Retuska
31.01.12,15:17
Dobrý deň,
mala som záujem o brigádu anketárky a tak som dostala pouku od istej firmy.Nevedela som o koho die keďže to neuviedli.Išla som na stretnutie kde milý pán rozprával o tom (v podstate a skratke)akos a má dobre a ako lahko sa dajú zarobit peniažky.Zo začiatku to vyznelo fajn ale postupne ako zacal hovorit to lahke nebolo.vyplnime anketu tym ludom on zavola a ti dani sa musia s nimi stretnut.No povedzte kto am tolkoc asu aby sa stretaval s "oblbovakmi" a pocuval jeho riesenie na zlepsenie situacie.
Chcela by som sa ale opytat,ma niekto s touto firmou skusenosti?nieco som tu citala,ale bolo to stare 4-5 rokov,hm?
dakujem
Halli
31.01.12,14:33
....vyhýbaj sa takým ako smradu!....
Stanislav 1975
31.01.12,14:49
....vyhýbaj sa takým ako smradu!....
Súhlasím s Halli- to sú polo-podvodníci...
veronikasad
31.01.12,14:56
Retuška, ak chceš robiť serioznu anketárku, skontaktuj sa so Slovenským štatistickým úradom. Absolvovala som ich školenie, je to celkom zaujímavá práca ...
Retuska
31.01.12,15:18
môžes mi dat nejaky kontakt,kde ma niekto o tom informuje?
veronikasad
31.01.12,15:20
môžes mi dat nejaky kontakt,kde ma niekto o tom informuje?
http://www.google.sk/url?sa=t&rct=j&q=anketár slovenský štatistický úrad&source=web&cd=1&sqi=2&ved=0CCMQFjAA&url=http%3A%2F%2Fportal.statistics.sk%2Fshowdoc.do %3Fdocid%3D837&ei=jxQoT9qCB5Cf-waNmaWsBQ&usg=AFQjCNFORJPJZQ5Yg6AVO04pbRvRTku5fg&sig2=iFB5s-ySodcaghwHaKHYyA&cad=rja

v ľavom dolnom rohu máš pracoviská SŠU. neviem odkial si, ja som bola na školení v Trenčíne. Nakoniec som túto prácu síce nerobila (naskytala sa mi v čase keď som prišla o zamestnanie), to školenie bolo zaujímavé.

Ešte jednu výhodu má spolupráca s touto firmou - máš stanovené presné podmienky získavania informácii a rovnako aj podmienky odmeňovania, formou dohody o vykonaní práce.
Retuska
31.01.12,19:38
poslala som tam email..snad mi neico odpisu
wagner
31.01.12,19:45
Retuška, ak chceš robiť serioznu anketárku, skontaktuj sa so Slovenským štatistickým úradom. Absolvovala som ich školenie, je to celkom zaujímavá práca ...

Veronika a kedy si bola na tom školení? Pretože ja mám doma materiály zo štatistického úradu, že ma na školenie pozvú a doteraz ma nepozvali. Inak som tiež pre nich robila kedysi dávno. Ale pokiaľ mám informáciu, tak štatistický úrad zrušil anketársku činnosť, pretože nemali na to peniaze.
veronikasad
01.02.12,14:57
Veronika a kedy si bola na tom školení? Pretože ja mám doma materiály zo štatistického úradu, že ma na školenie pozvú a doteraz ma nepozvali. Inak som tiež pre nich robila kedysi dávno. Ale pokiaľ mám informáciu, tak štatistický úrad zrušil anketársku činnosť, pretože nemali na to peniaze.
Zdenka, to bolo pred nejakými 8 rokmi, vtedy asi bolo menej nezamestnaných. Oslovili ma sami zo SŠU. Školenie som absolvovala, ale na následnú ponuku práce som dlho čakala a medzitým zohnala zákazky, tak som s prácou anketárky ani nezačala ...