Kaka
10.09.04,10:55
Ahojte, vedel by niekto poradit?
Sef mal sluzobku cez vikend v zahranici, parti mu riadna mzda + priplatok v akej vyske?
Podotykam, ze mal stravne za oba dni nad 12 hod. Kolko hodin, teda odpracoval? 8 alebo 24? Mzdovy program si s tym nevie rady.
Dik.
vladan
10.09.04,11:07
- určite pracoval? Alebo bol len na služobnej ceste (teda preprava z jedného miesta na druhé)?
- je odmeňovaný mesačne alebo hodinovou mzdou?
- pozri si § 121 ZP (to je nadčas), § 122 ZP (to je sviatok)