julik191
15.01.12,08:05
Som zamestnaná na dohodu, pracujem štyri hodiny denne, do decembra som mala od zamestnávateľa zľavu na stravu, minulý týždeň mi oznámili, že na zľavu už nemám nárok, ako je to so zľavou na stravu, za akých podmienok na ňu mám nárok a kedy nie:confused:?
Tweety
15.01.12,07:22
Som zamestnaná na dohodu, pracujem štyri hodiny denne, do decembra som mala od zamestnávateľa zľavu na stravu, minulý týždeň mi oznámili, že na zľavu už nemám nárok, ako je to so zľavou na stravu, za akých podmienok na ňu mám nárok a kedy nie:confused:?Akú zľavu kontrétne? AK myslíš, že prispieval na stravovanie, zabezpečil - SL, tak ťa musím ubezpečiť, že podľa ZP dohodári nemajú nárok na zabezpečenie stravovania. Nárok majú len zamestnanci ak ich zmena je dlhšia ako 4 hodiny.
KEJKA
15.01.12,09:58
ak je predchádzajúca domnienka správna a dostávala si SL, tak sa pozri do svojej DVP. Totiž, ak dohodár má priamo v Dohode napísané, že mu zam-eľ bude poskytovať stravu ako iným zam-com, tak po odpracovaní viac ako 4hod. denne /nie 4 hod/, by si nárok mohla mať, inak nie.