7lukino7
30.01.12,20:44
Ahojte !!

Chcel by som sa opýtať, či sa tu nájde niekto, kto začal podnikať od 1. januára, a podpísal v tomto roku dohodu s Upsvar o dotácii. Či Vám už prišli niekomu peniaze ak áno tak s ktorého okresu ste?

Ďakujem
tictac7
30.01.12,20:11
....mimotemy a akože troška trpezlivosti by Ti tiež neuškodilo.... si uvedom, koľko je hodín, to je po prvé a po druhé, nikde nie je napísané, že do desiatich minút alebo do polhodiny musíš dostať odpoveď. Keď tu nie je momentálne nikto, koho sa to týka, tak to sem môžeš dávať aj každú minútu, aj do šuťáka, a odpovede sa nedočkáš.... inak, fakt otázka, pri ktorej ide o život...aby si ju musel takto duplovať....
7lukino7
30.01.12,20:14
neber to tak tragicky :) ved som sa len opýtal. Ak mi niekto vie a chce pomosť tak mi pomôže, a ak nie tak čo narobím :) a to že som to sem dal dva krát tak to bolo omylom a nevedel som to vymazať, tak som to nechal tak :)
sasenkak
31.01.12,13:15
Chystám sa na obhajobu podnikatelskeho zameru...potesilo ma,ze davka sa u nas zvysovala o viac ako 100,-€ co ma prekvapilo,kedze vsade sa siria reci,ze UPSVAR s dotaciami konci,takze snad to nebude az take cierne:)
zuzankah24
31.01.12,13:26
Zdravím.. my poberáme taktiež dotáciu na chránenú dielňu , ktorú máme vytvorenú, no peniaze sa aj u nás nejako zbrzdili :-/ Dotácia nám neprišla ešte za november roku 2011. A to som už odovzdala ďalšie tlačivá za ďalší mesiac a v podstate aj 4 kvartál.. neviem, lebo peniaze chodili pravidelne a nebol s tym problem... teraz sa to nejak zbrzdilo. Aj kočka ktorá u nás chodí na absolventskú prax, taktiež nedostala peniaze za pár mesiacov.. :-/
7lukino7
31.01.12,13:45
No ja som podpisoval žiadosť o peniaze 3.1.2012, peniaze by mali prísť do 30 dní. ale počul som reči že peniaze su pozastavené, ale neviem či to je pravda alebo nieje. Preto sa pýtam Vás. Či o tom nič neviete
7lukino7
31.01.12,13:46
Chystám sa na obhajobu podnikatelskeho zameru...potesilo ma,ze davka sa u nas zvysovala o viac ako 100,-€ co ma prekvapilo,kedze vsade sa siria reci,ze UPSVAR s dotaciami konci,takze snad to nebude az take cierne:)


Aká je u Vás výška dotacie??
alaya1
31.01.12,13:47
Co tak sa informiovat na UP?
7lukino7
31.01.12,13:53
No ved som sa, povedali my že peniaze štát nemá.. Len by som potreboval zistit ci to len pre Levice a okolie nemá alebo je to všade tak.
Od jedného chalana ktorý robí na Urade práce v BB som sa dozvedel že u nich už peniaze tento mesiac dostali. Tak preto v tom mám taký zmätok
sasenkak
31.01.12,15:07
Na prelome rokov je vraj vzdy takyto problem,ktorý je vsak iba prechodny a nemame sa obavat. Tak som zvedava :-)
Dotacia bola doteraz 4020,- a od januara ju zvysili na 4136,- (PO)
7lukino7
31.01.12,15:19
Na prelome rokov je vraj vzdy takyto problem,ktorý je vsak iba prechodny a nemame sa obavat. Tak som zvedava :-)
Dotacia bola doteraz 4020,- a od januara ju zvysili na 4136,- (PO)

no nemáme sa obávať, ponukaju nám dotaciu na zacatie podnikania, ale to ich nezaujima ze bez dotacie sa nevieme pohnut z miesta.. hlavne ked sme ziadali dotaciu na nástroje a náradie. a ani to ich nezaujima ze potrebujeme platit aj odvody atd. hlavne ze oni maju. som strasne zvedavy kedy dojdu... inak ak mi neposlu do .februara peniaze, tak tym pádom porušili dohodu. dá sa nato niekde stazovat?
Darina.darina
07.02.12,21:17
ani pre PN nie sú:mad:
keri5
27.03.12,16:22
Ja len,že 22.03.2012 som podpísala dohodu a dnes(27.03.) už mám peniaze na účte.:-)