úradu mi skontroluje iba jednú peňaženku, všetky alebo ma dajú pod scaner , obrátia hore nohami , aby zo mňa všetky centy vypadli a tak ich spočítajú.
evina
13.01.12,14:09
Takže keď mám pri sebe dva peňaženky tak kontrola z daňového úradu mi skontroluje iba jednú peňaženku, všetky alebo ma dajú pod scaner , obrátia hore nohami , aby zo mňa všetky centy vypadli a tak ich spočítajú.

Asi pod ten scaner:)

Skrátka môžeš mať aj tri, ale len v jednej maj presnú hotovosť podľa tržieb, v najhoršom menej....nikdy nie viac