mosaicx
22.01.12,14:32
Hladam ochotnu realitnu agenturu, v Trnave, Bratislave a okoli (zapadne Slovensko), ktora by bola ochotna mi dohadzovat klientov na profesionalne vybavenie hypotek. Na oplatku budu klienti za ne kupovat ich nehnutelnosti, prip. mojich klientov dohodim realitke.

Dakujem
Melnick
22.01.12,13:54
Načo je téma zadaná 2x. Ak niekto bude vedieť odpovie Ti. :)
arizona
22.01.12,14:14
daj si inzerat v miestych novinach,alebo oslov realitky.
Ice dive
22.01.12,14:24
to je super protislužba, že realitka ti dohodí svojho "spracovaného" klienta, ktorý už už kupuje od nich nehnuteľnosť a ty im ponúkaš na oplátku, že keď si vybavia hypotéku od teba tak tú ich nehnuteľnosť teda kúpia.... no bomba kšeft:D:D:D klient ju kúpi tak či tak, bez ohľadu na to, či vybavíš hypo ty alebo niekto iný...
realitka zas nemusí mať v ponuke nehnuteľnosť, po akej tvoji klienti túžia...

no nechcem ťa sklamať, ale väčšina realitiek buď už hypotéky dohadzuje za tip nejakému hypocentru alebo vybavuje hypotéky priamo sama... 1 % provízia z objemu čerpanej sumy je dosť zaujímavá čiastka na to, aby ti ju len tak nechali, za pekné modré oči... sprostredkovateľov je ako maku, takže nikto na teba čakať nebude...
takže jediné čo ti môžem odporučiť, je zvážiť a pripraviť si zmluvný spôsob ako sa s realitkou deliť o dojednanú províziu a jednoducho ich napriamo osloviť... takto sa ti asi nikto neozve, to by boli ľahko zarobené peniaze...
mosaicx
22.01.12,18:21
mudrlant :)) urcite som myslel ze im poslem naspat klienta ktoreho mi dali oni :D to neviem jak ta mohlo aj napadnut :DD
Ice dive
22.01.12,20:01
si prečítaj čo si napísal: Na oplatku budu klienti za ne kupovat ich nehnutelnosti, prip. mojich klientov dohodim realitke.
:D