eporada
27.01.12,11:38
Dobrý deň, vedel by mi niekto poradiť do ktorej platvej triedy mám byť zaradená? Mám ukončené VŠ štúdium II. stupňa, v r. 2006 som ukončila DPŠ a mám 7 rokov praxe. Ďakujem
VitoCorleone
27.01.12,10:46
Do platovej triedy kde??? Verejna sprava, statna sprava??? To si hovoris VŠ, ked ani otazku nevies poriadne sformulovat??? Co tak chytit do ruky zakon zakon o verejnej alebo statnej sluzbe a tam mas tabulku s platmi. Kokos, potom to tu tak vsetko vyzera, ked sa ludia ohanaju s diplomom a nevedia ani pohnut zadkom a nieco si pohladat z vlastnej iniciativy.
eporada
27.01.12,11:46
Z vlastnej iniciatívy mám preštudovaný zákon i tabuľky, len som mala nejaké nejasnosti v zákone.A čo sa týka formulácie - nikto nie je dokonalý.V takomto fóre som prvý krát a očakávala som, že po slušnej otázke dostanem aspoň slušnú reakciu. No ľudia sú všelijakí ... a niektorí možno majú aj "Deň blbec"
VitoCorleone
27.01.12,15:59
Prepac, ale musis sama uznat, ze sa pytas na nieco s cim ti nepomoze nikto ked si tuto otazku napisala neskutocne vseobecne. Rozdiel platov aj tried je pri verejnej a pri statnej sluzbe, takze ak sa budes pytat druhy krat, tak ju specifikuj co najpresnejsie. A ake mas nejasnosti v zakone? A uved aj v ktorom.
babkamaja
31.01.12,17:35
Reakcia bola emotívna, ale pravdivá. Pravdepodobne si učiteľ. Je dôležité aké máš štátnice, kedy si skončila VŠ, kedy DPŠ, ktoré predmety učíš a koľko hodín, kedy si nastúpila do školy, teda do zamestnania. Mám sedem rokov praxe a k akému dátumu. Toto všetko je potrebné uvádzať, ak očakávaš fundovanú odpoveď.