ice-dodo
28.01.12,19:28
Dobrý deň všetkým. Chcel by som poprosiť skúsených alebo ty čo majú informácie v tejto oblasti. Chcem založiť firmu kúpiť kamión a zamestnať šoféra a to z dôvodu že vodičák na ťahač nemám zatial bol by to problém z tým vodičakom? Čo všetko je potrebné vybavovať a aké sú poplatky. Niečo som už pozisťoval ale nestačí mi to a chcel by som viac informácii. Vďačne ďakujem za odpovede.
Mila123
28.01.12,18:33
s tým vodičakom? ako to je netuším......

ale viem, že ak by si chcel nejaký úver ohľadom dopravy budeš mať s tým problém......boria sa aj takí, ktorí doteraz slušne zarábali....

ibaže by si mal niečo niekde rozpracované na 1000% isté....inak ? je to v dnešnej dobe odvaha......:D
danushka
28.01.12,18:53
Podnikanie v kamiónovej doprave môžeš vykonávať na základe koncesnej listiny. Bez ohľadu na to, či sa budeš venovať vnútroštátnej alebo medzinárodnej doprave, musíš preukázať dostatočnú finančnú spôsobilosť na každý kamión. Neviem ako je to teraz, ale bolo na prvý vo výške 9.000€ a na každý ďaľší po 5.000€.

A súhlasím s Mila123, v dnešnej dobe sa pustiť do tohto druhu podnikania je odvaha hraničiaca...ani neviem, k čomu by som to prirovnala.

Doprava do 3,5 tony je voľná živnosť, nebolo by rozumnejšie začať tu a prečkať tieto ťažké časy?

Preštuduj si taktiež informácie o
podnikaní v cestnej doprave upravované zákonom č.168/1996 Z. z. o cestnej doprave, ktorý bol novelizovaný zákonom č. 506/2002 Z. z.
zalobaba
28.01.12,19:16
Podnikanie v kamiónovej doprave môžeš vykonávať na základe koncesnej listiny. Bez ohľadu na to, či sa budeš venovať vnútroštátnej alebo medzinárodnej doprave, musíš preukázať dostatočnú finančnú spôsobilosť na každý kamión. Neviem ako je to teraz, ale bolo na prvý vo výške 9.000€ a na každý ďaľší po 5.000€.

A súhlasím s Mila123, v dnešnej dobe sa pustiť do tohto druhu podnikania je odvaha hraničiaca...ani neviem, k čomu by som to prirovnala.

Doprava do 3,5 tony je voľná živnosť, nebolo by rozumnejšie začať tu a prečkať tieto ťažké časy?

Preštuduj si taktiež informácie o
podnikaní v cestnej doprave upravované zákonom č.168/1996 Z. z. o cestnej doprave, ktorý bol novelizovaný zákonom č. 506/2002 Z. z.




Koncesné listiny boli v r. 2010 zrušené a vnútroštátna a medzinárodná nákladná cestná doprava je vyňatá zo živnostenského zákona, povolenia na ich prevádzkovanie vydáva príslušný KÚCDaPK. Okrem finančnej spoľahlivosti a vozidiel je nutné mať k dispozícii aj zodpovedného zástupcu, ktorý disponuje platným Osvedčením.
danushka
28.01.12,19:44
ice-dodo
28.01.12,19:47
Finančná spôsobilosť sa dá preukázať aj poistkou či trebá tých 9.000 eur?
a to osvedčenie nemôžem získať aj ja sú to nejaké skúšky je to nejaký kurz?
zalobaba
28.01.12,20:07
skúšky
ice-dodo
28.01.12,20:28
A ako sa mam na ne prihlásiť a kde? ako a z čoho sa na ne mam pripraviť?
danushka
28.01.12,20:45
Ice dive
28.01.12,20:51
Finančná spôsobilosť sa dá preukázať aj poistkou či trebá tých 9.000 eur?
a to osvedčenie nemôžem získať aj ja sú to nejaké skúšky je to nejaký kurz?

no len aj to uzavretie poistenia nedajú len tak hoc komu... nakoľko už sme v únií a počet fantómových kamiónov pribúda a poisťovne to neradi platia keďže vždy zmizne kamión s lcdčkami a pod....

možno by bolo pre teba riešením ísť pod nejakú špedičku, čo by ti kamión vyťažovala a prevzala za teba záruky...
danushka
28.01.12,20:58
no len aj to uzavretie poistenia nedajú len tak hoc komu... nakoľko už sme v únií a počet fantómových kamiónov pribúda a poisťovne to neradi platia keďže vždy zmizne kamión s lcdčkami a pod....

možno by bolo pre teba riešením ísť pod nejakú špedičku, čo by ti kamión vyťažovala a prevzala za teba záruky...

