SamuelSK
20.01.12,10:43
SamuelSK
20.01.12,09:53
Navrhujem zakazat rozmyslat sam za seba,

http://www.youtube.com/watch?v=Yjr7NtntWeQ&feature=related

extremne odporucam toto video pocuvat.. ma nieco do seba. co myslite? zaujima ma vas nazor
SamuelSK
20.01.12,11:18
No tak ludia, ved mame slobodu slova, alebo uz nie?

alebo kasleme na to a budeme lahostajni a nic nebudeme riesit, ved naco ? :D

aj piesok zamrzol, cize hlavu uz nemame kam strcit..
trisestri
20.01.12,11:23
chcu nam zakazat zabijacky,pestovat doma ovocie a zeleninu a je tam tolko uradnikov a z takymi platmi ze ked som to zhruba ratal,tak naklady na ich mzdy,odvody,kancelarie a ine rezijne naklady za 10-15 rokov stacili na zaplatenie minimalne polovice eurovalu
Benko
23.01.12,13:05
Ja si myslím, že niekde inde je chyba. V Poľsku pozri ako sa mäso predáva a únii to nevadí, zabíjačky nezakazujú, aj vo veľkých marketoch si naberieš zo suda kapustu alebo čalamádu. No tak neviem, či sú v inej únii alebo úniam sa stará predovšetkým o nás, možno sme srdcovka únie.
alabut
24.01.12,07:18
Hmm, natahovanie s Iranom zdvihne prijem statov za naftu, benzin a oleje. Zeby takto EU nahanala prostriedky do rozpoctu v case krizy? Kde boli doteraz? :-)
bodliak
24.01.12,07:33
A vy si myslite, ze tam sedia nejaki geniovia ?

http://www.youtube.com/watch?v=CP_WhG4fe-w
misoft
24.01.12,15:44
Ja si myslím, že niekde inde je chyba. V Poľsku pozri ako sa mäso predáva a únii to nevadí, zabíjačky nezakazujú, aj vo veľkých marketoch si naberieš zo suda kapustu alebo čalamádu. No tak neviem, či sú v inej únii alebo úniam sa stará predovšetkým o nás, možno sme srdcovka únie.
Veru, chyba nie je ani tak v únii, ale na Slovensku v gebuliach našich "najmúdrejších" - nedokážu dupnúť a vzoprieť sa - radšej sklopia uši a zavedú také zákony, ktoré ešte viac zotročia Slovákov - často ešte prísnejšie a nelogickejšie ako slinty z EÚ.
Poliaci sa na ich zákony viac-menej vybodli a idú si po svojom.
willma
24.01.12,16:28
misoft, rovnakú chybu robia aj v anglicku, zrovna včera som pozerala na Spektre dokument o rybároch, ktorí sú nútení polovicu úlovku vyhodiť späť do mora ako odpad, lebo majú určené kvóty na výlov. A aké krásne kusy to boli. Aby toho nebolo dosť, aj keď sú schopní pokryť trh z vlastných zdrojov, obchodníci musia dokupovať tuším ryby z Nórska. Tie ryby čo idú späť sú už mŕtve a nevedia si s tým rady. Teda vlastne jeden z akcionárov TESCA rozpútal kampaň na zmenu tohto nezmyslu. Neviem kto to včera sledoval, ale nenapadne mi meno. Možno ma niekto doplní záverom uviedli aj netovú stránku, kde táto petícia beží. je to na anglických web serveroch. Aj som si povedala, že si to zapamätám, ale hosipa je silnejšia.
alabut
24.01.12,16:31
Tak, mohamedansky benzin uz drazie, cize zdrazie vsetko, stat zajasa nad DPH. Mozu sa tlacit nove peniaze, zvysovat platy vo verejnom sektore a zvysovat provizie. Potom sa odvola embargo alebo vytiahnu samopaly. Ktovie ci sa viac raduju arabi alebo krestani. :-)
marleau
24.01.12,16:32
Mne lezú na nervy obrezanci a ich riťopichovia.
alabut
24.01.12,16:43
Mna obrezanci vobec neseru, ritopichovia je ine kafe. :-)
marleau
24.01.12,18:59
Zapredaný cigánsky hňup vykrikikoval,že ropy je dosť,ale zabudol vysvetliť,prečo teda dražie,hlavne,keď je ruská.
. . .
Boston nemusím,ale Tim Thomas sa ukázal ako frajer,keď odmietol prijatie u opice.
pivko
24.01.12,19:04
Však už si na lyžovačke nemožeš dať ani čaj s rumom ,lebo Ťa zavru a v lete na bicykli ani pivko!. Viva Brusel a globalizácia.:mad:jebnutý svet ....
marleau
24.01.12,19:08
A bude horšie.Ale hlúpy,čo nakázal,sprostejší,čo poslúchne...len toľko.
trisestri
25.01.12,11:43
marleau
26.01.12,06:21
Ako je možné,že za socializmu mal každý prácu,nikto nebol bezdomovec,nikto nehladoval,priemysel kvitol,poľnohospodárstvo sme mali hádam najlepšie,v školstve sme vynikali,ani šport nebol až tak pozadu a teraz nie je nič?Kto mi dá relevantnú odpoveď,prečo sme si vedome pokazili život?
účtovník 007
26.01.12,06:46
Aj ja mám plné zuby darmožráčov v EU, ale ak pohľadáte na internete, tek článok o zákaze pestovania zeleniny bol výmysel autora. Chcel poukázať na skutočné nezmyselnosti vychádzajúce z nariadení EU a na to, že ľuďom nepríde už nič z tých absurdít čudné.
Pod článkom je aj Kroupova odpoveď.

http://vladimirkroupa.blog.idnes.cz/c/241657/Brusel-hodla-zakazat-zahradkarum-pestovani-ovoce-a-zeleniny.html
lubko6394
26.01.12,07:19
Ako je možné,že za socializmu mal každý prácu,nikto nebol bezdomovec,nikto nehladoval,priemysel kvitol,poľnohospodárstvo sme mali hádam najlepšie,v školstve sme vynikali,ani šport nebol až tak pozadu a teraz nie je nič?Kto mi dá relevantnú odpoveď,prečo sme si vedome pokazili život?

A Ty si žil kde ? Ešte aj toaleťák a vložky bol nedostatkový tovar. Farebná televízor - Rubín v predajni, tovar dostaneme v utorok, možno bude aj Tesla, príďte zas. Háky u mäsiara skoro celý týždeň prázdne...Budovy a domy krásne šedivé.

Avšak dohnojili sme si to sami - aj s tým poľnohospodárstvom. Bola v ňom prezamestnanosť a vlastne živilo družstvo celú dedinu a predsa predseda nebude vyhadzovať bratranca tetky z druhého kolena alebo syna suseda z vedľajšej ulice len preto, že je lajdák a za celý deň nič poriadneho v družstve nespravil. Už vtedy bola lacnejšia sviňa v Strání na Morave ako v Lieskovom na Slovensku a pritom tie svine rástli od seba 6 km.
A zase nám nechýbal mobil, všetko sme vybavili pevnou linkou a dnes nevyhnutný paušál aspoň na 200 minút by sme vtedy považovali za bohapusté míňanie peňazí aj keby to bolo stálo 20 Kčs.
A tie školy sme si tiež dodrbali sami. Však moja generácia bola asi dementná, keď sa podarilo vyštudovať VŠ tak 20-25% z ročníka. Dnes tam ide tuším 60%. Že by tie dnešné deti boli o to chytrejšie ? Ale je demokracia, kto chce vyštudovať ten vyštuduje - akurát ten výsledok nestojí za nič.