Melll
19.01.12,10:43
Prosím...čo sa dá robiť v prípade znehodnotenia originálneho dokladu dennej uzávierky? Vie mi niekto pomôcť?????????
Zita5
19.01.12,09:45
V ERP sa dajú vytlačiť aj kópie , podľa nastavenia dátumu .Ak to neviete ako .......musíte sa obrátiť na firmu, ktorá Vám robila fiškalizáciu resp. pozrite si manuál k RP .
Melll
19.01.12,09:56
no jedna firma tvrdí že mám volať servisneho technika. Servisný technik tvrdí, že tu nieto pomoci..originál je len jeden...To sa nikomu ešte nestalo, že proste nemal čo nalepiť do tej knihy? neverííím....
VieraM
19.01.12,10:12
No zatial sa mi to nestalo ale jasné že sa môže stať. Asi by som to riešila intervalovou uzávierkou - tá sa môže vytlačiť hocikedy, čiže by som zadala dátum len od-do na ten jeden deň. Veď tam je vlastne všetko ako na dennej uzávierke. Malo by to stačiť ako náhradný doklad.
Melll
19.01.12,10:30
Stalo sa mi to 1x..a to nie som ani blond....
VieraM
02.02.12,20:52
Prosím vás o radu.
Máme reštauráciu a bar, kde učtujem predaj tovaru a predaj výrobkov teda stravy. V minulých rokoch na uzávierke pokladne bolo uvedené
podla položiek zvášť čo som potrebovala, teda napríklad nápoje, jedlo, obalový materiál a podobne.

V terajšej pokladnici je v uzávierke uvedená len jedna položka - celkový obrat - Technik tvrdí že iná možnosť nie je. Ako teda budem účtovať tržbu ?
Ako to máte vyriešené vy ?

Ďakujem