Joj, to ale takto nefunguje :)
Špedička má svoje poistenie zodpovednosti za škodu a dopravca svoje. Povinnosťou zasielateľa-špedičky je vyžiadať kópiu takéhoto poistenia od dopravcu pri uzatváraní zmluvy o preprave veci. Takto sa špedička zodpovedá zadávateľovi prepravy a dopravca sa zas zodpovedá špedičke.

A navyše poistením zodpovednosti za škodu sa nedá preukazovať finančná spôsobilosť dopravcu. To sú dva rozličné pojmy.
Ice dive
29.01.12,06:02
Joj, to ale takto nefunguje :)
Špedička má svoje poistenie zodpovednosti za škodu a dopravca svoje. Povinnosťou zasielateľa-špedičky je vyžiadať kópiu takéhoto poistenia od dopravcu pri uzatváraní zmluvy o preprave veci. Takto sa špedička zodpovedá zadávateľovi prepravy a dopravca sa zas zodpovedá špedičke.

A navyše poistením zodpovednosti za škodu sa nedá preukazovať finančná spôsobilosť dopravcu. To sú dva rozličné pojmy.

no viem, ze v zahranicí sa takto zbavili niektorí prepravcovia vozových parkov, že nabrali Slovákov s ťahačmi bez návesov a vozia pre nich za určitých podmienok, že napr. prevzali za dopravcu to preukazovanie finančnej spôsobilosti a pod... ale to je prípad možno jeden z 1000...:)
a máš pravdu, jedna vec je poistenie zodpovednosti za škodu a druhá vec poistenie finančnej spôsobilosti t.j. dve poistky. Zodpovednosť za škodu myslím vybaví v pohode, ale finančnú spôsobilosť ako "dvojdňová" sro v začiatkoch bez histórie asi ťažko...
Keď sa nad tým tak zamyslím, tak pre zadávateľa ako osobu, čo nemá ani len vodičák na kamión (musí mať vodiča), potrebuje zodpovedného zástupcu nakoľko nesplňa podmieky a prax... tak by asi bolo najlepšie buď začať podnikať ako dopravca do 3,5 t čo je voľná živnosť alebo sa v danom odbore zamestnať a získať skúsenosti... nakoľko toto podnikanie vyžaduje vysoké vstupné investície hneď na začiatku ťahač, náves, minimálne tri poistky, náklady na zamestnanca vodiča, zástupcu, parkovisko pre súpravu, natankovať..... a to ešte neodviezol ešte ani len tonu nákladu...
danushka
29.01.12,08:41
Múdro hovoríš Ice dive :).
Ešte by sa dali finančné povinnosti doplniť o ďaľší dlhý zoznam napríklad: mýtne poplatky, daň z motorových vozidiel, mzda vodiča, odvody, diéty, leasing. splátky /zadávateľ tvrdí, že ťahač s návesom ešte len ide kupovať/ atď.

Uživiť celú tú tortúru bez skúseností a zabehnutých obchodov sa mi zdá v dnešných časoch takmer nemožné. A ešte jeden veľmi závažný moment - v doprave je splatnosť faktúr od 30 - 90 dní a ani táto spravidla nie je dodržiavaná. Automaticky sa dostávajú dopravcovia do vážnych existenčných problémov. Skutočne treba zvážiť, či záujem o tento druh podnikania nie je kopaním vlastného hrobu.
Economic
29.01.12,08:52
nákladná cestná doprava sa vykonáva na základe povolenia vydaného KÚ pre cestnú dopravu a pozemné komunikácie.

