lujza.j
11.03.12,10:25
hlavne že ty máš prístup..... ostatní podľa teba asi ešte nezliezli zo stromov......
SamuelSK
11.03.12,09:27
Pride mi to ako ked sa dieta v problemovej rodine rozhoduje, ci mu da vyprask matka, alebo otec.
namiesto toho, aby malo po 22 rokoch gule na odchod z domu.
Xanti
11.03.12,09:28
ale co chcu ti mladi co volili smer? istoty? cize dane a smrt? ;) Možno tí mladí chcú stabilitu.. stabilnú vládu. Čo ja viem, pýtaj sa prvovoličov prečo volili smer lebo cca 300000 prvovoličov volilo smer .. a cca 400000 seniorov volilo Smer. Fakt to bolo dosť vyrovnané, možno mali dosť Goríl ale to sa opakujem. Nie je čistého politika na slovenskú môj názor a tieto volby boli pre mňa osobne tie najťahšie, lebo som netušila komu dať svoj hlas.
KoxXxo
11.03.12,09:33
A to už vari nechcú 2-násobné platy?
Xanti
11.03.12,09:36
A to už vari nechcú 2-násobné platy?No to slubovala 99% :D
kukučka
11.03.12,09:36
Možno tí mladí chcú stabilitu.. stabilnú vládu. Čo ja viem, pýtaj sa prvovoličov prečo volili smer lebo cca 300000 prvovoličov volilo smer .. a cca 400000 seniorov volilo Smer. Fakt to bolo dosť vyrovnané, možno mali dosť Goríl ale to sa opakujem. Nie je čistého politika na slovenskú môj názor a tieto volby boli pre mňa osobne tie najťažšie, lebo som netušila komu dať svoj hlas.


nebola si jediná a myslím si, že veľmi veľa ľudí sa rozhodlo impulzívne na poslednú chvíľu, preto bola taká vysoká jak účasť, tak aj výsledky pre smer
JAJA11
11.03.12,09:36
Ak sa bude teraz menej šafáriť, tak klobúk dolu, ale bude sa menej šafáriť, keď už ich nikto nebude kontrolovať?
Xanti
11.03.12,09:39
Mám tiež ten pocit, osobne som nevolila žiadnu terajšiu parlamentnú stranu . :D
srska
11.03.12,09:40
Oni si to tým vymedzovaním sa sami zavarili. Poznám spústu ľudí čo išli voliť len preto aby sa tam títo nedostali tak koho mali voliť? SNS nie tam je opilec, HZDS je mrtva, OL proti všem, SAS za tých pískajú 4%ní, tak ich majú, všetci nerozhodní šup SMER, pre nich to bolo v tomto momente najmenšie zloza toto ťa musím pochváliť, lebo je to aspoň v mojom prípade pravda.
a dal som hlas preto, aby ukázal či vie a aj preto lebo niekto tu musí začať používať aj železnú ruku a nie dohadovať sa mesiac v nefunkčnej koalícii či v nejakom zákone, nejakom paragrafe treba medzi dvoma slovami spojku "a" alebo "i" a aj preto, že nálada národa vo vzťahu hlavne k pravici je dlhodobo tesne pod bodom varu
JAJA11
11.03.12,09:45
smeru pomohlo predovšetkým to, že podnikatelia sa nechcú vzdať svojich ziskov, vláda svojich príjmov a najväčšiu záťaž nechala táto vláda na obyčajných pracujúcich ľuďoch s príjmom cca 400- 600 EUR v hrubom. Znížením odpočítateľnej položky a zrušením odpočítateľnej položky zo životného poistenia pripravil štát každého takéhoto človeka o 100 až 160 EUR za rok. Pre človeka, čo žije od výplaty po výplatu to je veľká suma....
Takže Smer nemusel robiť vôbec nič, spravila to za neho pravica...
lujza.j
11.03.12,09:46
neviete kde by som našla ktoré "tlamy":D sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro:rolleyes:
tetrisss
11.03.12,09:47
No hadam nechcete povedat, ze pravica tu predviedla nejaky exelentny vykon a teraz chudaci mladi sa dali uhovorit ficom?
lujza.j
11.03.12,09:48
neviete kde by som našla ktoré "tlamy":D sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro:rolleyes:
už som si našla....
http://www.topky.sk/cl/1000051/1302904/Do-parlamentu-sa-dostalo-6-stran--Toto-su-novi-poslanci-
marjankaj
11.03.12,09:48
tak jasne, SDKU mali tiez vyhodit, dufam ze miki mal aspon brutalne nervy ked sa scitavali hlasy a zvysilo mu to pravdepodobnst infarktu v tomro roku aspon o tolko percent, kolko eur nakradol. bodka.

