poplas
19.01.12,10:28
Potreboval by som radu ohladne stravnych listkov. Dostavam stravne listky platne len v urcitej jedalni blizko pracoviska, na pocet pracovnych dni, avsak jedalen byva sem tam zatvorena. Napr pred vianocami v dlzke 10 dni a v januari 8 dni. cize mi ostalo 18 listkov. Zamestnavatel mi oznamil, ze listky mi presunie do dalsieho mesiaca a nebude mi tak strhat z vyplaty za 18 tych listkov a uzavrel to. Avsak ja som za tych 18 dni stravoval v praci za vlastne a v inej restauracii. Myslim, ze aj tak budem skodny, lebo po celej tej doby 18 dni mi neprispieval 55 percent na obed, a tym ze mi listky presunul na dalsi mesiac s tym ze mi nestrhne z vyplaty tolko vela za listky. Avsak ja si platim 45 % z listka a vznikne tak schodok a ja budem aj tak stratovy, kedze podla mna sa listky presuvat nemaju, a takto na mne ustril za par dni to co mi ma zo zakona platit. Ak to takto bude zamestnavatel robit casto, zistujem, ze su to az desiatky eur rocne.


Viete mi poradit ako by to malo byt spravne?

Dakujem
Mayo
Tweety
19.01.12,09:30
Potreboval by som radu ohladne stravnych listkov. Dostavam stravne listky platne len v urcitej jedalni blizko pracoviska, na pocet pracovnych dni, avsak jedalen byva sem tam zatvorena. Napr pred vianocami v dlzke 10 dni a v januari 8 dni. cize mi ostalo 18 listkov. Zamestnavatel mi oznamil, ze listky mi presunie do dalsieho mesiaca a nebude mi tak strhat z vyplaty za 18 tych listkov a uzavrel to. Avsak ja som za tych 18 dni stravoval v praci za vlastne a v inej restauracii. Myslim, ze aj tak budem skodny, lebo po celej tej doby 18 dni mi neprispieval 55 percent na obed, a tym ze mi listky presunul na dalsi mesiac s tym ze mi nestrhne z vyplaty tolko vela za listky. Avsak ja si platim 45 % z listka a vznikne tak schodok a ja budem aj tak stratovy, kedze podla mna sa listky presuvat nemaju, a takto na mne ustril za par dni to co mi ma zo zakona platit. Ak to takto bude zamestnavatel robit casto, zistujem, ze su to az desiatky eur rocne.


Viete mi poradit ako by to malo byt spravne?

