gerdusha
26.01.12,08:07
Zdravim vsetkych,
ako na vasich skolach riesite, ked je triedny ucitel na PN v case uzatvarania dochadzky v tomto obdobi? kto ma mat "na starosti", aby bola dochadzka uzatvorena? je to povinnostou triedneho na PN, aby poziadal ineho kolegu alebo sa ma postarat vedenie o to, aby dochadzka bola ku klasifikacnej uzatvorena? /viem, ze je to len a len o komunikacii, ale.../
zabavac
27.01.12,08:30
V našej škole má každá trieda aj zastupujuceho triedneho práve na takéto udalosti. Ak triedny chýba mesiac, potom triednictvo dostane zaplatené zastupujúci triedny. Ak je to menej ako mesiac, má smolu. Čo sa týka dochádzky, väščinou si to dávajú dokopi triedni, zastupujúci až vtedy, keĎ triedky ozaj nemôže.
helma73
27.01.12,08:30
Ja som v tomto čase tiež na OČR, u nás v škole sú určení zastupujúci triedny učitelia na začiatku šk.roka, ak by aj on nemohol ,zástupca niekoho poverí, ale ja som si to doma spracovala a kolegyni poslala podklady, ale inak by to musela ona.
zabavac
27.01.12,08:31
opravujem preklep dokopy
gerdusha
27.01.12,08:45
dakujem za vase reakcie..ja som si nemala ako skontrolovat dochadzku, kedze som nemala k dispozicii ospravedlnenky studentov. a odfajknut ako ospravedlnene bez podkladov som nechcela...no vedenie mi dost jasne oznamilo, ze to bola MOJA povinnost poverit niektoreho z kolegov, aby mi tu dochadzku uzatvorilo...tak ma to "trochu" nastvalo...
Tezaurus
27.01.12,18:03
je to povinnostou vedenia, zvycajne je clovek na PN vtedy ked nie je schopny pracovat, ak by si pracovala z domu tak to priam odporuje tomu ze si na PN. Ja by som toto vobec neriesila, mas krateny triednicky priplatok tak nech si to spravi kto chce.
kubo131
27.01.12,18:16
u nás na škole sú od začiatku roka určený pre každú triedu triedny/a učiteľ/ka a zastupujúci/a triedny/a učiteľ/ka... takže hneď je jasné ako triedy vypadne triednictvo preberá zastupujúci...a v prípade uzatvárania známky v predmete to si ešte sám s tým že ich dajme tomu len pošle mailom a suplujúcich ich prečíta a výhrady si už konzultujú žiaci s učiteľom...
myara
27.01.12,19:11
Ja som v tomto čase tiež na OČR, u nás v škole sú určení zastupujúci triedny učitelia na začiatku šk.roka, ak by aj on nemohol ,zástupca niekoho poverí, ale ja som si to doma spracovala a kolegyni poslala podklady, ale inak by to musela ona.

mimotemy helma, ty si ucitelka? a co ten pravopis? :eek: