rado3105
25.01.12,12:47
Byvaly policajt Rejda, ktory sa spomina v gorile, vraj ma zalohy skartovanych dokumentov kalinakom. Len treba sledovat situaciu aby ho niekto neodstranil ako to urobili pri valkovi, a mnohych inych alebo ako zdiskreditoval stat a policia mravca - hlavneho hrdinu, ktory vyniesol gorilu navonok.


Zaujimava je hlavne tato cast:
Rejda sa mal na neho obrátiť ešte pred vznikom PaS. Podľa lídra mimoparlamentnej strany má bývalý policajt informácie aj z mnohých iných sledovaní a odpočúvaní pomimo Gorily. Tieto informácie však mali byť podľa neho "upratané" vtedajším ministrom vnútra Vladimírom Palkom (vtedy KDH, dnes KDS). "Konšpiračné byty, tak ako sa spomínajú v kauze Gorila, sú po celom Slovensku a v Bratislave je ich niekoľko... Keby sa vyšetrovali alebo len povedalo o ďalších dvoch, troch, štyroch veciach, tak tomu ľudia ani neuveria... Sem-tam to vypukne, keď vidíme, kedy policajti sa zúčastňovali na vraždách. Toto sa u nás deje - nepohodlní ľudia sa odstraňujú, diskreditujú, zatvárajú a tí, čo páchajú trestnú činnosť, to všetko riadia," zdôraznil Puškár.


Puškár sa napriek týmto informáciám na orgány trestné v činnom konaní neobrátil. "Podať trestné oznámenie tomu, kto pácha trestnú činnosť na to, že pácha trestnú činnosť, je zjavne nezmyselné," vysvetlil.
http://hnonline.sk/slovensko/c1-54518800-skartovane-dokumenty-z-gorily-su-udajne-zalohovane


Penta je taktiez vysetrovana v Polsku za podozrenie z korupcie v polskej informacnej sluzby. Niektore firmy penty su vysetrovane vo Velkej Britanii. V Cesku je vysetrovany Dospiva(jeden z majitelov za uplacanie politikov - Kalouska)....
A tito zlodeji budu hovorit ze su svati....
rado3105
25.01.12,11:53
ivka70
25.01.12,11:58
Nemozete o tychto temach diskutovat na forach pod clankami?
Porada ma rozhodne uplne ine zameranie ako vytahovanie politickych diskusii.
rado3105
25.01.12,12:15
myslim ze toto su veci ktore by mal riesit kazdy a vsade, kym vsetci zlocinci sa neodstrania. Aky ma vyznam radit v podnikani, ked nas priamo okradaju. Najpv treba odstranit tychto zlodejov a korupcnikov a potom sa moze robit nieco v podnikani a inych oblastiach. Musi sa vyvinut tlak na vysetrenie.....
marleau
25.01.12,12:18
Tiež si myslím,že sa nás to týka minimálne rovnako ako podnikanie či domácnosť.A keď tu može byť milión zbytočných tém o psoch a mačkách,tak može byť aj pár o bytí či nebytí - lebo tam to smeruje,bohužiaľ.
rado3105
25.01.12,12:33
Vladimir Palko, byvaly minister vnutra za KDH, dnes KDS. Je zodpovedny za upratovanie roznych sledovacich akcii policie, SIS, gorily....
http://blog.tyzden.sk/vladimir-palko/


informacie o mnohych konspiracnych bytoch po slovensku, informacie o najimani policajtov na objednane vrazdy, mnohe protikorupcne veci....

Marleau: presne, je to smiesne ale dnes skor ludi zaujima ake oblecenie dat psovi. Organizacii na ochranu zvierat je omnoho viac ako na ochranu ludi. Inak paradox ze vela tychto organizacii na ochranu zvierat je zidovskych, pritom zidia su priekopnici v muceni zvierat - Pred Hitlerom zviera zaziva podrezali, zavesili a nechali byt srdce aby komplet vykrvacalo. VIete si predstavit to trpenie. A co je najvacsia sranda hitler na to poukazal a prinutil ich pouzivat analgetika aby necitili bolest. Pricom predstavte si taku kravicku, co je zavesena za zadne nohy dolu hlavou, podrezu ju tak aby sa miecha neposkodila - aby bilo srdce, aby co najviac krvi vytlacilo. A toto jedlo sa potom predava v drahych restauraciach ako kosher. Neni to hajzelstvo? Aky cit mozu mat takyto ludia?
buchač
25.01.12,12:48
Vladimir Palko, byvaly minister vnutra za KDH, dnes KDS. Je zodpovedny za upratovanie roznych sledovacich akcii policie, SIS, gorily....
http://blog.tyzden.sk/vladimir-palko/


informacie o mnohych konspiracnych bytoch po slovensku, informacie o najimani policajtov na objednane vrazdy, mnohe protikorupcne veci....
...prosím ....toto beriem ..............síce s veľkou rezervou , ale beriem .....
Marleau: presne, je to smiesne ale dnes skor ludi zaujima ake oblecenie dat psovi. Organizacii na ochranu zvierat je omnoho viac ako na ochranu ludi. Inak paradox ze vela tychto organizacii na ochranu zvierat je zidovskych, pritom zidia su priekopnici v muceni zvierat - Pred Hitlerom zviera zaziva podrezali, zavesili a nechali byt srdce aby komplet vykrvacalo. VIete si predstavit to trpenie. A co je najvacsia sranda hitler na to poukazal a prinutil ich pouzivat analgetika aby necitili bolest. Pricom predstavte si taku kravicku, co je zavesena za zadne nohy dolu hlavou, podrezu ju tak aby sa miecha neposkodila - aby bilo srdce, aby co najviac krvi vytlacilo. A toto jedlo sa potom predava v drahych restauraciach ako kosher. Neni to hajzelstvo? Aky cit mozu mat takyto ludia?

...ibaže zasa do pomaly každej témy , ktorú si otvoril ....DO KAŽDEJ , podotýkam .....zadžubeš ( a to som ešte slušný ..) svoj antisemitizmus , na základe ktorej práve Tebou spomínaný Hitler založil svoju ideológiu .....
Potom mi iba jedno z toho vyplýva ....na ľavom ramene máš určite nejakú swastiku , na pravom nejakého vikinga , na ramenách potom asi orlicu ....
....a na pohlaví ????......to je predsa jedno , na ňom nezáleží ........pozri sa dole a uvidíš môj názor ...


....kua ....Hitler a sranda ???????? :eek:

Kriste pane ...................odpusť nevedomým ( hlúpim ) , nakoľko nevedia , čo činia ( rozprávajú ) ....
lubko6394
25.01.12,12:52
Vladimir Palko, byvaly minister vnutra za KDH, dnes KDS. Je zodpovedny za upratovanie roznych sledovacich akcii policie, SIS, gorily....
http://blog.tyzden.sk/vladimir-palko/


informacie o mnohych konspiracnych bytoch po slovensku, informacie o najimani policajtov na objednane vrazdy, mnohe protikorupcne veci....

Marleau: presne, je to smiesne ale dnes skor ludi zaujima ake oblecenie dat psovi. Organizacii na ochranu zvierat je omnoho viac ako na ochranu ludi. Inak paradox ze vela tychto organizacii na ochranu zvierat je zidovskych, pritom zidia su priekopnici v muceni zvierat - Pred Hitlerom zviera zaziva podrezali, zavesili a nechali byt srdce aby komplet vykrvacalo. VIete si predstavit to trpenie. A co je najvacsia sranda hitler na to poukazal a prinutil ich pouzivat analgetika aby necitili bolest. Pricom predstavte si taku kravicku, co je zavesena za zadne nohy dolu hlavou, podrezu ju tak aby sa miecha neposkodila - aby bilo srdce, aby co najviac krvi vytlacilo. A toto jedlo sa potom predava v drahych restauraciach ako kosher. Neni to hajzelstvo? Aky cit mozu mat takyto ludia?

