JustBreathe
01.02.12,13:36
Zdravím! Som tu nový, preto sa hneď na začiatok ospravedlňujem za zlé vybratie kategórie, no nemala som poňatia, do akej kategórie môj problém vložiť. zlezaradil

Môj problém spočíva v tom, že som zmeškal podpísanie na úrad práce a neviem čo robiť.



Za všetky rady vopred ďakujem :)
Tweety
01.02.12,12:37
Zdravím! Som tu nový, preto sa hneď na začiatok ospravedlňujem za zlé vybratie kategórie, no nemala som poňatia, do akej kategórie môj problém vložiť. zlezaradil

Môj problém spočíva v tom, že som zmeškal podpísanie na úrad práce a neviem čo robiť.



Za všetky rady vopred ďakujem :) Musíš upresniť, aké podpísanie. A ešte aj to, či si on, alebo ona, lebo raz píšeš tak, raz onak. Na ÚP sa nechodí len podpisovať, ale aj preukázať, že si hľadáš prácu.
KatarinaNR
01.02.12,12:38
no ja som raz volala, na úp že nemôžem prísť a "teta" na úrade mi povedala, že ma vyradia z evidencie, tak som sa z iného mesta musela trepať podpísať sa
arizona
01.02.12,12:42
Namiesto cakania na odpovede pri PC je urcite pre teba lepsie ist osobne na UP a vysvetlit...snad uznaju. Bud ich ukecas,alebo ta vyyradia z evidencie.
majka 62
01.02.12,12:49
Záleží aj od toho ako dlho meškáš, či sú to hodiny, prípadne dni - koľko? A samozrejme dôvod. Každopádne čím skôr sa dostaviť a vybaviť to.
Mila123
01.02.12,12:53
u nás pomáha iba vystavená PN od lekára, nie na výmenom lístku ale kladenka (i keď napr. na jeden deň.)
marleau
01.02.12,12:53
Povedz im,že si si hľadal prácu a musel si kvoli tomu odcestovať a nestihol si im zavolať,že si tam aj prespal a ich telefón si nemal po ruke.Vraj si uprednostnil šancu na prácu pred návštevou ÚP.Ak sú normálni,tak to pochopia alebo nech ti prácu dajú oni.S prípadným potvrdením by problém nemal byť.