alusa783
20.01.12,13:09
Zdravím

sme firma ktorá sa okrem iného zaoberá aj fotovoltaikou, chceli by sme zrekonštruovať starší rodinný dom (ktorý neni v našom vlastníctve) do tohto domu by sa okrem fotovoltaických panelov nainštalovali aj iné vymoženosti ktoré ponúkame. Chcem sa opýtať či je to možné na základe dakej zmluvy medzi firmou a osobou vlastniacou dom, dať do nákladov a odpočítať dph. (základná otázka je: bude to služit na dosiahnutie a zabezpečenie prijmu? odpoved áno, ale tieto naše zákony sú tak klukaté že sa potrebujem radšej poradiť) podstata spočíva v tom niekto cudzí da dom mi ho opravíme a budeme mať dom v ktorom síce bude niekto žit ale pre prípadných záujemcov o naše služby bude služit ako ukážka, hocikedy tam nabehneme popozeráme ukážeme spotrebu uspory tepla ktoré zístíme a tak..
alusa783
23.01.12,06:09
Dobré ráno
neviete mi prosím poradiť alebo aspon kde by som mala hladať odpoved? mam podat dopyt na drsr? alebo ako? prosíím
alusa783
24.01.12,06:10
Ludia, skuste ma aspon odkazat na daky zakon ktorý hovorí nie alebo ano lebo naozaj neviem prísť na odpoved či ano alebo nie, myslím ak by bola nehnutelnost naša tak neni problém ale nemame tolko penazí aby sme mohli mať všetko, tak je niečo takéto realne alebo nie?
alusa783
24.01.12,08:31
? :(