durcan
26.01.12,20:16
Zamestnávateľ ma prepustil z organizačných dôvodov. Výpovednú dobu chcem vyplatiť. Údajne by som ani nemohla ostať počas nej v organizácii. Požiadala som skončiť k 31.1. Akurát neviem, ako sa dorieši hmotná zodpovednosť, keďže reálne 1 max 2 dni sú málo na jej vykonanie. A počas nariadenej dovolenky. Môže moju prítomnosť zamestnávateľ jednak dovolenkou obmedziť a na druhej strane vyžadovať? Ako v takýchto podmienkach vykonať inventúru, na ktorú mám nárok. Je možné ukončenie HZ zdokladovať inventúrou z 30.11 hoci som bola PN až od 9.12 do 25.1 a od 26.1 na nariadenej dovolenke?

Môžem nejako riešiť nevydanie všetkých dokladov ku koncu pracovného pomeru? Totiž chcem ísť od februára na úrad práce a tam je nahlasovacia doba 7 dní. Stačí, keď tam prinesiem pracovnú zmluvu a výpoveď?
mimosin
26.01.12,23:24
1) Áno, ak ti bola daná zamestnávateľom výpoveď z organizačných dôvodov a ty si pred začatím plynutia výpovednej doby požiadala zamestnávateľa, aby sa pracovný pomer skončil dohodou dňom 31.01.2012, zamestnávateľ je povinný tvojej žiadosti vyhovieť. Len si skontroluj, či v dohode máš uvedené organizačné dôvody a vyplatenie odstupného.
2) ZP v § 183 ods. 2) hovorí, že dohoda o hmotnej zodpovednosti zaniká dňom skončenia pracovného pomeru alebo dňom odstúpenia od tejto dohody.
3) ZP v § 184 ods. 1) hovorí, že inventarizácia sa musí vykonať pri uzatvorení dohody o hmotnej zodpovednosti, pri jej zániku, pri preradení zamestnanca na inú prácu alebo na iné pracovisko, pri jeho preložení a pri skončení pracovného pomeru.

4) ZP v 184 ods. 2) hovorí, ak zamestnanec so spoločnou hmotnou zodpovednosťou, ktorého pracovný pomer sa skončil alebo ktorý bol preradený na inú prácu alebo iné pracovisko, alebo bol preložený, zároveň nepožiada o vykonanie inventarizácie, zodpovedá za prípadný schodok zistený najbližšou inventarizáciou na jeho predchádzajúcom pracovisku.
5) Ostatná inventarizácia bola 30.11.2011, až od 9.12.2011 si bola PN, takže v prípade vykázania manka budeš mať na ňom podiel, pretože si ešte medzi inventarizáciou a PN – pracovala.
Lebo dôkazom na zbavenie sa zodpovednosti za prípadné manko je inventarizácia a na jej vykonaní by si mala trvať. Preto je potrebné písomne požiadať zamestnávateľa v súvislosti so skončením PP, v zmysle § 184 ods. 1) o vykonanie inventarizácie do 31.01.2012 s upozornením, že v prípade, že nebude vykonaná inventarizácia odstupuješ od hmotnej zodpovednosti. Pre krátkosť času, je potrebné to doručiť zamestnávateľovi osobne, dôkaz - kópiu si nechaj potvrdiť.
6) Zamestnávateľ je povinný ti vydať doklady súvisiace so skončením PP v zmysle § 75 ods. 2), ak tak neurobí, písomne ho vyzveš, príp. upozorníš inšp. práce. Verím, že k tomu nepríde.
7) K evidencii na ÚP – je potrebná vyplnená žiadosť o zaradenie do evidencie uchádzačov o zamestnanie /tlačivo ti dajú na ÚP/ - stačí predložiť občiansky preukaz , dohodu o skončení PP, kópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní a zápočtový list je možné doložiť aj dodatočne.