frantisek3
18.01.12,17:49
Dobry den prajem, mam prosbu, sused si privyraba nelegalnym predajom velkeho mnozstva veci, mnohe z toho su pochybneho povodu ktore dovaza zo zahranicia, nie je podnikatel ani zivnostnik, ake dokazy a ktoremu uradu poskytnut aby pomohli prinutit urady činit, nakupuju u neho aj clenovia policie, navyse je znamy prevadzanim pozemkov "na cierno", cela situacia sa stupnuje a uz sa to tyka celeho jeho okolia, za radu dakujem
arizona
18.01.12,18:01
a teba sa to ako tyka? Skodi ti tym?
kopretinka
18.01.12,18:11
a teba sa to ako tyka? Skodi ti tym?
keď sa nad tým zamyslíš,tak v konečnom dôsledku áno.....
frantisek3
18.01.12,18:50
tym predajom mne nie, ale robi prevody pozemkov na cierno, cim priamo uskodil aj mne aj mnohym inym, skace kazdemu po hlave a vsetko aby mu len tak preslo to by uz bolo trocha moc
Tweety
18.01.12,18:51
tym predajom mne nie, ale robi prevody pozemkov na cierno, cim priamo uskodil aj mne aj mnohym inym, skace kazdemu po hlave a vsetko aby mu len tak preslo to by uz bolo trocha moc AK vám uškodil, podajte na neho trestné oznámenie.
frantisek3
18.01.12,19:17
boli to nevysporiadane pozemky, to budem musiet riesit inak, ide mi zatial o ten nelegalny predaj, nieco co by ho mohlo usvedcit, aky dokaz ziskat a komu ho poskytnut, to by mi pomohlo
kubo131
18.01.12,19:28
získať nejaký jasný dôkaz že je to ilegálny tovar a že neodvádza z toho dane ani nič podobné... potom sa asi obrátiť normálne na políciu s podnetom alebo na colný úrad.... toto sú podľa mňa jediné dva také úrady ktoré ti v tom môžu pomôcť... ale upozorňujem že niekedy to môže byť beh na dlhé trate... lebo je potrebný jasný nevyvrátiteľný dôkaz, ktorý to všetko dokazuje... ale podľa môjho názoru by mohli začať konať aj podľa tvojho podnetu, možno že aj bez dôkazu...
camozzi
18.01.12,19:42
Typicky Slovak - cista zavist.
frantisek3
18.01.12,19:50
to nieje zavist ale hlavne vyhrotenie vztahov, kto si necha skakat stale po hlave? pre mna idealne bude asi ziskat neake dokazy, fotky a podat ich dalej na urad
tictac7
18.01.12,19:52
boli to nevysporiadane pozemky, to budem musiet riesit inak, ide mi zatial o ten nelegalny predaj, nieco co by ho mohlo usvedcit, aky dokaz ziskat a komu ho poskytnut, to by mi pomohlo

...kúpiť od neho tovar, tak za nejakú tisícku, vypýtať si doklad a s týmto utekať na DÚ, teda ak nedá doklad z ERP...ako toto len už je sila, čo sa tu rieši, a ešte k tomuv téme DPH - úžasné, že sa naňho nevykašlete....