ale co chcu ti mladi co volili smer? istoty? cize dane a smrt? ;)
Čo to zase trepeš? Kto by ich mal vyhodiť? Nie sme v Chile roku 1973. A Pinocheta tiež nemáme. Ľudia sa rozhodujú slobodne, koho budú voliť. Ako im to chceš nariadiť?
Asi ubehlo málo rokov odkedy máš Občiansky preukaz. Alebo Identifikačnú kartu. Možno prvovoliči majú príliš optimistické predstavy, ako ich hlas zmení svet.
srska
11.03.12,09:48
neviete kde by som našla ktoré "tlamy":D sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro:rolleyes:http://nrsr2012.statistics.sk/priebezne/tab2_Pv_O000.html
JAJA11
11.03.12,09:49
neviete kde by som našla ktoré "tlamy":D sa pre krúžkovali..... alebo je ešte skoro:rolleyes:

tu :-) (http://nrsr2012.statistics.sk/priebezne/tab2_Pv_O000.html)

treba nakliknúť v ľavom stlpci stranu a v pravom sa objavia preferenčné hlasy
jahoszmsk
11.03.12,09:53
to
Xanti (http://www.porada.sk/member.php?u=96276)prečo desné, že ZP dosahujú zisk? lekárne, výrobcovia liekov, nemocnice, môžu dosahovať zisk? alebo ak by bola jedna štátna ZP, ľudia by v nej vari pracovali zadarmo? z čoho by dostávali výplatu? zo štátneho rozpočtu? a štátny rozpočet nie sú naše peniaze, tak ako aj zdravotné odvody?
SamuelSK
11.03.12,09:54
Ake ma plany smer? neviem nacitat ich stranku, len som nasiel vseobecne ciele ake maju, ale nic kontkretne, vie niekto?
Paula
11.03.12,09:58
Ake ma plany smer? neviem nacitat ich stranku, len som nasiel vseobecne ciele ake maju, ale nic kontkretne, vie niekto?


Od včera doteraz nonstop iba to, že nechcú niesť zodpovednosť sami.;)
srska
11.03.12,09:58
Ake ma plany smer? neviem nacitat ich stranku, len som nasiel vseobecne ciele ake maju, ale nic kontkretne, vie niekto?pozri si záznam tlačovky smeru dnes o 06:00 - priorita č.1: - zfunkčniť daňovú správu
JAJA11
11.03.12,09:58
za toto ťa musím pochváliť, lebo je to aspoň v mojom prípade pravda.
a dal som hlas preto, aby ukázal či vie a aj preto lebo niekto tu musí začať používať aj železnú ruku a nie dohadovať sa mesiac v nefunkčnej koalícii či v nejakom zákone, nejakom paragrafe treba medzi dvoma slovami spojku "a" alebo "i" a aj preto, že nálada národa vo vzťahu hlavne k pravici je dlhodobo tesne pod bodom varu

