Rozalka
14.01.12,11:10
Prešporáci, prosím Vás, kde sa dá ľahko a bezproblémovo zaparkovať v blízkosti zimáku?
(v pracovný deň podvečer)
Kým bolo na Odbojárke pred mojou Alma mater veľké parkovisko, to nebol problém, ale sa mi marí, že to tam veľmi okresali, dokonca neviem, či celé parkovisko nebolo zrušené.
VladoaKatka
14.01.12,10:54
Rozalka ja by som asi zvolila parkovisko v nákupnom centre Polus.
bodliak
14.01.12,11:01
Skusil by som pri Istropolise, pri Lidli, alebo za nim, na Kukučínovej.
Pripadne pri starej športovej hale na Bajkalskej (teraz "Hant").
ajkariky
14.01.12,11:25
v pracovny den v podvcčer le dolu v Poluse.
srska
14.01.12,11:43
ja by som zaparkoval na parkovisku miletičova a ten 1,5 "bloku" po jégeho by som sa prešiel pešo. keď polus, tak hore a pri múre - po vjazde vpravo (menšia pravdepodobnosť, že nejaký debo alebo blondína ti pri otváraní dverí drbne do tvojho)

alebo na priemyselnej oproti nkú+sas - parkovisko lídl (2,5 "bloku")
Martin Mocko
14.01.12,11:51
Ešte bližšie parkovanie je za basketbalovou športovou halou. Taká ulička medzi halou a 3vežami. Pokiaľ nebude práve hokej, tam je parkovania habadej.
Rozalka
14.01.12,12:29
Vďaka, niečo si nájdem, no najlepšie asi cez tú Jégého alebo ako radí Martin (ten ma už pozná, vie, že to potrebujem mať blízko). Z Polusu sa mi to na pešo zdá dosť ďaleko.
Apropo, nebude tam niekto z vás utorok večer (TAPFS) a teraz pozerám na lístky, aj Saltimbanco bude tam, ale to je v sobotu, to bude asi menej problematické, však?
srska
14.01.12,12:36
rozalka, ak pôjdeš po trnavskej a odbočíš na jégeho - máš šancu zaparkovať vľavo pri panelákoch, ak to bude okolo 18-tej určite nebudú ešte všetci doma (potulujú sa v poluse, ......:))
ivka70
14.01.12,12:53
Na Jegeho a v okoli to byva podvecer uz plne, najlepsie je naozaj parkovat za Sportovou halou na Pasienkoch.
Alebo v podzemnej garazi pod hotelom vedla zimaku.
Ten Polus je skutocne uz velmi daleko.
Rozalka
14.01.12,13:08
A s tým hotelom, to kde je ten Hilton, kde vyrástol? Roh Jégého/Trnavská alebo Odbojárov/Trnavská? Dávno som tadiaľ nešla, mám radšej Záhradnícku, neviem si to predstaviť.
Asi využijem tie Pasienky.
nika.sum
14.01.12,16:28
Rozalka, ja sem-tam chodim s malym na verejne korculovanie cca o 16.00 a zatial sa mi vzdy podarilo zaparkovat oproti zimaku pri tych obytnych starych domoch (neviem aka je to ulica) hned za zastavkou trolejbusov a autobusov smerom (na Trnavku). Samozrejme ako tu uz pisali, ak nebude hokej, popr. nejaky koncert na Zimaku, nemal by byt taky problem.
Rozalka
14.01.12,16:39
Rozalka, ja sem-tam chodim s malym na verejne korculovanie cca o 16.00 a zatial sa mi vzdy podarilo zaparkovat oproti zimaku pri tych obytnych starych domoch (neviem aka je to ulica) hned za zastavkou trolejbusov a autobusov smerom (na Trnavku). Samozrejme ako tu uz pisali, ak nebude hokej, popr. nejaky koncert na Zimaku, nemal by byt taky problem.
Práveže bude - koncert, aj ja naň idem (The Australian Pink Floyd Show) - dostala som na Vianoce, aj do cirkusu (február)
srska
14.01.12,16:56
asi pisateľka myslela hotel širokyton na tej istej strane vedľa zimáku
Dáša_
14.01.12,17:03
Práveže bude - koncert, aj ja naň idem (The Australian Pink Floyd Show) - dostala som na Vianoce, aj do cirkusu (február)

aj my sme dostali od Ježiška lístky na február do cirkusu :) vďaka za tému.

mmch, keď sme boli na pľuščenka, tak sme parkovali pri obytných domoch oproti zimáku
ivka70
14.01.12,18:52
A s tým hotelom, to kde je ten Hilton, kde vyrástol? Roh Jégého/Trnavská alebo Odbojárov/Trnavská? Dávno som tadiaľ nešla, mám radšej Záhradnícku, neviem si to predstaviť.
Asi využijem tie Pasienky.

