vanessa2
02.02.12,13:25
dobry den, chcem sa opytat mame zamestnankynu od 29.12.2011 na pn, môže si tato zamestnankyyna dat žiadost o rozviazanie prac.pomeru dohodou aj ked je stale pn, od 5.2.2012, bude takato dohoda platiť, ake povinnosti z toho vyplyvaju?
Tweety
02.02.12,12:27
dobry den, chcem sa opytat mame zamestnankynu od 29.12.2011 na pn, môže si tato zamestnankyyna dat žiadost o rozviazanie prac.pomeru dohodou aj ked je stale pn, od 5.2.2012, bude takato dohoda platiť, ake povinnosti z toho vyplyvaju? Prečo dávaš dvakrát rovnakú otázku?
http://www.porada.sk/t186032-vypoved-zamestnanca-pocas-pn.html
lakernik
12.03.12,08:26
dobry den ja sa chcem opytat ci si mozem dat vypoved pocas trvania PN.Moj pracovny vztah je uzatvoreny na dobu urcitu to je do 31.7 2013.ci sa mi bude ratat 2 mesacna vypovedna lehota alebo sa zacne pocitat len ked skoncim PN a ci mi bude vyplacana marodka aj ked by som nebol v pracovnom pomere za odpoved velmi pekne dakujem
veronikasad
12.03.12,08:32
dobry den ja sa chcem opytat ci si mozem dat vypoved pocas trvania PN.Moj pracovny vztah je uzatvoreny na dobu urcitu to je do 31.7 2013.ci sa mi bude ratat 2 mesacna vypovedna lehota alebo sa zacne pocitat len ked skoncim PN a ci mi bude vyplacana marodka aj ked by som nebol v pracovnom pomere za odpoved velmi pekne dakujem
Zamestnanec môže podať výpoveď aj počas PN-ky. Výpovedná doba začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca po doručení výpovede.
lakernik
13.03.12,06:24
Zamestnanec môže podať výpoveď aj počas PN-ky. Výpovedná doba začína plynúť prvým dňom nasl. mesiaca po doručení výpovede.


a ako je to stou marotkou bude mi nadelej soc.poistovna vyplacat ci nie? ya odpoved dakujem
drobeceva
13.03.12,06:41
PN-ka môže aj naďalej pokračovať, SP bude vyplácať až do jej ukončenia.
lakernik
30.03.12,06:33
Podal som vypoved postou doporucene aj s dorucenkou zamestnavatel mi vsak oznamil ze vypoved este nedostal,a oznamil mi ze mi cez PN aj tak nemoze dat vypoved dal som paragraf 67 . na co sa mozem odvolavat aby mi vypoved uznal dakujem za rychlu odpoved
Tweety
30.03.12,06:35
Podal som vypoved postou doporucene aj s dorucenkou zamestnavatel mi vsak oznamil ze vypoved este nedostal,a oznamil mi ze mi cez PN aj tak nemoze dat vypoved dal som paragraf 67 . na co sa mozem odvolavat aby mi vypoved uznal dakujem za rychlu odpoved
Nemá pravdu, môžeš podať výpoveď aj počas PN.
lakernik
30.03.12,06:45
dakujem takze budem trvat na svojom .a plati ten datum odoslania vypovede ked som ju posla 23.3 2012 aj ked ju on este neprebral aby mi vylovedna lehota isla od 1.4 2012 do 31.5.2012 vdaka ya odpoved
Tweety
30.03.12,06:47
A prečo ju neprebral? Vrátila sa späť? Ak áno, počíta sa, akokeby bola doručená. VD začína plynúť 1.4.
lakernik
30.03.12,06:50
vyjadril sa ze mu este nic neprislo co neverim ale nemam ako dokazat
Tweety
30.03.12,06:51
vyjadril sa ze mu este nic neprislo co neverim ale nemam ako dokazat
Ani sa Ti nevrátil doporučený list späť?
lakernik
30.03.12,06:54
vraj ju este nedostal ale ja mu to nemam ako dokazat
lakernik
30.03.12,06:55
nie este nic sa mi nevratilo
lakernik
30.03.12,06:59
dakujem za odpovede idem na LPK vlastne preto si podavam vypoved krz zdravotny stav proste neyvladam tu pracu a mam potom dost velke zdr. problemy
Tweety
30.03.12,07:00
dakujem za odpovede idem na LPK vlastne preto si podavam vypoved krz zdravotny stav proste neyvladam tu pracu a mam potom dost velke zdr. problemy
Nemusel si ju podávať, mohol si byť naďalej PN a PP by trval.
