katrine
27.01.12,21:27
Ahojte, chcela by som sa Vas opytat na Vas nazor. Zo skoly ma moj syn moznost ist do letneho tabora v Taliansku za 350 €. Odchádza sa v piatok vecer a príchod je o tyzden v nedelu rano. Tak by ma zaujimal Vas nazor, ci by ste dali svoje 9 rocne dieta do takehoto tabora, ci je to vela, nakolko tabory na Slovenku stoja cca 170 - 200 a viac €. Idu tam ako dozor druzinarky a teda samozrejme aj decka zo skoly, aj ked netusim, ci aj take "male", nemala som este moznost hovorit s tou vychovavatelkou, co to ma na starosti. Skor sa obavam, co ak sa tam nieco zomelie, ochorie alebo nieco...co potom?

Dakujem za nazory.
ewita888
27.01.12,20:42
no ja, citlivá duša, by som v takomto veku dieťa tak ďaleko samé nepustila..
prečo aj - tak ďaleko, keď môže aj tu..

a čo sa týka peňazí, to záleží na vašej fin. situácii.. mne by sa to zdalo veľa..
Dáša_
27.01.12,20:47
a čo dieťa, to by to zvládlo?
lebo naše dieťa by nešlo v žiadnom prípade. A to je rozhodujúce.
katrine
27.01.12,20:59
maly je v pohode, od 4 rokov chodil do skolky v prirode a taborov, on by chcel ist, len ja mam presne z toho stres, ze to je dost daleko...rozmyslam aj koli tomu, ze tento rok sa velmi nechystam k moru na dovolenku, tak nech ide aspon on k moru, aj koli tomu, ze minuly rok bol v tabore na Orave a nakoniec bolo asi 15 stupnov. A co sa tyka ceny, no aj mne sa to zda dost, som slobodna matka, takze tiez nemozem vyskakovat, ale tak co neurobime pre nase deti :)
Dáša_
28.01.12,06:34
No v tomto prípade by som ho do toho tábora dala.
GABAZ
28.01.12,08:21
Mne sa zda 9-rocne dieta dost male na zahranicny tabor, ale zavisi to hlavne od toho dietata, ake je smele,ci nie je velmi precitlivele, ci tam bude mat kamaratov a pod. Zvaz tiez ako zvlada dlhsie cesty. Kolegyna mala dievcatko v tabore v Chorvatsku na Istrii, ked mala asi 11 rokov a vsetko bolo v poriadku.
220870
28.01.12,21:34
Minulý rok bol kolegov syn takto v Taliansku,tiež okolo 350€.Ubytovaný boli, ako bezdomovci v nejakej otrieskanej chatrči spali na zemi v spacákoch,nemali čistú vodu wc špinavé, celý čas bez sprchy atd . .Chalnisko mal tuším 11 ,prežil to akurát nachladol .
katrine
28.06.12,18:02
takze som sa nakoniec rozhodla ho do tabora dat, co sa tyka ubytovania, nemal by byt problem, chodia tam uz osem rokov...tak to hadam zvladne krpec a ja tiez :) ale strach je riadny, ale dufam, ze si uzije paradne prazdniny...potom dam vediet, ci sme to obaja zvladli