Pani Oravcová
26.01.12,18:31
Hľadám názov piesne je to z 80 90 tych rokov spieva sa tam niečo : Uouououo uouououo uouououo U mamamama U mamamama - potom začne spievať žena niečo že : away from you a orchester spustí zaseUmamama Umamama . Vie niekto ?
alla66
26.01.12,19:06
zk24
26.01.12,19:17
V slovensko-cigánskom prevedení... Óoooo Maňo.... :D
Pani Oravcová
26.01.12,20:00
:D Vy aj čítate čo píšem :D :D Tá pieseň nemá nič spoločné s ó maňo ale pobavilo ma to. Nie nie ono tam spieva žena toto som zachytila len : Away from youuu orchester ô ô ô ôoo - Uo Uo Uo Uooo a potom zase orchester Uma ma ma ma Uma ma ma ma Away from youuuu potom orchester: U ma ma ma ma U ma ma ma ma. Je to známe určite ste to počuli.:)
avalik
26.01.12,20:28
:D Vy aj čítate čo píšem :D :D Tá pieseň nemá nič spoločné s ó maňo ale pobavilo ma to. Nie nie ono tam spieva žena toto som zachytila len : Away from youuu orchester ô ô ô ôoo - Uo Uo Uo Uooo a potom zase orchester Uma ma ma ma Uma ma ma ma Away from youuuu potom orchester: U ma ma ma ma U ma ma ma ma. Je to známe určite ste to počuli.:)

ved nam to zaspievaj - nahraj a prilep :)

alebo napis do nejakeho radia - tam toho maju napocuvaneho :)
Pani Oravcová
27.01.12,08:09
Tak nikto nevie .....:(
Pani Oravcová
11.04.12,21:02
Takto to bolo už viem celá veta v tej piesni : Another way from you U mamamama U mamamama , Uouououo uouououo uouououo I never see you again ....