Dakujem
Mayo Za tie lístky si už zaplatil, takže ich máš vlastne naviac, sú len tvoje, použiješ ich ako chceš a na nový mesiac Ti musí zamestnáv. dať rovnako nové, podľa počtu odpracovaných dní.
poplas
19.01.12,10:48
No zamestnavatel mi to pocita tak, ze ostalo mi 18 listkov dalsi mesiac ma 21 pracovnych dni a da mi na ten mesiac len 3 listky. Naviac, mne by tie listky do jedalne boli zbytocne ak by mi ostali naviac, lebo je to zavodna jedalen kde platia tieto ich vnutorne listky a maju otvorene len na obedy od 12:00 do 13:00. nedaju sa inak ani inde pouzit, jednie ze by som si daval dva obedy naraz. Mne ide o to ze my to zle uctuje.
veronikasad
19.01.12,10:51
No zamestnavatel mi to pocita tak, ze ostalo mi 18 listkov dalsi mesiac ma 21 pracovnych dni a da mi na ten mesiac len 3 listky. Naviac, mne by tie listky do jedalne boli zbytocne ak by mi ostali naviac, lebo je to zavodna jedalen kde platia tieto ich vnutorne listky a maju otvorene len na obedy od 12:00 do 13:00. nedaju sa inak ani inde pouzit, jednie ze by som si daval dva obedy naraz. Mne ide o to ze my to zle uctuje.
Zamestnávatel je povinný prispeivať na stravovanie aj v čase, keď je jedáleň s ktorou má uzatvorenú zmluvu, z technických príčin zatvorená.
Informuj sa na dodatočné zakúpenie gastrolístkov (v minimálnej hodnote 2,85€/deň - z čoho zamestnávatel prispieva min. 55 % ceny gastrolístka)
Tweety
19.01.12,11:07
No zamestnavatel mi to pocita tak, ze ostalo mi 18 listkov dalsi mesiac ma 21 pracovnych dni a da mi na ten mesiac len 3 listky. Naviac, mne by tie listky do jedalne boli zbytocne ak by mi ostali naviac, lebo je to zavodna jedalen kde platia tieto ich vnutorne listky a maju otvorene len na obedy od 12:00 do 13:00. nedaju sa inak ani inde pouzit, jednie ze by som si daval dva obedy naraz. Mne ide o to ze my to zle uctuje. A tie lístky majú obmedzenú platnosť len na mesiac, či platia celý rok? Pretože na ten lístok máš nárok, či si ho prejedol, alebo nie, lístky patria podľa odpracovaných dní, za zmenu dlhšiu ako 4 hod.. A jednoducho nemáš možnosť si zobrať druhý obed domov? V každom prípade, ti o tie lístky nemôže ponížiť nárok na nasledujúci mesiac. To je proti ZP.
veronikasad
19.01.12,11:10
Nemyslím si, že VOZD pre zamestnávatela budú 2 obedy denne, ak zamestnanec neodpracoval viac ako 11 hod ... (ak jedleň nefakturuje vydané SL, ale počet odobratých obedov).
Tweety
19.01.12,11:13
Veronika, nepochopila si ma. Veď ja som písala, že si on dá dva obedy, to už nemá žiaden vyplyv na VOZD zamestnáv., veď už mu ich raz vydal, a teda aj zaúčtoval. Veď napr., ak mám stravenky od zamestnáv. nikde nie je napísané, že ich nemôžem použiť aj v jeden deň. Je môj problém, ako sa vystravujem v ostatné dni.
veronikasad
19.01.12,11:30
Veronika, nepochopila si ma. Veď ja som písala, že si on dá dva obedy, to už nemá žiaden vyplyv na VOZD zamestnáv., veď už mu ich raz vydal, a teda aj zaúčtoval. Veď napr., ak mám stravenky od zamestnáv. nikde nie je napísané, že ich nemôžem použiť aj v jeden deň. Je môj problém, ako sa vystravujem v ostatné dni.
Majka, pochopila som ťa. Mali sme vo firme kedysi takýto systém. Stravenky sme účtovali ako ceninu, prílohou faktúry bol zoznam odobratých obedov zo ZJ. K tomu smerovala moja poznámka.
Čistejší sa mi zdá spôsob ak zamestnávatel kúpi ako príspevok na stravovanie počas uzatvorenia jedálne - gastrolístky. (ale my sme mali SL z jedálne označené konkrétnym dňom)
Tweety
19.01.12,11:35
Majka, pochopila som ťa. Mali sme vo firme kedysi takýto systém. Stravenky sme účtovali ako ceninu, prílohou faktúry bol zoznam odobratých obedov zo ZJ. K tomu smerovala moja poznámka.
Čistejší sa mi zdá spôsob ak zamestnávatel kúpi ako príspevok na stravovanie počas uzatvorenia jedálne - gastrolístky. (ale my sme mali SL z jedálne označené konkrétnym dňom) Dá sa to riešiť aj takto, potom ten lístok, ktorý má nazvyš, by mohol vrátiť, a zamestnáv. mu vráti peniažky.
poplas
19.01.12,11:52
Vratit peniazky? No len za december a januar mam schodok 18 dni co bola jedalen zavreta vrati mi 45% co si platim, avsak som sa stravoval za vlastne tych 55% co mi mal doplacat 18 dni je ako v poriadku mam mu ich odpustit, ak mi zamestnavatel neodpusti ani cent? cenu obeda mame dohodnutu na 3,3 eura platnost listka je mesiac. A o 2 obedy nemam zaujem, nezjedol by som dva a jeden si brat domov... po tych hodinach to uz je ,,gebuzina" pracujem po-pia 8-micky. Cize je spravny postup ak navrhnem zamestnavatelovi aby mi neprenasal listky ked bola jedalen zavreta? lebo ak mi ich preniesie /18/ a nestrhne a doda zvysny pocet listkov trebars na februar /3/ spolu 21 dni - 21 listkov, na mne zamestnavatel usetri, na tom ze mi zo zakladu 3,3 neprispieval 18 dni co mi ostali listky za januar - december /co je 3,3*18-45% = 26,73 eur/. Zamestnavatel mi nedava kazdy mesiac nove listky v pocte pracovnych dni v mesiaci, vie kolko mi ostalo k tym pripocita nove v pocte tak aby sa to rovnalo na pocet pracovnych dni. Napr. mojim vypoctom by mi mal v dalsej vyplate pripocitat 26,73 eura co mi je dlzny na prispievani, kedze mi tieto listky prenasa do nasledujuceho mesiaca.
veronikasad
19.01.12,12:03
Vratit peniazky? No len za december a januar mam schodok 18 dni co bola jedalen zavreta vrati mi 45% co si platim, avsak som sa stravoval za vlastne tych 55% co mi mal doplacat 18 dni je ako v poriadku mam mu ich odpustit, ak mi zamestnavatel neodpusti ani cent? cenu obeda mame dohodnutu na 3,3 eura platnost listka je mesiac. A o 2 obedy nemam zaujem, nezjedol by som dva a jeden si brat domov... po tych hodinach to uz je ,,gebuzina" pracujem po-pia 8-micky. Cize je spravny postup ak navrhnem zamestnavatelovi aby mi neprenasal listky ked bola jedalen zavreta? lebo ak mi ich preniesie /18/ a nestrhne a doda zvysny pocet listkov trebars na februar /3/ spolu 21 dni - 21 listkov, na mne zamestnavatel usetri, na tom ze mi zo zakladu 3,3 neprispieval 18 dni co mi ostali listky za januar - december /co je 3,3*18-45% = 26,73 eur/. Zamestnavatel mi nedava kazdy mesiac nove listky v pocte pracovnych dni v mesiaci, vie kolko mi ostalo k tym pripocita nove v pocte tak aby sa to rovnalo na pocet pracovnych dni. Napr. mojim vypoctom by mi mal v dalsej vyplate pripocitat 26,73 eura co mi je dlzny na prispievani, kedze mi tieto listky prenasa do nasledujuceho mesiaca.

