Orange123
15.01.12,23:40
Dobrý večer,

Zákon hovorí, že obchodník je povinný tovar prevziať. Ale tiež, že musím vrátiť peniaze do 15 dní od prevzatia reklmácie mnou (obchodníkom) kupujúceme. Ak my prišla dobierka, odmietol som ju prevziať, napriek tomu, že pani som upozornil aby reklamáciu neposielala na dobierku urobil som dobre alebo zle? Potom to poslala znovu a bez dobierky a do 15 dni som jej vrátil peniaze na účet...

Prosím poraďte či som urobil dobre alebo zle ked som to prvi krat neprevzal...ak viete, pridajte aj niečo zo zákona kde sa o tom píše...vďaka...
blavaciko
15.01.12,23:07
nie si povinny preberat zasielku na dobierku, ved to by bola hlupost a ludia by ucelovo posielali dobierky vo vysokych sumach, len aby potom nieco mohli vysudit a mat zo seba skvely pocit...

dokonca nemusis prevziat ani doporuceny list, i ked ten sa bude povazovat za doruceny vo vacsine pripadov...
Orange123
15.01.12,23:20
Tak hádam to na SOI zajtra obhájim... Dám vedieť...
blavaciko
15.01.12,23:29
on ta niekto za toto udal???
tak to fakt drzim palce...

ak to bola reklamacia v zarucnej dobe, kupujuci ma povinnost reklamovat vyrobok/tovar a az na zaklade uznania reklamacie predavajucim ma pravo na vratenie penazi (resp. opravu alebo vymenu veci)

ak sa jedna o vratenie tovaru do 7 dni od zakupenia cez internetovy obchod, treba najprv poslat odstupenie od zmluvy (moze naraz aj s tovarom) a predavajuci potom zasle peniaze...

ako si ty mas vediet co je v dobierkovom balicku ak nic necakas?
Orange123
15.01.12,23:56
bol to ten druhý prípad....vrátenie tovaru do 7 dní.... no ved zajtra uvidíme...
blavaciko
17.01.12,16:32
ako si dopadol?