tak ja mám pocit, že nerozhodnutí neboli tí, ktorí pomohli Smeru.... Mne to vychádza, že tí, ktorí uvažovali nad 99% (jednoznačne chceli chytiť ľavicových voličov) sa nakoniec predsa len vrátili k smeru....
jahoszmsk
11.03.12,09:58
Musia počkať, aké ciele budú preferovať Počiatek a J&T.
srska
11.03.12,09:59
Od včera doteraz nonstop iba to, že nechcú niesť zodpovednosť sami.;)keď napíšeš A, napíš aj B
JAJA11
11.03.12,10:01
je zaujímavé že sa Počiatek prekrúžkoval na vyššie miesto.... aj to niečo svedčí o Fico voličoch :-)
JAJA11
11.03.12,10:02
a čo je to B ?
SamuelSK
11.03.12,10:03
nemas pri ruke link na nejaky zdroj? skusal som ta3 ale tam som nic nenasiel (nevie mco robim zle)
http://www.ta3.com/archiv/tlacove-besedy.html
toto som nasiel, tam nic :/
Paula
11.03.12,10:04
keď napíšeš A, napíš aj B


Na to B čakám i ja.
JAJA11
11.03.12,10:04
ale ciele, toto je povinnosť :-)
jahoszmsk
11.03.12,10:05
B je to, že nechcú niesť zodpovednosť za zdražovanie a zvyšovanie daní sami, lebo to nás čaká.
JAJA11
11.03.12,10:06
Nemala by som problém so ziskom ZP a ani s privatizáciou nemocníc, ale nesmelo by existovať prepojenie medzi ZP a nemocnicami ... to zaváňa korupciou a zvýhodňovaním previazaných osôb... :cool:
jahoszmsk
11.03.12,10:07
Nevie niekto, kedy bude mať tlačovku Slota a Norika? že jak nám voličom povedia narovinu, čo si o nás myslia.
SamuelSK
11.03.12,10:08
no na to sa uz tiez tesim :D
jahoszmsk
11.03.12,10:08
Nemala by som problém so ziskom ZP a ani s privatizáciou nemocníc, ale nesmelo by existovať prepojenie medzi ZP a nemocnicami ... to zaváňa korupciou a zvýhodňovaním previazaných osôb... :cool:

a myslíš že Raši a Paška zo Smeru sú nepreviazaní? :D
SamuelSK
11.03.12,10:08
ale kam chodite na tie tlacovky? kde ich davaju ?
JAJA11
11.03.12,10:11
všetci navzájom sú previazaní, ani sa nám nesníva ako :-) A Smer nám zabezpečí kontinuitu :-)
srska
11.03.12,10:14
Na to B čakám i ja.B je jeddnoduché - predsa fico jasne povedal (aj na tlačovke, aj v markíze dnes o 10:00, že ak sa nenájde z opozície strana, ktorá by podporila realizáciu programu smeru, nerobí im problém zostaviť jednofarebnú vládu
srska
11.03.12,10:15
Nevie niekto, kedy bude mať tlačovku Slota a Norika? že jak nám voličom povedia narovinu, čo si o nás myslia.slopta ohlasoval už v noci prostredníctvom hafaja tlačovku na dnes o 14-tej
trisestri
11.03.12,10:18
kazda vlada ktora by tu bola by to mala zlozite,Smer po prvykrat v historii postavi jednofarebnu vladu,ktora bude pod drobnohladom a palbou zo vsetkych stran-bude zazrak ak zopakuju tento volebny vysledok a kazda chyba ich moze poslat ku dnu,je prirodzene ze vlady sa striedaju,teraz ma pravica cas na zmenu lidrov a prehodnotenie svojich programov a priorit,myslim ze je cas na definitivny odchod Kanika,Dzurindu,Miklosa a spol
SamuelSK
11.03.12,10:18
kde bude ta tlacovka, kde si to mozem pozriet alebo precitat ?
SamuelSK
11.03.12,10:19
lenze za 4 roky sa da toho napachat velmi vela :)
srska
11.03.12,10:23
pravdepodobne v za - možno on air ta3
trisestri
11.03.12,10:24
videli sme ze aj za 1,5 roka sa toho da napachat,napriklad dodzubat danovu spravu
buchač
11.03.12,10:25
a myslíš že Raši a Paška zo Smeru sú nepreviazaní? :D
....kuáááá ....a jak ....

