berere
31.01.12,07:59
Dobre rano, potrebovala by som poradit, posielam do dovery elektronicky vykazy, prihlasujem ludi, no prvykrat mam zamestnanca odhlasit, a neviem ako. Cez mesacny vykaz som sa dostala do udajoch a zamestnancoch a tam je kolkonka vymazat, no neviem,ci mi zamestnanca odhlasi spravne ako ma, aj s odhlaskou, alebo mi vymaze len riadok :) Za odpovede dakujem ;)
mizu24
31.01.12,17:26
Asi nechápem, a ako si prihlasovala zamestnancov? Veď to sa nerobí cez MV, ale cez hromadné oznámenie zamestnávateľa o zamestnancoch http://www.dovera.sk/sk/tlaciva/pre-platitelov/, len namiesto kódu 2Z dáš 2K. V elek.podateľni by to malo byť pod kolónkou MV.
berere
01.02.12,10:37
ano doteraz som ich prihlasovala, cez hromadne oznamenie, ale ked uz vykazy posielam elektronicky, tak by sa to malo prihlasovat a odhlasovat tiez elektronicky, pride mi to logicke :)
mizu24
01.02.12,20:03
no veď áno, to som len dala príklad, lebo som nemala pri sebe prístupové heslo do Dôvery, aby som presne pozrela, kde sa ten formulár nachádza. ty musíš zamestnanca aj cez elek. podateľnú prihlásiť cez formulár hromadné oznámenie zamestnávateľa. Aj som ti napísala, že by sa mal nachádzať niekde pri MV na ľavej strane elek.podateľne. nemôžeš ho prihlasovať a odhlasovať v MV, to by ti nezobralo.
helahank
13.04.12,05:36
dobré ráno, mám zamestnanca na absencii, treba to hlásiť ZP? ak íno, poraďte prosím mi pod akým kódom. Ď.
drobeceva
13.04.12,06:07
madla
13.04.12,06:47
2Y - Z začiatok absencie
2Y - K koniec absencie