lauraanery115
01.02.12,23:38
Prajem pekny večer poradaci.
Mám problem, no nie tak ja ale moj otec. Pracuje v CZ, ked pracoval v EW (mal svoj ucet, na ktorý mu chodila vyplata) ked odchadzal do ineho zamestnania zistil ze ma exekuciu na plat, tak poprosil kolegu (co robili spolu v EW, on mu vybavil pracu v kofe) ci by mohla vyplata odchadzat na jeho ucet, on suhlasil a tak vyplata odchadzala na Imov (to je ten kolega) učet. V decembri sa vsak stal problem, Imovi zmrazili učet a ostala tam jak jeho tak otcova vyplata, no nakolko boli sviatky tak otec dal neskoro nove cislo uctu uctovnicke a tak aj vyplata v januari odišla na ten Imov ucet. Chcem sa Vas poradaci opytat ako može moj otec získat peniaze z toho uctu,na učet jeho syna, ktory tiež pracuje v CZ. Dakujem za každu radu.
KEJKA
02.02.12,05:26
kým je účet zmrazený, tak z toho účtu ťažko - nemožné.
Ako z toho účtu získaval peniaze predtým? Predpokladám, že kolega mu to nosil v hotovosti, či?
Takže musí to riešiť s kolegom, ktorý má jehp výáplatu.
lauraanery115
02.02.12,08:07
ano, kolega mu tu vyplatu potom vytiahol s toho uctu a dal do ruky, a ked je pri ciastke napisane meno mojho otca ani v takom pripade neje nejaka moznost ziskat tieto 2 vyplaty? bavime sa o ciastke medzi nejakymi 25-36 tisicami Kč.dakujem
KEJKA
02.02.12,16:32
ano, kolega mu tu vyplatu potom vytiahol s toho uctu a dal do ruky, a ked je pri ciastke napisane meno mojho otca ani v takom pripade neje nejaka moznost ziskat tieto 2 vyplaty? bavime sa o ciastke medzi nejakymi 25-36 tisicami Kč.dakujem
nie je možné. Kolega má dlhy, len tak pre nič za nič mu účet nezmrazili. Takže dlhy sa vyrovnajú aj z tých otcových peňazí. Kolega musí nájsť iný zdroj, aby sa vyrovnal s tvojím otcom.