Zbohom .....LVN Košice ...to len bude " transformácia " ...:eek:


Dlhoročná tradícia Vojenskej nemocnice v Košiciach (od roku 1858) so zárukou ľudského prístupu vysoko kvalifikovaného personálu s kvalitným moderným technickým vybavením ......
...za nejakú tú dobu skončí ......

Na mále už mala toť nedávno ...voľby 2010 prekazili "dobré úmysly " pána Pašku a spol ...

Toť zámysel .......

http://www.rannespravy.sk/clanok/klinika-geriatrie-a-gerontologie-fnlp-uz-posobi-v-priestoroch-lvn.html

...ale Raši ma inak dostal ...:---:D

"Som rád, že dnes otvárame prvé z nových pracovísk, ktoré budú pôsobiť v priestoroch lôžkovej časti LVN. Opäť sa sem vracajú pacienti. Poskytovať sa tu bude zdravotná starostlivosť pre geriatrických pacientov," povedal minister zdravotníctva Richard Raši, ktorý spolu s predsedom NR SR Pavlom Paškom aj slávnostne prestrihol pásku na oddelení. Podľa ministra tento slávnostný akt je jasným dôkazom, že tu nikdy nebol záujem o predaj areálu LVN nejakému developerovi, ako to bolo niekoľkokrát medializované.
...šak sa uvidí.....dosť málo vody pretečie Hornádom ...potom povodeň dôjde ....
srska
11.03.12,10:25
kazda vlada ktora by tu bola by to mala zlozite,Smer po prvykrat v historii postavi jednofarebnu vladu,ktora bude pod drobnohladom a palbou zo vsetkych stran-bude zazrak ak zopakuju tento volebny vysledok a kazda chyba ich moze poslat ku dnu,je prirodzene ze vlady sa striedaju,teraz ma pravica cas na zmenu lidrov a prehodnotenie svojich programov a priorit,myslim ze je cas na definitivny odchod Kanika,Dzurindu,Miklosa a spolto je dobre - ja to osobne schvaľujem, nech ich dozorujú
SamuelSK
11.03.12,10:26
to ano ... preto som pisal, ze ich treba jednoducho vyhodit :)
trisestri
11.03.12,10:37
vsak tak to ma byt,kazda objektivna kritika je prinos,co sa tyka idovej kritiky je to na volicoch ako to vyhodnotia
verkaz
11.03.12,10:49
Keď som tam videla Tomanovú, tak neviem. Dúfam, že Fico má dosť rozumu a nedá jej ministerské kreslo.
misoft
11.03.12,10:50
Pani Vierka bude opäť "rozdeľovať"?
misoft
11.03.12,10:55
Šafáriť sa bude menej - počtom, ale za to vo väčšom objeme.
misoft
11.03.12,10:57
Ešte ho šľak netrafil? Kua - zlú mušku má (ten šľak). Šak Lucia je sympatickejšia, ako ten pucifúzo.
misoft
11.03.12,10:58
Chcú - ale nedostanú - elita si nadelí sama pre seba!
jahoszmsk
11.03.12,11:01
Gašparko beseduje na jednotke
resp. všade. :D
misoft
11.03.12,11:05
...a prívalová vlna LVN zmetie
SamuelSK
11.03.12,11:09
kratko a strucne :D
misoft
11.03.12,11:20
Pikoška
11.03.12,11:27
Nechápem tie vzajomne utoky. Pravica prehrala ako povedal pred chvílou v TV Alojz Hlina za svoju aroganciu. Čo sa tyka Smeru, musi byť každemu jasne, že zdanovanie bank a bohačov nepriamo aj tak zaplatia občania. Predstavitelia bank sa nechali počuť, že ak bude bankova daň, znížia počet ludi, alebo znížia mzdy. Volby vobec nie su o pravici a lavici. Je to boj finančných skupín a pred nami hraju divadlo. Tak sa tu hryzte aj nadalej.Máš pravdu. To už je o inom nie o tom vľavo, či vpravo. Výsledok SMERU nie je náhodný. Volič odkázal, chceme aby si vládol sám a ukázal, či dostojíš sľubom. Či Ti ešte raz, ak sklameš, dáme mandát. A vlastne volič SMERU chcel menej šarvátok a arogancie medzi koaličníkmi. A čitateľnú, adresnú zodpoveadnosť Tak som vnímala voľby ja a tak som agitovala v poslednej chvíli v prospech SMERU!
Xanti
11.03.12,11:27
to
Xanti (http://www.porada.sk/member.php?u=96276)

