tinnnka
31.01.12,10:13
Prosím Vás o odpoveď na nasledujúcu otázku: Szčo kúpila auto v júli 2011 v zahraničí, chcem sa opýtať poplatky za kontrolu originality, kolky za ŠPZ a recyklačný fond sú súčasťou obstarávacej ceny automobilu. Myslím, že ano len potrebujem uistiť som začiatočník. ďakujem
Tweety
31.01.12,09:14
Prosím Vás o odpoveď na nasledujúcu otázku: Szčo kúpila auto v júli 2011 v zahraničí, chcem sa opýtať poplatky za kontrolu originality, kolky za ŠPZ a recyklačný fond sú súčasťou obstarávacej ceny automobilu. Myslím, že ano len potrebujem uistiť som začiatočník. ďakujem Áno, vstupujú do OC MV.
tinnnka
31.01.12,09:18
Ďakujem za rýchlu odpoveď, takže cena automobilu + tie spomínané poplatky budú tvoriť obstarávaciu cenu a povinné zmluvné poistenie bude VOZD alebo ho mám pripočítať tiež k obstarávacej cene???
Tweety
31.01.12,09:21
Ďakujem za rýchlu odpoveď, takže cena automobilu + tie spomínané poplatky budú tvoriť obstarávaciu cenu a povinné zmluvné poistenie bude VOZD alebo ho mám pripočítať tiež k obstarávacej cene??? PZP je VOZD-réžia.
tinnnka
31.01.12,10:22
ďakujem za ochotu a prajem pekný deň, veľmi si vážim, že si aj napriek pracovným povinnostiam nájdete čas a ochotne poradíte.
ivti
06.02.12,14:11
...musia sa aj kolky zaplatené za prihlásenie auta na ŠPZ zaradiť do obstarávacej ceny alebo sa môžu účtovať do výdavkov? Auto bolo prihlásené až o tri týždne po nákupe.