Avšak tuto je to na stojáka: http://www.myvido1.com/wTIxWTRpmU2glMkt0VshTP_how-to-kill-cow-kosher-style
marleau
25.01.12,16:47
...ibaže zasa do pomaly každej témy , ktorú si otvoril ....DO KAŽDEJ , podotýkam .....zadžubeš ( a to som ešte slušný ..) svoj antisemitizmus , na základe ktorej práve Tebou spomínaný Hitler založil svoju ideológiu .....
Potom mi iba jedno z toho vyplýva ....na ľavom ramene máš určite nejakú swastiku , na pravom nejakého vikinga , na ramenách potom asi orlicu ....
....a na pohlaví ????......to je predsa jedno , na ňom nezáleží ........pozri sa dole a uvidíš môj názor ...


....kua ....Hitler a sranda ???????? :eek:

Kriste pane ...................odpusť nevedomým ( hlúpim ) , nakoľko nevedia , čo činia ( rozprávajú ) ....

Antisemitizmus?Asi je to prirodzená vec,keď my ako nás volajú gójovia,sme pre nich podradná rasa,na úrovni zvierat.Ale to sa može,len holokaust sa nesmie popierať....Tak si to chcel?
buchač
25.01.12,18:12
Antisemitizmus?Asi je to prirodzená vec,keď my ako nás volajú gójovia,sme pre nich podradná rasa,na úrovni zvierat.Ale to sa može,len holokaust sa nesmie popierať....Tak si to chcel?
...hm , beriem aj to ....čoby nie ...no nie všetci sú takí , jedná sa v podstate o vyššiu kastu , ostatne akoaj u nás , len v inej podobe ...

Holokaust sa nesmie popierať ...tak znie otázka , alebo poznámka...
Odpoveďou je ...nie , že nesmie ...NEMOŽE predsa , nakoľko dôkazov je snáď hádam dosť ...
Nevraviac už aj otom , že tento nepopierateľný fakt si precízne sami nemci archivovali a nehovoriac ani o tom, že holocaust predsa nepostihol iba a len a len židov ......

Všade boli tí otroci ( a ešte aj sú v rôznych podobách ......) , podradná rasa a pomaly v každom zriadení ........veď si priznajme , aj vo vyspelom kapitalizme to funguje......
Jeden dostane plácu za otrockú prácu ....viď jeden markantný príklad , ktorý sa od dnešných dôb príliš neliší ...Charlie chaplin Moderná doba (Modern Times)

V Amerike pred vznikom USA boli otroci a aj kvôli nim vznikla občianska vojna ...
Otroci sa mali ako sa mali ...kde ako ...
Boli plantážnici , ktorí svojim ľuďom dávali všetko v primeranej forme ......ešte aj denný prídel whisky dostal každý ....tuším to bolo 0,5 litra na hlavu ...

NIE ...nechcel som takto ..........absolútne nie ....

.........MNE osobne vadí každý , kto je ultraortodoxný a nestačí mu byť iba ortodoxný , proste normálny veriaci k tomu svojemu Pánovi .....a je mi úplne jedno , či sa jedná o žida , mohamedána , kresťana , budhistu ....alebo aj jehovistu , pokiaľ mi tú svoju vieru nanucuje ...

No nejedná sa len o vieru ako takú , poniektoré názory nie sú proste akceptovateľné ( beriem na vedomie , že aj s tými mojími je to tak - nie každému ulahodím ...) , či jedincom alebo väčšinovým podielom jedincov ...

