macula
18.01.12,09:24
Ahojte poradaci,
v podvojnom uctovnictve som neni moc doma, preto prosim o radu ako zauctovat poplatok za upomienku(stav uctu bol minusovy a banka poslala upomienku, ktoru si zauctovala vo vypise) a este stav na bankovom ucte bol k 31.12.2011 minusovy, t.j. -18 EUR, preuctovava sa tato suma na nejaky iny ucet, alebo to zostava takto ?
macula
26.01.12,13:27
Ahojte poradaci,
v podvojnom uctovnictve som neni moc doma, preto prosim o radu ako zauctovat poplatok za upomienku(stav uctu bol minusovy a banka poslala upomienku, ktoru si zauctovala vo vypise) a este stav na bankovom ucte bol k 31.12.2011 minusovy, t.j. -18 EUR(nepovolene precerpanie), preuctovava sa tato suma na nejaky iny ucet, alebo to zostava takto ?
posuvam
macula
26.01.12,13:36
Poplatok môžeš zaúčtovať na bankové poplatky 548. A k tomu stavu na BÚ, nechaj ho na účte.
Dakujem velmi pekne
Tweety
26.01.12,13:36
Ahojte poradaci,
v podvojnom uctovnictve som neni moc doma, preto prosim o radu ako zauctovat poplatok za upomienku(stav uctu bol minusovy a banka poslala upomienku, ktoru si zauctovala vo vypise) a este stav na bankovom ucte bol k 31.12.2011 minusovy, t.j. -18 EUR, preuctovava sa tato suma na nejaky iny ucet, alebo to zostava takto ?
Poplatok môžeš zaúčtovať na poplatky 548. A k tomu stavu na BÚ, nechaj ho na účte.