Miskjo
01.02.12,20:50
Ahojte vsetci co mi poradia. uvodom sa ospravedlnujem, za asi zle zaradenu temu, ale neviem kam napisat moje otazky.
chystam sa vycestovat do CZ, pracovat tam. mam to jednoduchsie uz len v tom, ze tam uz byva moja mama. ja som na SK evidovany na urade prace, momentalne vykonavam absol prax. ktora mi konci 31.5.2012, ale to je jedno. ja sa pytam Vas, co vsetko mi treba na to aby som mal vsetko papiero v "poho" ako sa hovori. vycestovat sa chystam uz teraz 3.1.2012. k tomu datumu idem poziadat o vyradenie z evidencie uchadzacov o zamestnanie na urade prace, tym padom mi konci aj absol. prax. no co dalej? kam ist? ake papiere mi treba? ja som si uz poznacil, ze mi bude treba ist k obvodnej, po kartoteku a oznamit jej ze odchadzam do CZ, dalej moja zubarka a tak isto aj alergo. odvsadial si vezmem nejake papiere, kde bol/je zapisany moj zdrav. stav. samozrejme idem riesit aj mobilneho operatora, zasielky na poste........ treba ist este niekam? poradte prosim, ak stym mate niekto skusenost. mimochodom, praca v CZ sa mi vybavuje, no nemusi to vyjst, zaeviduju ma na urade prace v CZ ak sa mi nepodari zamestnat? ako to je zo zdrav. poistenim v CZ... ?
mozno nebudete vediet odpovedat na otazky co sa tyka CZ, to chapem, ale skuste poradit co spravit na SK pred odchodom..

DAKUJEM