...a čo sa týka Rada , viď témy , ktoré založil .......tam je tej ultraortodoxnosti neúrekom....
http://www.porada.sk/search.php?searchid=317675
misoft
25.01.12,18:24
Kua - toľko súvislých viet - až mi je to veľmo divnô.
trisestri
25.01.12,18:32
holocaust je neodskriepitelny,bol to hnus a desivy teror-toto a inkvizicia je strasnym dedicstvom ludstva,neviem aka je pravda kto riadi ludstvo,ale ludia bud su v pohode alebo su svine,su tolerantny a a empaticky alebo chamtivy a mnoho inych deleni-ale nedelil by som ze dobry krestania a zly zidia-prenasledovali ich fasisti, v mensej miere aj komunisti,ktory nicili po vojne synagogy atd-nie zidia nas denne okradaju a podvadzaju,su to gorily a simpanzy a ine zvery /svine/,ale mozno to je tiez urazka zvierat
marleau
25.01.12,18:34
Prečo sa nespomína ukrajinský hladomor,kde na prelome rokov 1932-1933 zomrelo zbytočnou smrťou 6 až 7 miliónov nevinných ľudí?
marleau
25.01.12,18:35
holocaust je neodskriepitelny,bol to hnus a desivy teror-toto a inkvizicia je strasnym dedicstvom ludstva,neviem aka je pravda kto riadi ludstvo,ale ludia bud su v pohode alebo su svine,su tolerantny a a empaticky alebo chamtivy a mnoho inych deleni-ale nedelil by som ze dobry krestania a zly zidia-prenasledovali ich fasisti, v mensej miere aj komunisti,ktory nicili po vojne synagogy atd-nie zidia nas denne okradaju a podvadzaju,su to gorily a simpanzy a ine zvery /svine/,ale mozno to je tiez urazka zvierat
Nesúhlasím.
trisestri
25.01.12,18:38
Nesúhlasím.

nevadi,ja s tebou obcas suhlasim,ale v tomto urcite nie,nic neospravedlni statom organizovane vrazdenie nevinnych ludi pre odlisnu vieru,narodnost atd
marleau
25.01.12,18:41
nevadi,ja s tebou obcas suhlasim,ale v tomto urcite nie,nic neospravedlni statom organizovane vrazdenie nevinnych ludi pre odlisnu vieru,narodnost atd
Tak prečo nie je takto odsudzovaný Lazar Kaganovič,ktorí ma na svedomí ukrajinský hladomor??počtom mŕtvych možno prevyšuje koncentračné tábory.
day
25.01.12,19:00
marleau kazde zlo ma byt potrestane, ako pisal buchac, pletete sem stale zidov, .... atd co to ma s rejdom, ma kopie a teraz sa mu zidu

ked pomozu vysetrovaniu super
misomiso
25.01.12,19:00
Nechcem zakladat novu temu, ale ked ste tak krasne presli od Rejdu k Hitlerovi...

Zaujima ma jedna vec, mozno sem chodia aj pravnici. Predpokldam, ze ste tiez zachytili v spravach rozsudok sudu, ktory zaviazal nejaku ZS na vychode pomiesat romske deti s bielymi v triedach. (Ktosi zazaloval skolu, ze Romov vraj segreguje).

Necital som odovodnenie toho rozsudku, ale zaujimalo by ma, na zaklade akeho zakona takuto somarinu mohol sud nariadit. Byt pomiesany s inou rasou alebo etnickou skupinou vari parti medzi prava obcana SR??

Chapem, ze nikoho nemozno znevyhodnit v suvslosti s jeho rasovym alebo etnickym povodom. Teda ak by Romov umiestnili do nevykurovanej triedy, ak by im pridelili nekvalifikovaneho ucitela, ak by dostavali horsiu stravu v jedalni, to by bol dovod na sudnu zalobu, to chapem. Ale este raz aky paragraf hovori o prave byt pomiesany s inou rasou?

Ked som ja navsetvoval ZS, tak sme v triede nemali ziadneho prislusnika inej rasy ani etnickej skupiny, snad aj z toho dovodu, ze sa v tom regione ziaden nenachadzal. Mali snad moji rodicia zalovat skolu za to, ze chodim do triedy so samymi prislusnikmi rovnakej rasy?

Alebo - ak je trieda tvorena iba z bielych, je to v poriadku, ak je tvorena iba z ciernych, porusuje sa zakon? Aky?
Pikoška
25.01.12,19:00
Byvaly policajt Rejda, ktory sa spomina v gorile, vraj ma zalohy skartovanych dokumentov kalinakom. Len treba sledovat situaciu aby ho niekto neodstranil ako to urobili pri valkovi, a mnohych inych alebo ako zdiskreditoval stat a policia mravca - hlavneho hrdinu, ktory vyniesol gorilu navonok.


