slabikar
13.01.12,21:26
ma niekto skusenosti s reklamou na billboardoch? kolko ste platili a za aky cas prenajmu? boli ste spokojni s kvalitou? bola dobra odozva od ludi?
Dantess
13.01.12,20:37
Ja som mal jeden v BA za 240e na 1 mesiac. Prišiel len 1 človek a odozva bola slabá, ale už sme otvorení 3roky pomaly a chodí stále, takže ešte 2 roky a cena sa vráti :D Inak ak billboard, tak musíš mať firmu/web, ktorý sa ľahko zapamätá a musíš dať čo najviac, lebo ľudia majú v hlave milión vecí a billboardy aktívne nesledujú. Ja by som tie peniaze určite dal (aj dávam) do marketingu na internete.
mann
13.01.12,22:53
Myslim, že cena za penájom billboardu začína od 100euro/mesiac pri formáte 5,1 x 2,4m, ale keď vidím koľko reklamných plôch je nevyužitých celé mesiace,tak je tu priestor na vyjednanie výhodných podmienok. Ja by som rozdelil rozpočet na reklamnú kampaň nasledovne: 40% na offline reklamu (billboardy, printová reklama, rádia), 40% na online kampane Pay Per Click a 20% rezerva na nečakané výdavky. V dnešnej dobe rozhodne nemožno ignorovať prezentáciu firmy a kampane na sociálnych sieťach, pretože tu dokážete osloviť veťké skupiny uživateľov s presne cielenou reklamou takmer zadarmo.
skirs
16.01.12,16:04
U nás v menšom okresnom meste stojí billboard
od firmy
Akzent 132 bez DPH + tlač plagatu do billboardu 24 euro bez DPH
Gryf 130 bez dph + tlač plagatu do billboardu 28 euro bez DPH
dinkooo
16.01.12,16:08
Nasa firma mala 10 bilboardov, cena za prenajom na mesiac za kus - 260 eur. Urcite to malo percentualny rast navstevnikov, ale podla mna bilboardy sluzia skor na budovanie "mena".