Prečítaj si prísp. č. 4. Postupuj podla neho. Ak by ti zamestnávatel preplatil príspevok na stravné vo výplate, bude zdanený a budeš z neho platiť odvody. Povinným príspevkom zamestnávatela je 55% z 2,85€/deň, nie z 3,30, čo je hodnota SL vo vašej jedálni.

Ak zamestnávatel dokúpi gastrolístky za december, potom za január ti môže vydať len rozdiel (3ks lístkov).
poplas
19.01.12,14:37
Len ide o to ze su to neni gastrolistky ktore platia v obchodov ci inych restauraciach a maju platnost 2 mesiace len v tej jedalni. Ja pouzivam kalkulacku, pisem znova
Decenmber 21 dni - pracoval som 21 dni, dostal som 21 listkov, kuchyna bola zavreta 5 dni ostalo mi 5 listkov
Januar 20 dni - pracujem cely mesiac, sef mi dal len 15 listkov s tym ze 5 mi ostalo z minuleho mesiaca, kuchyna je zavreta 18 dni, ostalo mi dokopy 18 listkov do dalsieho mesiaca s tym ze my doda 3 listky na marec kedy uz jedalen bude fungovat... Sice mi za marec da len 3 a mam prenesenych 18 listkov mam na cely marec dokopy 21 listkov

Otazka 18 prenesenych listkov znamena ze 18 dni som sa stravoval za vlastne sef nezabezpecil inu stravu. Ak mi listky preniesol na marec a sice mi nestiahne mojich 45% z listka na vyplatu za tychto 18 listkov avsak mi da na marec len tri listky a teda len 3 * 55% mi prispeje teda na 3 prac dni.

Ak 18 listkov mi preniesol znamena to to ze mi nedal 55% na stravne pocas december/januar co je 18*55% .
Stravoval som za vlastne. Takze mam za to, ze toto robit nemoze a ani prenasat listky lebo mi za rok krati dni na ktore mi v sumare prispeva na stravu.


Dakujem za porozumenie.
veronikasad
19.01.12,14:42
Aj bez kalkulačky chápem tvoju matematiku. A ty si pozorne prečítaj predch.príspevky. Pýtaj si od zamestnávatela gastrolístky (nie z vašej jedálne, ale napr. od Vašej stravovacej) za dni, počas ktorých bola vaša jedáleň z tech.príčin zatvorená. Stravu počas týchto dní si si hradil sám - bez príspevku zamestnávatela ...
poplas
19.01.12,15:22
Zamestnavatel mi odmieta zakupit ine listky. Gastrace nechce. A asi preto lebo tieto listky ma za lepsi cenu nominalna hodnota sice 3,3 eur ale ma ksefty vsade a ma ich asi za polovicu, potom no ja ked ich platim 45% neoficialne je to cena aj jeho nakupu, no oficialne nam ,,akoze nieco prispieva i neprispieva.

Takze ak nechem prist o pracu nemozem namietat a narokovat si ine listky. LOL
veronikasad
19.01.12,16:06
Zamestnavatel mi odmieta zakupit ine listky. Gastrace nechce. A asi preto lebo tieto listky ma za lepsi cenu nominalna hodnota sice 3,3 eur ale ma ksefty vsade a ma ich asi za polovicu, potom no ja ked ich platim 45% neoficialne je to cena aj jeho nakupu, no oficialne nam ,,akoze nieco prispieva i neprispieva.

Takze ak nechem prist o pracu nemozem namietat a narokovat si ine listky. LOL
Prepáč - naše odpovede nečítaš a "reči tvojho ľudu" nerozumiem ...
Na gastráče máš nárok len za dni, kedy nefungovala vaša jedáleň ...