mildo
01.02.12,21:30
Dobrý deň chcela by som sa informovať či je nutné odborné vzdelanie pri vykonávaní zamestnania ako cukrárka. Ja mám strednú hotelovú školu a cukrárstvo som mala ako koníček. Potom som pracovala rok ako cukrárka a zamestnávateľ si ma zaškolil. Priateľka ktorá robí u iného zamestnávateľa a tiež nie je vyučená, má problémy s hygienou že musí mať odbornú spôsobilosť. Tak mám strach či aj ja nebudem mať problémy vykonávať túto prácu. Vie mi niekto poradiť? Prípadne či nestačí dorobiť si nejaké školenie, aby som nemala problémy aj do budúcna. Ďakujem
willma
02.02.12,19:50
máš hotelovku a to nahrádza odbornú spôsobilosť.
rybička380
02.02.12,20:19
A nemyslela tvoja priateľka skôr odbornú spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažných činností?

Osvedčenie o takejto odbornej spôsobilosti vydáva práve spomínaná hygiena (presne Regionálny úrad verejného zdravotníctva podľa miestnej príslušnosti). Takéto osvedčenie kedysi musela mať každá osoba, pracovník v akomkoľvek odvetví potravinárstva (pri výrobe, manipulácii a uvádzaní požívatín do obehu), neviem presne ako dnes, my a naši zamestnanci sme to riešili pred 4 rokmi, platnosť takéhoto osvedčenia je 5 rokov, takže sa na budúci rok budeme informovať, či je potrebné toto osvedčenie obnovovať.
Vtedy sme sa informovali na hygiene, ktorá organizácia robí takéto školenie, poslali sme si tam prihlášku. Keď sa im nazbieral dostatočný počet záujemcov, zavolali nás na školenie (ak sa dobre pamätám, trvalo 2 dni), potom sme mali cca 4 dni na naučenie sa teórie, potom sme vypracovali písomný test a na základe úspešne napísaného testu sme dostali Osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie epidemiologicky závažných činností.
mildo
03.02.12,20:11
Ďakujem zo odpovede, no boli sme raz na HCCP školení aj keď bez testov tak by to malo stačiť.