prečo desné, že ZP dosahujú zisk? lekárne, výrobcovia liekov, nemocnice, môžu dosahovať zisk? alebo ak by bola jedna štátna ZP, ľudia by v nej vari pracovali zadarmo? z čoho by dostávali výplatu? zo štátneho rozpočtu? a štátny rozpočet nie sú naše peniaze, tak ako aj zdravotné odvody?
No vidím, že sa tomu vyznáš, určite zo zisku sa platia výplaty ... treba Ti toho ešte veľa študovať. To ako keby bolo povedané, že polícia tvorí zisk. Netvorí .. a pritom vyberá pokuty od nezodpovedných vodičov napríklad.
SamuelSK
11.03.12,11:32
ano, 5 metrov pred znackou obec..
srska
11.03.12,11:39
súhlasím - dtto ako v #437
trisestri
11.03.12,11:40
presne,mzdy a prevadzkove naklady su uhradzane z tzv spravneho fondu,ten je urceny zo zakona precentualnym podielom
pavol54
11.03.12,11:44
to
Xanti (http://www.porada.sk/member.php?u=96276)

prečo desné, že ZP dosahujú zisk? lekárne, výrobcovia liekov, nemocnice, môžu dosahovať zisk? alebo ak by bola jedna štátna ZP, ľudia by v nej vari pracovali zadarmo? z čoho by dostávali výplatu? zo štátneho rozpočtu? a štátny rozpočet nie sú naše peniaze, tak ako aj zdravotné odvody?
silne si sa pomýlil, a šíriš demagógiu, ala tvoj rodák wili Novotný, ako pozerám tak pozerám ale medzi účtami kam musím posielať peniaze z miezd som nenašiel účet lekárne výrobcu a nemocnice, aby nemali od toho je zdravotná poisťovňa, aj štát posiela len do zdravotnej poisťovne a tá ich prerozdeľuje. Vieš čo pošli mi každý mesiac povinne takých 500€, ja si z nich odstrihnem 4 - 10 % a zbytok ti vrátim vo forme nejakej služby dobre?
pavol54
11.03.12,11:48
tak ja mám pocit, že nerozhodnutí neboli tí, ktorí pomohli Smeru.... Mne to vychádza, že tí, ktorí uvažovali nad 99% (jednoznačne chceli chytiť ľavicových voličov) sa nakoniec predsa len vrátili k smeru....
UVAŽOVAL Vôbec niekto nad 99% ani krčmový opilec a neviem či majú v pezinku volebné právo
trisestri
11.03.12,11:49
volby neznamenaju padla na 4 roky pre obcana,ak sa bude diat nieco nekale,tak je moznost obcianskych protestov,peticii,demonstracii atd-demokracia nie je iba o volbach,ale je to aj o obcianskych aktivitach a iniciativach v pripade arogancie politickej moci-Smer dostal doveru volicov a vynimocnu sancu,ak sa neponaucil,tak volici mu to spocitaju a daju najavo este skor ako vo volbach-takisto ako dostala lekciu teraz pravica,tak nabuduce to moze byt opacne,nerobim si iluzie,ale ako sa vravi pockajme uvidime.
JAJA11
11.03.12,11:52
ale v prieskumoch mali viac ako 5 % a to sa už nedá kúpiť (asi... )
srska
11.03.12,11:56
volby neznamenaju padla na 4 roky pre obcana,ak sa bude diat nieco nekale,tak je moznost obcianskych protestov,peticii,demonstracii atd-demokracia nie je iba o volbach,ale je to aj o obcianskych aktivitach a iniciativach v pripade arogancie politickej moci-Smer dostal doveru volicov a vynimocnu sancu,ak sa neponaucil,tak volici mu to spocitaju a daju najavo este skor ako vo volbach-takisto ako dostala lekciu teraz pravica,tak nabuduce to moze byt opacne,nerobim si iluzie,ale ako sa vravi pockajme uvidime.lepšie by som to nenapísal
