Jana Motyčková
02.02.12,12:10
Upozorňujem všetkých, ktorí budú podávať Výkaz preddavkov na poistné na verejné zdravotné poistenie pre účely ročného zúčtovania poistného - tzv. ročný, resp. súhrnný výkaz, že Všeobecná zdravotná poisťovňa uverejnila na svojej stránke nasledovnú informáciu :

"Dovoľujeme si Vás informovať, že na elektronickej podateľni pripravujeme možnosť vygenerovania dávky 580, ktorá sa automaticky vytvorí z Vami zaevidovaných údajov do formulára súhrnného výkazu. O sprístupnení tejto služby Vás budeme informovať prostredníctvom oznamu v časti Aktuálne informácie. "

Poznámka : dávka 580 je elektronická dávka obsahujúca údaje ročného výkazu a mala by ju teda generovať priamo zdravotná poisťovňa.
DanielaSL
02.02.12,11:21
Vďaka Janka ....
Jana Motyčková
02.02.12,11:24
Rado sa stalo.
ondrejvla
02.02.12,21:36
Dúfam, že tento súhrnný ročný výkaz bude zakomponovaný aj do mzdových programov. No ale z MRP sa asi načakáme...
Janka ďakujem.
DanielaSL
02.02.12,22:00
Vlastička Olymp z Krosu to už má...tak aj MRP sa iste rozhýbe ....
Dav
03.02.12,06:17
Aj MRP ho už má
promont maja
06.02.12,13:03
MK-soft ho už tiež má .. mám len nezodpovedanú otázku: Dôvera mi neprebrala elektronický výkaz ku RZZP ale VšZP áno ...

P.S.: Doplňujem ... na druhý deň mi došla správa o prevzatí, resp. notifikácia - úspešné odoslanie ročného výkazu vo forme dávky ... takže funguje aj Dôvera .. len je potrebné počkať ... maja
Kristina27
08.02.12,10:41
Do Dôvery aj VšZP mi ročný výkaz prešiel, robila som to z MRP-mzdy, len UNION ešte asi nemá tú dávku zakompovanú do elektronickej podateľni.


Už som ho odoslala, už má aj UNION dávku 580!
witch
13.02.12,11:26
Neviete, či aj POHODA má už tento Výkaz zabudovaný?

Práve som sa dozvedela, že Výkaz bude k dispozícii v priebehu tohto týždňa v aktualizácii - bude v Spravodajovi.
Ing. Pavol Zúber
24.02.12,07:34
V Dôvere nám stále hlási že RV580 je chybný, ak zamestnanec mal PN celý mesiac treba uviesť počet dní za ktoré bol platiteľom štát, ale nevieme kde sa to v RV uvádza. Neviete nám prosím poradiť? Ďakujeme
Jana Motyčková
24.02.12,08:18
Ak napr. bol zamestnanec celý decemeber PN, treba v ročnom výkaze uviesť počet dní 31.