zdendo
31.01.06,22:06
Ahojte.
Skusal som tlacit vybrate doklady z penazneho dennika, ale nepodarilo sa mi to. Isiel som podla navodu, ale neviem preco mi to neslo.
Neviete niekto ako na to?
renča1
01.02.06,04:18
ktoré presne doklady máš na mysli?
LubenaK
01.02.06,14:17
Treba ísť cez Tlač, vybrať čo chceš tlačiť a potom vybrať za označené doklady.
Manual
01.02.06,17:13
Ahojte.
Skusal som tlacit vybrate doklady z penazneho dennika, ale nepodarilo sa mi to. Isiel som podla navodu, ale neviem preco mi to neslo.
Neviete niekto ako na to?
Všetko ide ako má, žiadny problém. Čo nejde konkrétne...:confused:
Heni
02.02.06,08:37
Ahojte.
Skusal som tlacit vybrate doklady z penazneho dennika, ale nepodarilo sa mi to. Isiel som podla navodu, ale neviem preco mi to neslo.
Neviete niekto ako na to?
Aj ja som sa s tým trápila...
najprv vyber aby sa ti v peň. denníku ukázalo len to, čo chceš tlačiť, potom cez "označovanie" daj označiť výber a potom cez tlač - nezabudni kliknúť na ten posledný bod - tlačiť len vybrané záznamy.
ZuzanaA
02.02.06,08:44
Asi sa z Alfy z denníka nedajú zobraziť (a potom tlačiť)záznamy podľa dátumu, napr. od 1.1.-31.1.?
Heni
02.02.06,09:09
Asi sa z Alfy z denníka nedajú zobraziť (a potom tlačiť)záznamy podľa dátumu, napr. od 1.1.-31.1.?
dalo by sa:
dáš zobraz všetky doklady a potom vyberieš mesiace 1 až 1 a mali by sa ti zobraziť záznamy za január.
mondes
15.04.12,20:19
Prosím Vás ak chcem v alfe vytlačiť napr. knihu účet v banke, alebo pokladničnú knihu, tak v notebooku mi pekne ukáže, čo budem tlačiť, všetko je ako má byť, ale vo vytlačených dokladoch mi chýbajú niektoré čísla v tabuľkách, napr. v pokladničnej knihe mi nevypíše po každom obrate zostatok, alebo ak bol výber z pokladne tak to v kolonke "vydaj" nie je ale zostatok je taký, ako má byť. Kde môžem mať chybu? Môže to byť tým, že najprv som mala soft nainštalovaný v PC, ale potom som si ho preinštalovala do notebooku a tam žeby bol iný formát? Ďakujem pekne.