66simicek66
31.01.12,10:08
Ahojte viem že tu je už asi kopa takýchto otázok ale nikde som nenašla presne to čo som potrebovala.
Preto sa chcem spýtať či máte niekto skúsenosti s prácou v zahraničí cez slovenské pracovné agentúry. Nechcem totiž odísť na vlastnú päsť na to sa necítim a preto by som chcela ak ste niekto cez nejakú agentúru boli alebo aj niekto z vašich známych aby ste mi napísali cez akú a aj váš názor na ňu. A prosím píšte sem len k veci a žiadne iné odhováračky od toho a podobne, ďakujem.
kackaaaa
11.02.16,20:18
Zdravim, zalezi aku pracu hladas. Ja pracujem na vyletnej lodi, najprv na zaoceanskej v USA, neskor na rieke v Europe, teraz sa opat vraciam na more. Najlepsie sa mi osvedcila agentura Backup jobs agency, rychle vybavenie prace, skvela komunikacia. Dalsou agenturou je Concordia, ja osobne s nou nemam dobre skusenosti, ale poznam vela ludi, ktorym pracu vybavili. Toto je vsak praca na vode + vybavuju aj nejaku pracu v hoteloch, ale to len okrajovo. tak snad som aspon trosku pomohla. Drzim palce ;-)
arizona
12.02.16,06:27
Odpovedas na 4.roky staru otazku
kackaaaa
12.02.16,07:31
Viem, vsimla som si to az ked som odpoved odoslala. No nakoniec som ju nechala, mozno to pomoze niekomu inemu..