JAJA11
11.03.12,11:58
myslím, že Ficovoliči majô krátku pamäť, nemám pocit, že Fico s Počiatkom fungovali bez káuz.... len to bolo pre 2 rokmi, už sa zabudlo, ak sa má niekomu spočítať, tak všetkým.... Nemá sa zabúdať, lebo sa to vypomstí...
srska
11.03.12,11:59
to boli len bratislavské prieskumy aj tie sa sekli o 4%
trisestri
11.03.12,12:00
tak kolaps danovej spravy,to je taka kauza ako hrom,nuz a pravica nekradla o nic menej
bubkoch
11.03.12,12:01
volby neznamenaju padla na 4 roky pre obcana,ak sa bude diat nieco nekale,tak je moznost obcianskych protestov,peticii,demonstracii atd-demokracia nie je iba o volbach,ale je to aj o obcianskych aktivitach a iniciativach v pripade arogancie politickej moci-Smer dostal doveru volicov a vynimocnu sancu,ak sa neponaucil,tak volici mu to spocitaju a daju najavo este skor ako vo volbach-takisto ako dostala lekciu teraz pravica,tak nabuduce to moze byt opacne,nerobim si iluzie,ale ako sa vravi pockajme uvidime.
hehe, volici mu to spocitaju ... kolká naivita ... slovaci su tupe ovce, ktorym je mozne srat na hlavu a oni este budu tlieskat (vid 2002-2006 a naslednych 880tis. hlasov pre smer) ... slovaci v zivote nevyjdu do ulic, obcianske nepokoje, peticie, demonstracie su cista iluzia ...
srska
11.03.12,12:03
hehe, volici mu to spocitaju ... kolká naivita ... slovaci su tupe ovce, ktorym je mozne srat na hlavu a oni este budu tlieskat (vid 2002-2006 a naslednych 880tis. hlasov pre smer) ... slovaci v zivote nevyjdu do ulic, obcianske nepokoje, peticie, demonstracie su cista iluzia ...a ty si čo mongol? aký problém? nebuď ovca a poď ho pred parlament
JAJA11
11.03.12,12:07
ja som ten kolaps nepocítila, to že sa nedajú podať priznania načas je bežné, DPH nám vrátili, myslím, že je to viac nafúknuté ako je skutočnosť.... Beriem, že sú tam problémy, ale mám pocit, že niekomu veľmi záleží na tom aby tam nič nefungovalo...
JAJA11
11.03.12,12:08
a nemyslím, že je na vine len dodávateľ nového software a vedenie DÚ...
Gapo
11.03.12,12:09
Nie som červený ani zelený alebo modrý, som normálny a preto sa mi nepáči ako zástancovia pravého spektra útočia a zosmiešňujú voličov iného zoskupenia. Takéto reakcie som z tej druhej strany nikdy nevidel, aj to svedčí o niečom.
Ja Fica nemám rád, ale niektoré ich myšlienky mne vyhovujú, najradšej by som ho naklonoval, neľakajte sa nie rozmnožil, ale lepšie povedané skrížil s niektorými časťami pravého spektra. Lebo keď počujem, že budem musieť byť solidárny s darebákmi a lenivcami, je mi divne. To ale neznamená, že nemám sociálne cítenie, ibaže spravodlivo.
pepsikova
11.03.12,12:10
Xanti
11.03.12,12:12
Gapo
múdro píšeš. Predtým pravica bojovala proti Mečiarovi, teraz proti Ficovi, vždy asi musia proti niekomu bojovať. Nevedia zrejme bojovať za niečo , za niečo zmysluplné čo by pomohlo nám všetkým. Asi to ich potopilo pri týchto volbách.
sito
11.03.12,12:13
Noo, tak sme im to už zrátali, alebo nám to zrátali ... :);)

