peter.nar
22.01.12,09:38
Dobrý deň.
Pracujem pre jedno poľské fórum a v poslednej dobe je tam čoraz viac a viac chodia ľudia ktorí len provokujú a urážajú.
Príspevky - mňa jebne, takéto chujoviny atd.....
Kedže poliaci takéto výrazy nepoznajú, ja by som mal mať dostatočne dobrý dôkaz aby som osobu pokarhal(čiže nájsť stránku ktorá je 100% dôverihodná, že tieto slová sú bud vulgárne, nevhodné sprosté, urážlivé....)
Existuje taká stránka či niečo podobné???
dakujem
alabut
22.01.12,09:31
No, taka stranka by sa zisla aj na prednes pred sudom.
Ice dive
22.01.12,09:45
no skús túto stránku http://necyklopedia.wikia.com

ale treba si uvedomiť, že niektoré slovenské nadávky v cudzom jazyku znamenajú niečo úplne iné... ako napr. hľadať po polsky má v slovenčine iný význam alebo piť po chorvátsky...

tvoj problém by som skôr riešil nastavením pravidiel fora, a vyhradil si možnosť mazať niektoré príspevky... nakoľko citovať internet je dosť nedôveryhodné dnes to tam je, zajtra nemusí byť...
Stefan2005
22.01.12,09:49
...Príspevky - mňa jebne, takéto chujoviny atd.....aby som osobu pokarhal..

... tak ťa pokarhám za použitie vhodného výrazu na serioznom fóre ;).
pepsikova
22.01.12,09:59
...a istotne sa nedá taký prispievateľ vyhodiť?..lebo tu to ťažko vyriešiš, to fórum má iste aj nejakého majiteľa...a ak tomu na tom nezáleží, zbytočne stresuješ...
kopretinka
22.01.12,10:04
ak si admin,tak máš predsa nejaké právomoci.....a ako admin sa zodpovedáš len majiteľovi stránky,nemáš povinnosť voči návštevníkom čokoľvek vysvetľovať alebo sa nejako obhajovať.Zmaž a hotovo,ak dotyčný bude aj naďalej vyskakovať,tak zablokovať prístup.
peter.nar
22.01.12,10:57
ice dive
pozriem tu stránku
ide čisto o slovákov takže oni vedia čo píšu

stefan2005
to som uviedol ako príklady ale budiš:)

pepsikova kopretinka
dá sa vyhodiť aj zmazať jeho príspevky, lenže ja musím doložiť dôkaz(to nariadil správca) ak by sa užívateľ sťažoval a žiadal by vysvetlenie

no aj tak dajuem za odpovede :)
Zita5
22.01.12,11:02
Jedného odstránite a ďalší prídu :D
arizona
22.01.12,11:18
Jedného odstránite a ďalší prídu :D
...aj ten jeden sa vrati,ale pod novymi nickmi :---
arizona
22.01.12,11:26
Ak si chces zachovat serioznost fora, tak jedine vymazat prispevky,prip.po dalsom nerespektovani pravidiel uzivatela vylucit.

Kazdy majitel si moze urcit pravidla fora,aj veci,ktore netoleruje a za ktore si vyhradzuje pravo vylucit uzivatelov,ktori pravidla fora nerespekktuju.
Ice dive
22.01.12,14:36
pepsikova kopretinka
dá sa vyhodiť aj zmazať jeho príspevky, lenže ja musím doložiť dôkaz(to nariadil správca) ak by sa užívateľ sťažoval a žiadal by vysvetlenie

no aj tak dajuem za odpovede :)

no tak daj do pravidiel fóra, že sa nesmú používať slová a nadávky ktoré nechceš... a keď to niekto použije jednoducho zmažeš... to dokazovanie sa mi zdá trochu pritiahnuté za vlasy... lebo ti zmažú stránku a budeš mať po dokazovaní...