U nákladnej cestnej dopravy musí byť ustanovený zodpovedný zástupca

K žiadosti o vydanie povolenia treba doložiť :

výpis z OR - overená fotokópia
výpis z registra trestov štatutárneho zástupcu nie starší ako 3 mesiace
výpis RT na zodpovedného zástupcu - " -
Osvedčenie o odbornej spôsobilosti zodpovedného zástupcu /overená fotokópia/
pracovná zmluva + registračný list zo SP
doklady preukazujúce finančnú spôsobilosť žiadateľa
osvedčenie o evidencii vozidla
protokol o STK
/leasingová, resp. nájomná zmluva od vozidla - fotokópia/

správny poplatok 16,50 Eur
ice-dodo
29.01.12,09:47
Aj nad tým som premišľal ale aj tak musim si všetko vybaviť a prave to chcem zistiť že čo a kde.....
ice-dodo
29.01.12,10:09
Ja som aj Chcel len do 3.5T ale čo z tým ? kamoš ma dopravu do 3.5T a slabota nemá čo voziť.
Zástupca na odbornú spôsobilosť môže byť zároveň aj šofér čo jazdí či musí sedieť v kancli?
Ja by som chcel spraviť tie skúšky na odbornú spôsobilosť ale kde to robia ako sa k tom dostanem z čoho sa mam pripravovať?
Mal by som spoločnosť (firmu ) pre ktoru by som prevážal a popri nej by sa našli ďalšie tak zmluvu by som aj mal ale treba zvišok.
ťahač by som chcel na leasing, parkovať ho mám kde a šofera by som aj mal a aj ekonómku.
Len čo teraz ďalej .....
Economic
29.01.12,10:30
Ja som aj Chcel len do 3.5T ale čo z tým ? kamoš ma dopravu do 3.5T a slabota nemá čo voziť. pôvodná otázka znela na cestnú nákladnú dopravu
Zástupca na odbornú spôsobilosť môže byť zároveň aj šofér čo jazdí či musí sedieť v kancli? môže , musí byť v PP pomere
Ja by som chcel spraviť tie skúšky na odbornú spôsobilosť ale kde to robia ako sa k tom dostanem z čoho sa mam pripravovať? info príslušný krajský úrad pre cestnú dopravu alebo ma v tomto niekto doplní o konkrétne info
Mal by som spoločnosť (firmu ) pre ktoru by som prevážal a popri nej by sa našli ďalšie tak zmluvu by som aj mal ale treba zvišok.
ťahač by som chcel na leasing, parkovať ho mám kde a šofera by som aj mal a aj ekonómku. ťahač jednoznačne spadá do cestnej nákladnej dopravy, nie do dopravy do 3,5 t
Len čo teraz ďalej .....

v texte
Ice dive
29.01.12,10:35
Ja som aj Chcel len do 3.5T ale čo z tým ? kamoš ma dopravu do 3.5T a slabota nemá čo voziť.
Zástupca na odbornú spôsobilosť môže byť zároveň aj šofér čo jazdí či musí sedieť v kancli?
Ja by som chcel spraviť tie skúšky na odbornú spôsobilosť ale kde to robia ako sa k tom dostanem z čoho sa mam pripravovať?
Mal by som spoločnosť (firmu ) pre ktoru by som prevážal a popri nej by sa našli ďalšie tak zmluvu by som aj mal ale treba zvišok.
ťahač by som chcel na leasing, parkovať ho mám kde a šofera by som aj mal a aj ekonómku.
Len čo teraz ďalej .....

no záleží pre koho a za čo vozí... podľa mňa také UPC, GO4 a iné kurierske služby by ho vedeli vyťažiť... len otázne je, za akých podmienok...
ice-dodo
29.01.12,10:38
ECONOMIC ja viem že otázka je nad 3.5 ale písali tuna aj o doprave do 3.5 a chcel som vysvetliť že som nad tým premišľal ale nieje čo voziť su to maličkosti.
Tak na krajskom mi odpovedia na moje otázky? Lebo všade kde sa človek príde sa pýtať tak na vás vyhrknú že si to človek má zistiť sám ale tak oni sú tam na to či? :)
Economic
29.01.12,10:50
Tak potom premýšľaj nad tým a študuj potrebnú legislatívu a trošku aj gramatiku si zopakuj.:)
j.sch
29.01.12,13:12
len či aj zaplatiť ????
Dana R
20.03.12,07:58
Musí mať zodpovedný zástupca pracovnú zmluvu alebo môže pracovať na dohodu o vykonaní práce?
Economic
20.03.12,08:02
Musí mať zodpovedný zástupca pracovnú zmluvu alebo môže pracovať na dohodu o vykonaní práce?


Drž sa znenia zákona o cestnej doprave. Zodpovedná osoba musí byť v PP. (môže byť kratší ako 8 hodín denne) Takto to platí v živnostenskom zákone. Nemám však dopodrobna naštudovaný nový zákon o doprave.