Ten hotel je na Odbojarov, v podstate ked ides od Pasienkov, tak je prva budova hotel, hned za nou tusim treningova hala a potom hlavna hala stadiona. Potom je mensi priestor a potom je Fakulta managementu UK (volakedy tam bola farmacia a predtym ekonomicka)
Rozalka
14.01.12,19:07
Ivka, ja to okolie poznám, veď som tam drela lavice na VŠE. Nebolo mi jasné, kde je hotel, už viem, že medzi Zimákom a Bajkalskou.
ivka70
14.01.12,19:14
Ja o tom nepochybujem (ved si pisala, ze si tadial davno nesla), preto som sa snazila ti popisat, kde je hotel aj s budovou, ktoru aj ti, co dlhsie v BA neboli, poznaju :).
lujza.j
14.01.12,20:50
nika.sum
16.01.12,19:51
Práveže bude - koncert, aj ja naň idem (The Australian Pink Floyd Show) - dostala som na Vianoce, aj do cirkusu (február)

Aha, tak to je ina vec. To je horsie, to vtedy aj my chodime radsej MHD. Ale snad v tom sidlisku oproti zimaku miesto najdes. Drzim palce a dobru zabavu.
buchač
17.01.12,19:42
...moja otázka nesmeruje k parkovaniu , iné ma interesuje ...

Ako to vyzerá zrána ( povedzme čas okolo tej 5,00 - 6,00 ) s hustotou premávky na D 1 ...
Nerád by som lietko zmeškal ...presnejšie dievka...


Presnejšie na tejto trase ?
....
....
....
12. Zaraďte sa do E-75/D1/E571/E58.
Čiastočne spoplatnená cesta
39,0 km
13. Zíďte zjazdom Bratislava-Letisko na Bratislava-Trnávka.
19 m
14. Na rázcestí sa držte vľavo a pokračujte na Ivanská cesta.
350 m
15. Na rázcestí sa držte vpravo a zaraďte sa na Ivanská cesta.
1,0 km
16. Pokračujte rovno a zostaňte na Ivanská cesta.
400 m
17. Pokračujte rovno a zostaňte na Ivanská cesta.
55 m
18. Z kruhového objazdu zíďte zjazdom 4. a zostaňte na Ivanská cesta.
Cieľ bude vľavo.
450 m
Letisko - terminál (Airport)
Rozalka
18.01.12,18:29
Buchač, v aký deň?
Osobne si myslím, že tak zavčasu ráno je tam pusto.

Moje parkovanie v BA, včera:
ráno napadol sneh, väčšina nechala tátoše doma - veď bola kalamita :)
Kolečko Tnavská, Vajnorská, Odbojárov, nepodarilo sa, tak väčšie kolečko Trnavská, Vajnorská, Bajkalská, nakoniec sme zaparkovali pod Hiltonom, autíčko v suchu a až k vchodu na koncert suchou nohou. Lepšie to ani nemohlo byť.
buchač
19.01.12,06:50
Buchač, v aký deň?
Osobne si myslím, že tak zavčasu ráno je tam pusto.

Moje parkovanie v BA, včera:
ráno napadol sneh, väčšina nechala tátoše doma - veď bola kalamita :)
Kolečko Tnavská, Vajnorská, Odbojárov, nepodarilo sa, tak väčšie kolečko Trnavská, Vajnorská, Bajkalská, nakoniec sme zaparkovali pod Hiltonom, autíčko v suchu a až k vchodu na koncert suchou nohou. Lepšie to ani nemohlo byť.
...streda ráno....

...no veď hej ...parkovanie , parkovanie ...to mám , takpovediac na háku...
...a do centra absolútne nemienim ísť - nemám prečo ...

...lenže ja mládež na letisko musím vyhodiť ...do tej 8,00 už v hale je potrebné byť , dve hodiny pred odletom minimálne a ten je o tej 10,00...
No nič , urobím časovú rezervu...