blowk
02.02.12,11:06
Dobry den ,

touto by som Vas chcel oslovit s ponukou investovania do zabehnuteho internetoveho podnikania.Ide o ziskovu siet internetovych obchodov , kt. potrebuje vacsi objem financii ako sa na zaciatku projektu ocakavalo, nakolko obrat rastie ale na druhu stranu momentlane dostupne financie do znacnej miery brzdia rast.
V pripade zaujmu piste PM.

Odhadovana investicia cca. 100 000 euro za , kt. ponukam podiel vo firme.

Jan
mattto
02.02.12,14:25
bije sa mi tam pár vecí

zabehnuté internetové podnikanie - "potreba väčších objemov financií ako sa na začiatku projektu očakávalo". Ak je raz niečo zabehnuté, generuje to peniaze. Ak to stále potrebuje viac peňazí ako sa na začiatku očakávalo, asi si to nedokáže zarobiť ani samo na seba, nie to ešte na zisk.

ak to doteraz nedokázalo zarobiť, kam sa stratí tých 100 tis.?
Dantess
02.02.12,14:45
Máš tu ešte jednu tému, kde si chcel 50k. Takže buď si to dostal a minul si ich, alebo si to nedostal a chceš zrazu 2x toľko ? Ukáž aké sú to projekty a potom ti možno niekto niečo dá. Ale len tak na dobré slovo ti nikto nedá 100 000eur :D
blowk
02.02.12,21:41
bije sa mi tam pár vecí

zabehnuté internetové podnikanie - "potreba väčších objemov financií ako sa na začiatku projektu očakávalo". Ak je raz niečo zabehnuté, generuje to peniaze. Ak to stále potrebuje viac peňazí ako sa na začiatku očakávalo, asi si to nedokáže zarobiť ani samo na seba, nie to ešte na zisk.

ak to doteraz nedokázalo zarobiť, kam sa stratí tých 100 tis.?

Tvoj nazor je jedna strana mince.Tou druhou, o kt. pisem je enormny narast objednavok a dochadza k tomu, ze cashflow nestaci.
Atomer.sk
02.02.12,22:37
Tvoj nazor je jedna strana mince.Tou druhou, o kt. pisem je enormny narast objednavok a dochadza k tomu, ze cashflow nestaci.

Pokial sa za objednavky inkasuje cash, tak cash flow by mal stacit. Ci?
blowk
07.02.12,10:17
Ano inkasuje sa cash akurat cely proces je specificky a tym padom aj casovo narocnejsi.A prave vdaka tymto specifikam nestaci ten cashflov na pokrytie celeho procesu , resp. ma ale musia sa robit obmedzenia na ukor zisku.Nakolko tam je velky potencial je skoda to brzdit a radsej to posunut o level alebo dva vyssie.
mattto
07.02.12,14:43
Ano inkasuje sa cash akurat cely proces je specificky a tym padom aj casovo narocnejsi.A prave vdaka tymto specifikam nestaci ten cashflov na pokrytie celeho procesu , resp. ma ale musia sa robit obmedzenia na ukor zisku.Nakolko tam je velky potencial je skoda to brzdit a radsej to posunut o level alebo dva vyssie.

keďže to je zabehnutý projekt a nikto ti neukradne nový nápad, napíš o tom viac, oblasť?
Richard
17.02.12,07:17
Väčšina biznisov sa rozmáha cez investorov, osobne pochybujem že sa dá pri internetovom obchode uplatňovať bootstrapping (http://en.wikipedia.org/wiki/Bootstrapping#Business). Samozrejme že to môžete obhajovať, ale nie je namieste niekoho potreby spochybňovať bez úplného poznania jeho pozadia.
blowk
07.03.12,09:53
Nikto nema zaujem investovat ?
SamuelSK
07.03.12,10:16
1 by dal 100 000
alebo
100 by dali po 1 000 ?
:)

kapital sa podla mna najvde vzdy... otazne je len, ci je to bezpecne pre investorov (resp. ci uveria, predsa len sme v dobe, kde sa nie velmi veri ani vlastnej rodine ak ide o $$$ a nieto este kamaratom, alebo (nechcem napisat "niekomu z internetu) - ale proste ludom ktorych nepozname :) )
blowk
07.03.12,10:24
Osobne by som radsej vyuzil moznost pozicky za nejaky zaujimavy urok a nemusi to byt 100 000 ( to je horna hranica ) minimum ,kt. je aktualne potrebne je okolo 50 000 euro.
Presne tak dovera je v dnesnej dobe obrovsky dolezita.
skaspa
07.03.12,11:11
Osobne by som radsej vyuzil moznost pozicky za nejaky zaujimavy urok a nemusi to byt 100 000 ( to je horna hranica ) minimum ,kt. je aktualne potrebne je okolo 50 000 euro.
Presne tak dovera je v dnesnej dobe obrovsky dolezita.


Odhadovana investicia cca. 100 000 euro za , kt. ponukam podiel vo firme.

tak čo vlastne chceš, predať podiel vo firme za 100 000 Eur, alebo chceš pôžičku 50 000 Eur?
blowk
07.03.12,11:13
Pripadny zaujemca si moze vybrat.