Martina21387
22.01.12,19:02
Potrebujem pomôcť zo sanitačným a prevádzkovým poriadkom.Ďakujem.Je niekto kto sa týmto zaoberá?Ak áno prosím odpovedz mi.Ďakujem.
lili66
24.01.12,11:41
dobry den,
som tu nova a neviem sa este velmi orientovat, ale videla som nieco take, ze niekto zakladal cajovnu?
my by sme tiez radi otvorili cajovnu a nevieme si rady s hygienickymi predpismi, viete niekto pomoct?
myslim, ze ste niekto pisali aj ze mate nejake vzorove prevadzkove poriadky, co este ine potrebujem vypracovat?
dakujem velmi pekne
lenkak
24.01.12,12:19
BIZAL
16.03.12,07:31
Potrebujem HACCP do bufetu, kde:
1. je predaj balenych potravin
2. podavaju sa teple napoje
3. je predaj mliecnych balenych potravin
3. predaj ovocia
4. predaj balenej mineralky?

dakujem
lenkak
16.03.12,08:48
haccp je pre výrobu, ale bude treba dôkladný prevádzkový poriadok.
vistero
16.03.12,08:55
Dobrý deň, vedela by som Vám pomôcť. Naša firma, v ktorej robím účtovníčku sa práve s týmto zaoberá, v prípade záujmu sa prosím ozvite na tel. číslo...... Určite Vás nesklameme.
BIZAL
16.03.12,08:57
Dobrý deň, vedela by som Vám pomôcť. Naša firma, v ktorej robím účtovníčku sa práve s týmto zaoberá, v prípade záujmu sa prosím ozvite na tel. číslo ....... Určite Vás nesklameme.

dakujem za ponuku, prosim napiste mi tu, verejne cenu za vypracovanie PP. dakujem.
vistero
19.03.12,11:38
Dobrý deň, pozerala som náš cenník, závisí od toho aká veľká je tá prevádzka , cena sa pohybuje od 120 do 156 EUR bez DPH.
vistero
19.03.12,11:42
Teraz čítam predošlé príspevky, ak som dobre pochopila ide o prevádzkovanie bufetu/ v našom prípade malá prevádzka/. Čo sa týka odpovedí či treba HACCP alebo nie, ja to viem tak, že treba všetky 3 dokumenty /aj HACCP aj sanitačný aj prevádzkový poriadok/.Dnes tu nemám kolegyne, lebo išli na audity, ale opýtam sa ich presne, aby som Vám neporadila niečo zle.
BIZAL
19.03.12,12:55
Teraz čítam predošlé príspevky, ak som dobre pochopila ide o prevádzkovanie bufetu/ v našom prípade malá prevádzka/. Čo sa týka odpovedí či treba HACCP alebo nie, ja to viem tak, že treba všetky 3 dokumenty /aj HACCP aj sanitačný aj prevádzkový poriadok/.Dnes tu nemám kolegyne, lebo išli na audity, ale opýtam sa ich presne, aby som Vám neporadila niečo zle.

Cize 156 eur je cena za vsetky tri? Bude nam to treba o cca 3 masiace, dohodnem sa s obchodnou partnerkou a ozvem sa vam. Dakujem.
vistero
20.03.12,06:24
Dobrý deň, asi Ste ma zle pochopili, prepáčte, najprv som písala na prevádzkový poriadok. Ceny sú zvlášť, ale dnes sa Vám presne pre bufet opýtam kolegyne koľko by to stálo a aké sú možnosti.Prajem pekný deň.
Enviromanager
30.03.12,08:32
Dobrý deň
zaoberáme sa vypracovaním prevádzkového poriadku a HACCP.
ďakujem
tinka0000
28.05.13,17:02
Dobrý deň, kde môžem prosím vás zohnať HACCP plán za takúto cenu ?