Ticket Restaurant
20.01.12,10:13
Živnostník/SZČO si môže dať do nákladov stravné aj za sobotu i nedeľu, avšak v takom prípade je povinný preukázať, že skutočne odpracoval ten deň, na ktorý si uplatňuje výdavok na stravovanie. To, že v daný deň vykonávali podnikateľskú činnosť možno zdokladovať napríklad knihou jázd so služobnou cestou, dodacími listami potvrdenými odberateľmi, faktúrou vystavenou za svoju činnosť práve v deň uplatnenia stravného vo výdavkoch (napr. cez víkend) a pod.
veronikasad
20.01.12,09:14
Prečo zakladáš nové témy , Ak chceš radiť - všetky otázky okolo stravovania SZČO zhrň do jednej témy.
tictac7
20.01.12,09:21
...a tá rýchlosť, už 7....
babi2
20.01.12,09:24
9...
tictac7
20.01.12,09:29
mimotemy....a stále si len svoje hudie a na nás kašle....neviem, mám taký pocit - žeby reklama?
Ticket Restaurant
20.01.12,09:39
Tieto otazky nam SZCO/zivnostnici polozili velmi casto, preto verime, ze pomozu aj dalsim.
veronikasad
20.01.12,09:40
Tieto otazky nam SZCO/zivnostnici polozili velmi casto, preto verime, ze pomozu aj dalsim.
Súhlasím, ale prečo si to nedala ako súvislý materiál a takto to kúskuješ ?
Ticket Restaurant
20.01.12,15:00
Súhlasím, ale prečo si to nedala ako súvislý materiál a takto to kúskuješ ?

Zdalo sa mi to prehladnejsie. Mozeme pripravit aj jeden suvisly prispevok - bude to sice dost dlhe, ale vsetko na jednom mieste.
veronikasad
20.01.12,16:01
Zdalo sa mi to prehladnejsie. Mozeme pripravit aj jeden suvisly prispevok - bude to sice dost dlhe, ale vsetko na jednom mieste.
(Nielen) mne teda nie, bolo by vhodné samostatnú tému pre živnostníkov a samostatnú pre zamestnávatelov.

Nemusíš to dávať ako súvislý text, rozdel jednotlivé otázky do príspevkov - bude sa na ne lahšie reagovať.