Vizdo
15.01.12,13:50
Dobrý,

mal by som záujem si založiť stránku ktorá je známa u nás pod názvom klikačka. Išlo by o PTC stránku - platba za klik. Užívatelia by klikali každý deň na reklamu a po dosiahnutí určitej sumy by si to mohli vyplatiť napríklad na Paypal alebo Alertpay. Za privedenie ľudí by dostávali určité % peňazí.

Ďalej by klikačka predávala reklamu na ktorú potom budú klikať títo užívatelia.

A chcem sa spýtať čo na to potrebujem...

som študent gymnázia.

príklad klikačky: ukazreklamu.cz
Dáša_
15.01.12,13:02
A ideálne, keby si túto otázku zadal do sekcie Internetové podnikanie, kde mnohí platia nemalé peniaze za internetovú reklamu. Potom prídu takí, ako ty a ich reklama sa míňa účinkom.... Lebo v mnohých reklamách platia za klik, ale z opačnej strany
Vizdo
15.01.12,13:17
v klikačkách sa neplatia obrovské sumy ako v iných systémov... u mňa by to bolo okolo $1-$2 za 1000 zobrazení (kliknutí)

tu sa hlavne promotujú iné klikačky, affliate programy, eshopy, blogy, osobné stránky
Economic
16.01.12,18:59
klikačka.sk prevádzkuje nie dôveryhodný človek. Ja len toľko. /iniciály R.S./ Veľa ľudí obalamutil ešte v inej spoločnosti kde pôsobil, dokonca ako fyzická osoba. To len aby ste poraďáci vedeli.... A1 media to bolo myslím pred tým. Nikdy viac s týmto človekom nič neurobím aspoň ja osobne.