Kto vie ako sa porátajú s národom ... :confused:

Že by ...


http://www.youtube.com/watch?v=SGdVm4TfOIM



Alebo prenajať ten Korfu?
JAJA11
11.03.12,12:14
pavol54
11.03.12,12:20
V prieskume poviem že budem voliť hoci aj madonnu len nech neotravujú viete aké sú vlezlé tie prieskumy?
trisestri
11.03.12,12:24
velmi vyztizne napisane,ako tie urazky ktore zaznievaju na roznych diskusiach,hrozne,ze polovica naroda ma lobotomiu a ze su invalidi,debili,prizivnici-hrozah
trisestri
11.03.12,12:25
nech neurazaju a nech zmenia lidrov a nech ponuknu program ktory nebude v prospech iba hornych 10000
trisestri
11.03.12,12:27
a posledne demonstracie a protesty boli na Marse,takisto peticie a ine aktivity
Xanti
11.03.12,12:47
Trisestri, pravda... mali by niečo urobiť pre to, aby uspeli pri najbližších voľbách aby neskončili na smetisku dejín ako mnohí pred nimi.
Stefan2005
11.03.12,13:14
... Výsledok SMERU nie je náhodný....

pekne to napísal pod nickom "obyčajný volič" v jednej diskusii, že kto volil SME:

"Dôchodcovia, ktorí majú dôchodok do 350eur. Neboli za socializmu vo vedení KSS, ŠTB, alebo nejakého štátneho podniku, takže si nemohli nakradnúť a po revolúcii sa hrať na úspešných podnikateľov a voliť pravicu. Zamestnanci, ktorí zarábajú do 400eur (na páske majú samozrejme min. mzdu), o príplatkoch za nadčasy, alebo víkendy môžu len snívať. Absolventi ktorí pracujú v zahraničí, lebo doma si nemôžu nájsť prácu. Otcovia rodín z východu, Oravy, alebo Kysúc, ktorí pracujú v Čechách a svoje rodiny vidia tak raz za mesiac. Inak,44,41% voličov + ich deti."

Ak k tomu prirátame postreh Alojza Hlinu: "Za neúspechom pravice je arogancia a elitárstvo", si myslím, že netreba sa diviť...

P. S. SNS odstavila od koryta Anička (vďaka) so svojimi 0,69%, SMK sama seba delením Maďarov (po vzoru Orbána) na dobrých a zlých... takže tak....
bubkoch
11.03.12,13:35
to myslis tú hrstku okoloiducich ? vsak z tych "akozedemonstracii" mali politici akurat tak srandu, nie to aby ich brali vazne ...
sito
11.03.12,13:46
Evolučne človek ešte tak nepokročil, aby jeho oči videli za roh. Aby vedel, čo ho za rohom čaká?

Budúcnosť, či nie?

Všetko závisí na uhle pohľadu, sú tvory, ktoré vidia aj za seba. Tie, ktoré tu možnosť nemajú sa môžu spoliehať na svoju históriu, minulosť. S tej sa poučiť. Ale to už bolo ...

Človek je zver, loví a je lovení, sem - tam aj inými zverami, ale to zostane za dverami ...
KoxXxo
11.03.12,13:50
Ako mali podľa Vás ideálne dopadnúť voľby? Napíšte % prvých troch strán.
pinta
11.03.12,13:56
len by si to zase zaplatil,lebo také predčasné voľby nie sú malá suma, na ktorú sa poskladá každý kto robí.
lujza.j
11.03.12,13:56
každý by mal asi tie svoje %-tá...:)
JAJA11
11.03.12,14:00
ja poznám dôchodcov, ktorí splňajú uvedené podmienky a nevolili SMER :-P
stormcatcher
11.03.12,14:24
pekne to napísal pod nickom "obyčajný volič" v jednej diskusii, že kto volil SME:

