maggi
26.01.12,18:46
Pozor
marketingove aktivity podomovych
predajcov lacnej ELEKTRINY a PLYNU
v KOSICIACH pokracuju...
aj mna dobehli,
ale hodinu po ich odchode som
doporucenym listom podanym na poste
vsetky cerstvo podpisane zmluvy odvolal,
lebo zasadne nenechavaju na seba ziadny KONTAKT,
topp
27.01.12,08:43
mna osobne ešte nenavštívili, ale bola som pri tom ako boli u mojej kamarátky, a vôbec si nemyslim, že by ju mali nejako dobehnuť. Obchodník jej úplne jasne vysvetlil, že Energetické centrum ako dodávateľ ponuka zľavu na elektrinu a plyn, ktorá je približne vo výške jednej mesačnej splátky, jediné čo sa odberateľovi-zákazníkovi zmení je teda dodavateľ, nie distribútor!!! Čiže ako distribútor elektriny ostavajú Slovenske elektrárne a plynu ostáva SPP, ako aj ostávajú všetky technické záležitosti (káble, hodiny...).
Mňa teraz zaujíma tak všeobecne, že ako všetci pekne prikyvujú, že budeme podporovať slovenské výrobky, slovenských podnikateľov, ale keď príde k činom, tak radšej ostaneme pri Nemeckom dodavateľovi (týka sa ZSE, ktorá je súčasťou nemeckej energetickej skupiny E.ON. ) akoby sme mali radšej podporiť slovenského. Pekne!!!
Ale samozrejme je to osobná vec každého, ktorého dodavateľa si zvolí, je ich dosť na výber.
Ak ste mali pocit, že Vás dobehli, bude to zrejme vina konkrétneho obchodníka, ktorý Vám to na rovinu nevysvetlil...
klaklaudinka
01.02.12,19:06
presne, moja susedka je tiez velmi spokojna, bol u nej predajca energetickeho centra a vsetko jej v pohode vysvetlil a podpisali zmluvu, nasledne jej aj volali a presvedcili sa, ci vsetkemu rozumela ... je doma na materskej s dvoma detmi a kazda koruna usetrena je vitana. My stale nie sme doma, takze som sa s nimi nestrela, ale tiez uvazujem, ze prejdem k nim. Ceny ponukaju ovela lepsie a taktiez som uvazovala, ci nevyuzit aj sluzby navyse co ponukaju - poistenie zalohovych platieb - doba je zla, a ak by sme nahodou prisli o pracu, mame platby poistene ... podla mna tu prebieha len "kruty" konkurencny boj a caka sa kto z koho ...
Zdenka 0705
02.02.12,06:25