kacena31
24.01.12,21:50
poradte mi prosim,
posielala som balicek do BA, v ktorom som posielala saty v hodnote asi 30 eur. poslala som ho samozrejme obycajne, takze nemam k nemu ziaden doklad. a list samozrejme ani po tyzdni neprisiel. co mam robit? je to uz uplne stratene? uz sa k nemu asi nijako nedostanem, ci? je mozne vobec take nieco reklamovat? a mam vobec nejaku sancu, ze sa k balicku dopracuje?
dakujem za rady.
katarina
tictac7
24.01.12,21:00
...bez akéhokoľvek dokladu? ....je to pre Teba asi drahá škola, ale človek sa učí na vlastných chybách...
avalik
24.01.12,21:15
Mária27
25.01.12,06:08
Samozrejme nedostaneš náhradu za stratu zásielky. Máš však nádej, že zásielka je oznámená a na pošte uložená (18 dní), že nemohla byť dodaná adresátovi napr. pre nesprávnu adresu, zničenú dresu ...
Ak si samozrejme nenapísala ani adresu odosielateľa, nedoručiteľné a nevyzdvihnuté zásielky sa dostávajú do Poštovej ohlasovne a úložne Trnava. V zmysle 22.1.5 Poštových podmienok môžeš požiadať o jej vydanie.

http://www.posta.sk/subory/758/postove-podmienky-vseobecna-cast-vnutrostatny-styk.pdf
Dáša_
25.01.12,06:11
to islo ako balik alebo ako obyčajný list? nedoporučený?
Pidgey
25.01.12,08:35
Ak k tomu nie je ziaden doklad, tak zial smola. AK to islo ako doporuceny list, cize mas podaci listok, aj ked bez poistenia, myslim ze je mozne reklamovat a myslim ze ziadat nahradu postovneho do vysky 20 nasobku postovneho (nie som si isty tym nasobkom, na poste by vam to mali vediet povedat presne). Mam taky pocit, ze napr ked poslem doporucene list za 1 EUR, to je ,40 € postovne + ,60 doporucenka, cize posta preplati max 20x0,40=8 €.
Neviem ci je to presne tak ako pisem, ale najlepsie je bud si zavolat priamo na infolinku posty,alebo s ainformovat priamo na pobocke.
misoft
25.01.12,10:31
mimotemy
Na okraj: niekto chcel ušetriť pár centov na poštovnom - utrpel väčšiu škodu. Niekto nenapísal adresu odosielateľa (mysliac si - nepodstatné) - môže hľadať v úschovni nedoručených zásielok.
Balíky posielať vždy ako balík (aj keď je malý) 1.triedou, prípadne si dávať potvrdiť príjem. Na listy (i balíky) dávať spiatočnú adresu (ak sa nenájde adresát - vrátia späť - zadarmo). Ak je v balíku drahší obsah - poistiť - cenníky sú na pošte - je to len pár centov, max. 1€ navyše, ale je istota!