gebri
01.02.12,23:16
Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu. Ak platim za PHL platobnou kartou, ale chyba mi pokladničny doklad, mam len vypis z ban. uctu, mozem to uctovat normalne ako sa uctuje platba platobnou kartou? Rovnako ak vyberam z bankomatu a chyba mi potvrdenka z bankomatu tak to mozem uctovat normalne cez priebezne polozky? A este jedna otazka: ak mam na vypise z BU dva datumy - datum realizacie a datum zauctovanie (vypisy z VUB), je to hlavne pri vyberoch z bankomatu a pri platbach platobnou kartou, tak ktory datum mam pri uctovani pouzit? Dakujem
ego.mc
01.02.12,22:29
Dobry den, chcela by som Vas poprosit o radu. Ak platim za PHL platobnou kartou, ale chyba mi pokladničny doklad, mam len vypis z ban. uctu, mozem to uctovat normalne ako sa uctuje platba platobnou kartou? Nie, musíte mať aj doklad z ERP. Rovnako ak vyberam z bankomatu a chyba mi potvrdenka z bankomatu tak to mozem uctovat normalne cez priebezne polozky? Áno. A este jedna otazka: ak mam na vypise z BU dva datumy - datum realizacie a datum zauctovanie (vypisy z VUB), je to hlavne pri vyberoch z bankomatu a pri platbach platobnou kartou, tak ktory datum mam pri uctovani pouzit? Obidva, pri výbere do osobnej spotreby stačí ten druhý. Dakujem
Odpoveď v texte. :)
gebri
02.02.12,09:54
A ako mam potom zauctovat tu platbu platobnou kartou? Ako osobnú spotrebu? A ešte k tym výpisom. Čo znamená že použiť odbidve? Ak účtujem na základe dokladu z ERP alebo potvrdenky z bankomatu použijem datum realizácie a ak na zaklade bankoveho vypisu tak dátum zaúčtovania? Pochopila som to správne? Už som tu niekde o tých dátumoch čítala, lenže tie názory boli rôzne a neviem ako je to správne.