matus77
17.01.12,12:14
Zdravim.Pred kratkym casom som zacal pisat blog o Exceli a aby to neboli len same slova tak som k danej teme vytvoril aj nejaky ten subor, kde som problematiku osvetlil. Clanky budem doplnat priebezne, podla casu a moznosti.Pre nazornu ukazku som urobil maly planovac uloh, kde si jednotlive ulohy sledujete na zaklade policok, kde sa meni farba textu. Ak je uloha splnena, tak zvolite moznost Ok a zvyrazni sa na zeleno, ak si ju odkladate na iny cas zvolite On hold a bude bunka oranzova. Ak ste nestihli do danej chvile urobit ulohu date moznost No a bude bunka cervena.
Stefan2005
22.07.13,09:33
... špehuje ma Google, Microsoft, Orange, ... a ktovie ešte kto... to ešte aj takého informácie mám zavesovať na web ????
Dubak2000
22.07.13,10:35
pre mna to nevyzera doveryhodne. Aby som svoje udaje daval na web ktory sa primarne venuje niecomu uplne inemu tak to dakujem. Veci co planujem mozu byt doverne a tu nemam nijaku istotu. Ked uz si vyberam, tak nejaku specializovanu sluzbu a pripadne aj v zahranici. Tam aspon predpokladam ze nebudu vediet slovensky:)
rosty31
21.11.13,12:37
Uisťujem Vás, že služba je bezpečná. Nemárnili by sme čas sledovaním niekoho :-D. Je to neetické. Nerobíme to. Za pár dni fungovania máme stovky registrácii. Rozhodli sme umiestniť plánovač na tento web, aby sme ho odskúšali. Vidíme, že s nim nie sú žiadne problémy. V budúcnosti bude služba premiestnená a bude to samostatný projekt a pridá sa kryptovanie a hashovanie.