hans71
24.01.12,20:20
Ahojte poradaci
Dufam,ze pisem do spravnej temy. Zaujimalo by ma,ci niekto z vas nahodou nevie podla akeho zakona si pytaju mobilny operatori poplatok za platenie faktury hotovostou na pobocke? Hladal som uz v kadeakych zakonoch,ale nic som zatial nenasiel, A ked som volal s operatorom,tak ma odbili,ze maju na to pravo podla ich vseobecnych podmienok,ale ani v tych sa o tom nic nepise.. Niekde som vsak na nete nasiel,ze na takyto poplatok maju pravo jedine bankove subjekty,nebolo vsak pisane akym zakonom sa to riadi. Ak niekto vie poradit,tak dakujem...
Mária27
24.01.12,20:30
Banka berie za pripísanie na účet peniaze. Pre nich je to strata - tak si to od teba vyinkasujú.
avalik
24.01.12,21:00
maju to v cennikoch, ktore tvoria sucast zmluvy, ktoru si podpisal
Stefan2005
25.01.12,07:37
maju to v cennikoch, ktore tvoria sucast zmluvy, ktoru si podpisal

... dokonca im v aktuálnom cenníku figuruje ešte aj toto:

"Od 1. januára 2004 zaokrúhľuje spoločnosť Orange Slovensko, a.s., výslednú sumu všetkých faktúr rovnakou metodikou, ako sa podľa znenia novely zákona o cenách č. 18/1996 Z. z. zaokrúhľujú sumy platené v hotovosti. Umožňuje tak všetkým účastníkom vybrať si medzi hotovostným aj bezhotovostným spôsobom úhrady faktúr." :)
avalik
25.01.12,07:54
... dokonca im v aktuálnom cenníku figuruje ešte aj toto:

"Od 1. januára 2004 zaokrúhľuje spoločnosť Orange Slovensko, a.s., výslednú sumu všetkých faktúr rovnakou metodikou, ako sa podľa znenia novely zákona o cenách č. 18/1996 Z. z. zaokrúhľujú sumy platené v hotovosti. Umožňuje tak všetkým účastníkom vybrať si medzi hotovostným aj bezhotovostným spôsobom úhrady faktúr." :)

no nekup to, ked mas taku uzasnu moznost :D