pohoda62
26.01.12,18:42
Ahojte, máte niekto skúsenosť s agentúrou RTS agency, Martin, ktorá sprostredkúva študentské brigády v Amerike? Robila som pohovor, ktorý som urobila, Bol jednoduchý prostredníctvom skypu, bežné otázky a odpovede. Krátky rozhovor asi desať minút a to bolo všetko. Podmienky som dostala už po registrácii, tak isto mi dôjdu bežné ako u podobných agentúr. Teraz došlo na platenie. Tak čo mi je dostupné som si o nich zistila, ale predsa, ak máte niekto skúsenosti s nimi napíšte. Ďakujem.
viktorviktor
27.01.12,12:19
v e shope ktorý má len mailovú adresu nekupujem, čo je to za agentúru ktorá síce uvedie IČO, ale udáva len mailovú adresu, dopredu platiť? ak je to dosť na tvoje pomery neplať, nemajú nárok žiadať platbu vopred
camel28
12.02.12,15:52
este som o nich nepocul a to poznam dost agentur co sprostredkúvaju prácu studentom.
Marína
12.02.12,16:53
Ahojte, máte niekto skúsenosť s agentúrou RTS agency, Martin, ktorá sprostredkúva študentské brigády v Amerike? Robila som pohovor, ktorý som urobila, Bol jednoduchý prostredníctvom skypu, bežné otázky a odpovede. Krátky rozhovor asi desať minút a to bolo všetko. Podmienky som dostala už po registrácii, tak isto mi dôjdu bežné ako u podobných agentúr. Teraz došlo na platenie. Tak čo mi je dostupné som si o nich zistila, ale predsa, ak máte niekto skúsenosti s nimi napíšte. Ďakujem.
Dobre čítam? Ešte ti nesprostredkovali prácu u konkrétneho zamestnávateľa? Ak je to tak, podľa Zák. 5/2004 o zamestnanosti žiaden poplatok ešte od teba nemôžu žiadať. Pozorne čítaj celý § 25 (http://cps.fns.uniba.sk/dokumenty/zakon_o_zamestnanosti.pdf).
V súbore Zoznam sprostredkovateľov za úhradu.xls (http://www.upsvar.sk/sluzby-zamestnanosti/nestatne-sluzby-zamestnanosti/sprostredkovanie-zamestnania-za-uhradu.html?page_id=13025) (je aktualizovaný každý mesiac) si pozri, či majú platné povolenie.
simona.jrk
24.02.13,13:15
Ahoj, môžem sa spýtať ako ti to teda s RTS Agency vyšlo? Plánujem ísť s nimi do Ameriky, ale je ťažké o nich niečo nájsť. Ďakujem.