Zaujimava je hlavne tato cast:
Rejda sa mal na neho obrátiť ešte pred vznikom PaS. Podľa lídra mimoparlamentnej strany má bývalý policajt informácie aj z mnohých iných sledovaní a odpočúvaní pomimo Gorily. Tieto informácie však mali byť podľa neho "upratané" vtedajším ministrom vnútra Vladimírom Palkom (vtedy KDH, dnes KDS). "Konšpiračné byty, tak ako sa spomínajú v kauze Gorila, sú po celom Slovensku a v Bratislave je ich niekoľko... Keby sa vyšetrovali alebo len povedalo o ďalších dvoch, troch, štyroch veciach, tak tomu ľudia ani neuveria... Sem-tam to vypukne, keď vidíme, kedy policajti sa zúčastňovali na vraždách. Toto sa u nás deje - nepohodlní ľudia sa odstraňujú, diskreditujú, zatvárajú a tí, čo páchajú trestnú činnosť, to všetko riadia," zdôraznil Puškár.


Puškár sa napriek týmto informáciám na orgány trestné v činnom konaní neobrátil. "Podať trestné oznámenie tomu, kto pácha trestnú činnosť na to, že pácha trestnú činnosť, je zjavne nezmyselné," vysvetlil.
http://hnonline.sk/slovensko/c1-54518800-skartovane-dokumenty-z-gorily-su-udajne-zalohovane


Penta je taktiez vysetrovana v Polsku za podozrenie z korupcie v polskej informacnej sluzby. Niektore firmy penty su vysetrovane vo Velkej Britanii. V Cesku je vysetrovany Dospiva(jeden z majitelov za uplacanie politikov - Kalouska)....
A tito zlodeji budu hovorit ze su svati....Rado, a prečo by malo byť niečím významné to, čo povedal Puškár? Čím je on významný, aby bol akceptovateľný? Vieš, s kým spolukandidoval? Vieš. Tak bez komentára. A súhlasím s buchačom. Je tu téma v rovine všeobecnej, a Ty tu musíš vyďubnúť to, čím nezmyselne provokuješ. Ako napríklad mňa. A fest.
day
25.01.12,19:04
Nechcem zakladat novu temu, ale ked ste tak krasne presli od Rejdu k Hitlerovi...

Zaujima ma jedna vec, mozno sem chodia aj pravnici. Predpokldam, ze ste tiez zachytili v spravach rozsudok sudu, ktory zaviazal nejaku ZS na vychode pomiesat romske deti s bielymi v triedach. (Ktosi zazaloval skolu, ze Romov vraj segreguje).

Necital som odovodnenie toho rozsudku, ale zaujimalo by ma, na zaklade akeho zakona takuto somarinu mohol sud nariadit. Byt pomiesany s inehou rasou alebo etnickou skupinou vari parti medzi prava obcana SR??

Chapem, ze nikoho nemozno znevyhodnit v suvslosti s jeho rasovym alebo etnickym povodom. Teda ak by Romov umiestnili do neevykurovanej triedy, ak by im pridelili nekfalifikovaneho ucitela, ak by dostavali horsiu stravu v jedalni, to by bol dovod na sudnu zalobu, to chapem. Ale este raz aky paragraf hovori o prave byt pomiesany s inou rasou?

Ked som ja navsetvoval ZS, tak sme v triede nemali ziadneho prislusnika inej rasy ani etnickej skupiny, snad aj z toho dovodu, ze sa v tom regione ziaden nenachadzal. Mali snad moji rodicia zalovat skolu za to, ze chodim do triedy so samymi prislusnikmi rovnakej rasy?

Alebo - ak je trieda tvorena iba z bielych, je to v poriadku, ak je tvorena iba z ciernych, porusuje sa zakon? Aky?

preco sa pytas ked vies odpoved?
misomiso
25.01.12,19:20
preco sa pytas ked vies odpoved?

Praveze nemam ani len tusenie, ako k tomu mohol sud dospiet, teraz celkom uprimne. Rad sa necham poucit, aby som nezomrel sprosty.