renča1
30.01.06,05:39
Referenčné číslo slúži k posielaniu odporúčania na stránku Porada. Číslo na konci odkazu je Vaše referenčné číslo. Prosím Vás môže mi niekto poradiť, kde to svoje ref.číslo nájdem, hľadám ale nemôžem ho nájsť.:confused:

ďakujem za radu.
renča1
30.01.06,08:20
-----posúvam
Richard
30.01.06,13:03
referenčné nájdeš napr. ak sa nastavíš myškou nad tvoje meno zbadáš na konci číslo: 1071

to je tvoje referenčné číslo, je to tvoje členské číslo.
Tiež keď si dáš zobraziť tvoj profil tak sa to číslo objaví na konci adresy:
http://www.porada.sk/member.php?u=1071
renča1
31.01.06,04:43
Richard ďakujem, vieš chcem odporúčať známych tak preto som pátrala po svojom ref.čísle.:)
Richard
31.01.06,07:11
Ešte dodám, že na odporúčanie môžeš využiť emailový formulár priamo tu na Porade (hore ten malý baner so slečnou ktorá odporúča Poradu .-).
Tam máš priamo v texte (ktorý môžeš upraviť) link na Poradu už aj s tvojim referenčným číslom.
Každému sa automaticky doplní jeho referenčné číslo.

Ten istý formulár je rovnako prístupný cez link v navigačnej lište "ODPORÚČAM PORADU".
Martina80
31.01.06,08:16
Ja som odporučila stránku asi 10 ľuďom a v profile mám len 2 referencie uvedené ?!? Oni sa musia zaregistrovať ??? Až potom sa mi to pripíše????:o
janaGT
31.01.06,08:17
Ja som odporučila stránku asi 10 ľuďom a v profile mám len 2 referencie uvedené ?!? Oni sa musia zaregistrovať ??? Až potom sa mi to pripíše????:o

Pripíše sa ti to až po registrácii ďalších nových poraďákov.
Odporučenie nestačí.
Martina80
31.01.06,09:02
To som si aj myslela. ;)
renča1
01.02.06,05:27
Ja som odporučila stránku asi 10 ľuďom a v profile mám len 2 referencie uvedené ?!? Oni sa musia zaregistrovať ??? Až potom sa mi to pripíše????:o

A čo sa ti pripíše?:confused: , ja neviem či už som taká ťažkopádna....?:D
Načo slúži a čo je referencia?:o
domacnost
02.02.06,10:06
Ak niekoho odporučím na poradu, on sa prihlási do kedy sa mi pripíše bod?
A kdo mi ho pripíše? Ďakujem za info.
bepo
02.02.06,10:30
Nepripíše sa bod,body sa udeľujú ostanými poraďákmi kliknutím na Oceňujem.Odporúčením sa ti pripíše Referrals v tvojom profile
domacnost
02.02.06,10:38
Porada udeľuje body za získanie nového člena, ktorý pri registrácii vyplní meno člena, ktorý mu poradu odporučil.

Odporučiť Poradu môžete použítím nasledovnej linky na ktorej konci je Vaše referenčné číslo:

http://www.porada.sk/index.php?referrerid=12631

Vždy keď sa niekto nasledovaním odkazu registruje, bude Vaše užívateľské meno automaticky vyplnené v jeho registrácii, v časti "Referencia" a Vám bude pridelený bod.

Najlepší propagátori Porady budú uvedený v tabuľke na stránke Porada.

Odkaz s Vašim referenčným číslom nájdete vždy vo Vašom profile v nastaveniach profile.


Tak toto teda neplatí?
endrju
02.02.06,12:12
Vždy keď sa niekto nasledovaním odkazu registruje, bude Vaše užívateľské meno automaticky vyplnené v jeho registrácii, v časti "Referencia" a Vám bude pridelený bod.

Najlepší propagátori Porady budú uvedený v tabuľke na stránke Porada.

Odkaz s Vašim referenčným číslom nájdete vždy vo Vašom profile v nastaveniach profile.


Tak toto teda neplatí?

Platí to, ale je to niečo iné ako ocenenie kvality Tvojich príspevkov ostatnými členmi Porady vyjadrené stlačením tlačidla "Oceňujem". Za kvalitné príspevky získavaš body "iného druhu" ako sú body prideľované za to, že vďaka Tvojmu doporučeniu sa niekto zargistroval na Porade. Dúfam, že som dostatočne zrozumiteľný vo svojom vyjadrení. :D
Martina80
02.02.06,13:02
A čo sa ti pripíše?:confused: , ja neviem či už som taká ťažkopádna....?:D
Načo slúži a čo je referencia?:o

V Tvojom verejnom profile, máš uvedené " Referrals: o " tzn. koľko ľudí sa na základe Tvojho odporučenia zaregistrovalo na Porade. Podľa toho , koľko ľudí " privoláš " , taký si aktívny Poraďák. ;)
Richard
02.02.06,17:21
no keďže som sľuboval rebríček odporúčania tak tu je aj s tým linkom, ktorý ste hľadali doteraz v profile (ale už tam nie je)

http://www.porada.sk/referrers.php


:-)