awe1125
15.01.12,15:53
Prosim o radu, akou formou podat dodatocne danove priznanie za neopravnene uplatnenie nezdanitelnej casti zakladu u 2. zamestnavatela (dohoda o vykonani prace januar - marec 2011), pricom zaroven trval pracovny pomer u 1. zamestnavatela taktiez s vyplnenym Vyhlasenim a uplatnenim nezdanitelnej casti. Zamestnavatela (dohoda) som z nevedomosti neupozornila :(. Dakujem krasne.
veronikasad
15.01.12,14:59
Prosim o radu, akou formou podat dodatocne danove priznanie za neopravnene uplatnenie nezdanitelnej casti zakladu u 2. zamestnavatela (dohoda o vykonani prace januar - marec 2011), pricom zaroven trval pracovny pomer u 1. zamestnavatela taktiez s vyplnenym Vyhlasenim a uplatnenim nezdanitelnej casti. Zamestnavatela (dohoda) som z nevedomosti neupozornila :(. Dakujem krasne.
Celkový príjem vysporiadaš v ročnom zúčtovaní dane alebo v DP typu A. Za správnosť údajov zodpovedá zamestnanec, teda aj za príp. pokutu za neodvedené preddavky u jedného zo zamestnávatelov.
nikula
09.02.17,10:05
ja mám podobný prípad.... brigádnička podpísala u dvoch zamestnávateľoch vyhlásenie, ale koniec koncov v DP jej príjem nepresiahne 2200 eur, takže daň by jej aj tak nevyšla. Tým, že jej jeden zam-teľ neodviedol daň, tak nemá ani preplatok na dani. Je to správne uvažovanie?
Tweety
09.02.17,10:10
zadaj si samostatnú otázku, dodržuj ETIKETU Porady