"Dôchodcovia, ktorí majú dôchodok do 350eur. Neboli za socializmu vo vedení KSS, ŠTB, alebo nejakého štátneho podniku, takže si nemohli nakradnúť a po revolúcii sa hrať na úspešných podnikateľov a voliť pravicu. Zamestnanci, ktorí zarábajú do 400eur (na páske majú samozrejme min. mzdu), o príplatkoch za nadčasy, alebo víkendy môžu len snívať. Absolventi ktorí pracujú v zahraničí, lebo doma si nemôžu nájsť prácu. Otcovia rodín z východu, Oravy, alebo Kysúc, ktorí pracujú v Čechách a svoje rodiny vidia tak raz za mesiac. Inak,44,41% voličov + ich deti."

Ak k tomu prirátame postreh Alojza Hlinu: "Za neúspechom pravice je arogancia a elitárstvo", si myslím, že netreba sa diviť...

P. S. SNS odstavila od koryta Anička (vďaka) so svojimi 0,69%, SMK sama seba delením Maďarov (po vzoru Orbána) na dobrých a zlých... takže tak....

...a akých voličov máš na mysli. Okrem tých ktorých si vymenoval, tam iných ani nemáte...
sanny237
11.03.12,15:01
...a akých voličov máš na mysli. Okrem tých ktorých si vymenoval, tam iných ani nemáte...

Je asi jedno akých voličov mali, podstatné je, že teraz prídu na rad istoty pre Slovákov, ale úplne všade, a navyše už nebude problém pravicového zlepenca na ceste k blahobytu.
korela
11.03.12,15:17
to
Xanti (http://www.porada.sk/member.php?u=96276)

prečo desné, že ZP dosahujú zisk? lekárne, výrobcovia liekov, nemocnice, môžu dosahovať zisk? alebo ak by bola jedna štátna ZP, ľudia by v nej vari pracovali zadarmo? z čoho by dostávali výplatu? zo štátneho rozpočtu? a štátny rozpočet nie sú naše peniaze, tak ako aj zdravotné odvody?
Všichni Francouzi jsou povinni platit zdravotní pojištění (http://cs.wikipedia.org/wiki/Zdravotn%C3%AD_poji%C5%A1t%C4%9Bn%C3%AD). Pojišťovny (http://cs.wikipedia.org/wiki/Poji%C5%A1%C5%A5ovna) jsou neziskové (http://cs.wikipedia.org/wiki/Neziskov%C3%A1_organizace) nezávislé organizace, které nejsou nijak napojeny na stát.
http://cs.wikipedia.org/wiki/Zdravotní_péče_ve_Francii (http://cs.wikipedia.org/wiki/Zdravotn%C3%AD_p%C3%A9%C4%8De_ve_Francii)

Ale inak, vyber si.
http://referaty.atlas.sk/odborne-humanitne/ekonomia/55555/europske-modely-zdravotneho-poistenia
Pikoška
11.03.12,16:23
hehe, volici mu to spocitaju ... kolká naivita ... slovaci su tupe ovce, ktorym je mozne srat na hlavu a oni este budu tlieskat (vid 2002-2006 a naslednych 880tis. hlasov pre smer) ... slovaci v zivote nevyjdu do ulic, obcianske nepokoje, peticie, demonstracie su cista iluzia ...Slováci ak sú u Teba tupé ovce, tak ja tebe odkazujem, že Ty si tupý baran, ktorého treba zďaleka obísť. :---
bubkoch
11.03.12,16:53
trafna hus zagagala ... vidim ze si sa v mojom prispevku nasla :-)
Daniela
12.03.12,05:45
no, a ty si kto?, že tu hodnotíš ...slovákov... maďar? rumun?l
Daniela
12.03.12,05:49
prečo sa tu každý vyvrši na dôchodcoch? kde sú ti m ladí revolucionári? Nech im ukážu ako sa po kostole hvízda
FALKEN
12.03.12,13:32
Spĺňam uvedené podmienky, ale Smer som nevolila!