Micka2
01.02.12,14:40
poraďte mi prosím, či sú poskytnuté pôžičky z Quatra spoľahlivé. Máme už viac úverov a tu bez dokladpvania nám poskytnú ešte ďalšiu. Zdá sa mito podozrivé, lebo banka nám už žiadnu nechcela dať.Ide o rýchlu pôžičku do 4000 EUR.Splátky na 2 roky.Našla som si, že všetky podobné rýchle pôžičky idú cez firmu z Kežmarku. Neviem čo si mám o tom myslieť. Sú seriózni?
Ďakujem.
Stanislav 1975
01.02.12,14:04
Micka, CFH Poprad sú seriozni-moja osobná skúsenosť s nimi je veľmi dobrá-, len keď máte už viac úverov, budete to všetko vedieť splácať? Neberiete si toho veľa na plecia?:confused:
misoft
01.02.12,18:45
Quatro je OK! Pokiaľ si plníš svoje splátky načas, ani nevieš, že existujú. Výpisy chodia presne ako hodinky. Stano ti však naznačil - nebrať veľa úverov - potom to cez hlavu prerastie. Treba si uvedomiť, že v mesačnej "splátke" je okrem tzv. splácania istiny (t.j. toho čo ti požičali) aj úroky z istiny + vedenie účtu + poštovné.
Takže pokiaľ máš "vysokú" požičku - prvé splátky - väčšina ide na úroky, potom splácanie istiny - poštovné a vedenie účtu sa viac-menej nemení (inak by to oznámili). Postupne, keď klesne "dlh", klesnú aj úroky (podiel na ich splácaní) a začne pribúdať v oblasti splácania istiny.

BTW: 4000€ na 24mes. - budú tam síce nižšie úroky, ale za to privysoké mesačné splátky - odhadom 200€ mes. (a to odhadom pripočítavam úroky).
V zmluve je aká RPMN?

BTW2: Pozrel som sa na stránku Quatro - RPMN = 32%, splátka 139,61€ (ale je to bez úroku!) - splátky by museli byť od 180€ do 200€ mes.
Barticek
01.02.12,19:13
Quatro mam aj ja mam uver a kreditku su spolahliví len treba splácať na čas ako všade
AndreaDrobna
01.10.14,13:17
Určite áno, s manželom sme ich už použili a nemali sme s tým žiadny problém. V prípade, ak potrebuješ požičať menší obnos, cca do 500 eur, tak nato sme raz použili spoločnosť www.creditone.sk (http://www.creditone.sk) a keďže sme to splatili tak ako bolo treba, tiež to bolo v pohode.
buchač
01.10.14,13:22
Pche

1. Regauješ na tému spred vyše 2 rokov...pôžička možno už je aj splatená

2. Reaguješ zle.
Na reklamu sú iné fóra...