rakovska
16.01.12,13:40
Zdravim, konci mi RD chcem so zamestnavatelok doriesit pracovny vstah volam tam, pisem mail kazdemu z firmy a nic z toho. Byvala sefka uz tam nepracuje, byvaly riaditel tam uz tiez nieje. Office manager je na materskej a riaditelka kancelarie mi k tomu nevie nic povedat. Jediny kto sa mi k tomu moze vyjadrit je samotna riaditelka ale tu bombardujem tiez a nic. Co sa da robit? Riaditelka tam je max 4 hod./tyz. A chodit kazdy den na druhy ooniec Ba. Veru nebudem. Ps sory za gram. Ale som uz tak vytocena, ze uz ani nemyslim. Dakujem
Mila123
16.01.12,12:50
podľa ZP, § 166 ods. 3 platí

(3) Žena a muž písomne oznámia zamestnávateľovi najmenej jeden mesiac vopred predpokladaný deň nástupu na materskú dovolenku a rodičovskú dovolenku, predpokladaný deň ich prerušenia, skončenia a zmeny týkajúce sa nástupu, prerušenia a skončenia materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky.

zašli mu písomnú žiadosť (na doručenku), kedy nastupuješ po RD do práce......
ak nebudú reagovať, nastúp do práce ......
rakovska
16.01.12,13:00
Dakujem vyskusam
rakovska
17.01.12,12:15
Este sa chcem spytat, treba im to poslat o kolko skor ako by som nastupila? Dakujem
Tweety
17.01.12,12:17
Este sa chcem spytat, treba im to poslat o kolko skor ako by som nastupila? Dakujem Treba len čítať príspevky, vyššie v 2. to už uvedené máš.
rakovska
26.01.12,13:29
hej hej to sa sem omylom dostalo. Ďakujem za upozornenie. No ja som im síce písala žiadosť ale písala som ju 19.1. s terminom nastupu 5.2. resp. 6.2. kedže je 5 nedela. Odvolala som sa v žiadosti na neuspešné skontaktovanie zodpovednej osoby a taktiež o snahuosobneho stretnutia od začiatku januára. A aj tak sa mi nikto neozval. No nič ved tam 6.2. dojdem a uvidím. Len najviac ma serie to,že je to firma ktorá ludom pomaha a podporuje ich. Nechcem menovať...