vieraaaa
30.03.12,07:24
dakujem takze budem trvat na svojom .a plati ten datum odoslania vypovede ked som ju posla 23.3 2012 aj ked ju on este neprebral aby mi vylovedna lehota isla od 1.4 2012 do 31.5.2012 vdaka ya odpoved
Môže sa stať, že výpovedná doba Ti nezačne plynúť od 1.4. vzhľadom na to, že úložná doba na pošte je myslím 18 dní a dovtedy ju buď prevezme zamestnávateľ (v tom prípade ak to bude ešte do konca marca, začne Ti plynúť výp. doba od 1.4.), alebo Ti ju vrátia z dôvodu, že ju nebolo možné doručiť a to už bude v mesiaci apríl. Keďže zamestnávateľ asi vie o čo ide, môže neprebrať zásielku zámerne a skomplikovať Ti život, lebo v tom prípade, keď on zásielku nepreberie a Tebe sa vráti späť prakticky až v apríli, tak Ti výpovedná doba začne plynúť až od mája.
sybila3
03.04.12,09:39
potrebovala by som poradiť, zamestnanec je práceschopný od 1.4., neviem čo mám napísať nastúpil do zamestnania, lebo k 31.3. ho odhlasujem z trvalého pp a od 1.4 ho dávam na dohodu, môžem napísať nastúpil 2.4? a čo s nevyčerpanou dovolenkou?
veronikasad
03.04.12,10:41
potrebovala by som poradiť, zamestnanec je práceschopný od 1.4., neviem čo mám napísať nastúpil do zamestnania, lebo k 31.3. ho odhlasujem z trvalého pp a od 1.4 ho dávam na dohodu, môžem napísať nastúpil 2.4? a čo s nevyčerpanou dovolenkou?
Na PN-ku napíšeš 31.3. ukončený prac.pomer. Ak mu vznikol nárok na dovolenku za rok 2012, príp. nevyčerpanú dovolenku za rok 2011 mu preplatíš v marcovej výplate.
sybila3
03.04.12,10:53
ok, takže dole do zam.nastúpil napíšem 31.3. ukonč. prac. pomer odhlásim ho k 31.3. z tpp a prihlásim k 1.4. na dohodu? no má nevyčerpanú D aj za 2011 lebo bol na PN, dohodár nemá nárok na dovolenku a PN? dík moc
sybila3
03.04.12,12:20
do zápočtového listu čo napíšem spôsob skončenia PP dohodou?
sybila3
03.04.12,12:56
alebo tam treba uviesť nejaký paragraf
drobeceva
03.04.12,12:59
sybila3, do ZL dáš skutočný dôvod ukončenia PP - ak je to dohodou, tak par. 60 ZP-dohodou.
Pýtala si sa - nie, dohodár nemá nárok na dovolenku , ani PN-ku mu neplatíš
sybila3
03.04.12,13:04
áno, ale to všetko riešim ja musím mu rýchlo vypísať papiere lebo ich potrebujem na UP a prihlásiť ho na dohodu, takže aj výpoveď idem za neho písať, stačí že zť sa so zm.... údaje dohodli na ukončení PP dohodou k 31.3.2012? ešte čo treba všetko na UP: zápočtový list, potvrdenie o príjme 2011,2012, ešte odhláška zo sp a prihláška na dohodu, ELDP, a zp, zabudla som na niečo? ďakujem
drobeceva
03.04.12,16:08
si si vedomá, že ak budeš robiť spätne je to už za cenu pokút-neskorá odhláška a prihláška na SP ?
lakernik
01.06.12,08:46
dobry den pred casom som si podal vypoved pocas PN. chcem sa opytat ake papiere my ma zaslas zamestnavatel aby som sa mohol ist prihlasit na UP a ci si mam ziadat od neho aj original marodneho listu aby som ho mohol dat na UP. Zostalo my tam, aj 10 dni nezaplatenej dovolenky za rok 2011 ako si ju ziadat aby mi ju preplatili DAKUJEM VAM ZA ODPOVEDE LAKERNIK
vanessa2
01.06.12,10:50
ty si môžes dat vypoved aj počas pn ak ste sa dohodli na skončení prac.pomeru dohodou, obdržíš jeden formulár dohody o skončení prac.pomeru a započtovy list.na rok ti musí zamestnavateľ dat potvrdenie o príjme za rok 2012 ale to sa bude posielať až do 10.2.2013.s ukončením prac.pomeru a zober aj započtovy by som šla na urad prace, ale až po skončení pn. ak si tale pn a skončil si pracovny pomer tak ukončenie pn ti zamestnavateľ už nebude potvrdzovať.
vanessa2
01.06.12,10:52
k tej dovolenke ak si ju nemôžeš vyčerpať mal by ti ju zamestnavateľ preplatiť, a original pn nepotrebuješ
veronikasad
01.06.12,11:22
dobry den pred casom som si podal vypoved pocas PN. chcem sa opytat ake papiere my ma zaslas zamestnavatel aby som sa mohol ist prihlasit na UP a ci si mam ziadat od neho aj original marodneho listu aby som ho mohol dat na UP. Zostalo my tam, aj 10 dni nezaplatenej dovolenky za rok 2011 ako si ju ziadat aby mi ju preplatili DAKUJEM VAM ZA ODPOVEDE LAKERNIK
Nevyčerpanú dovolenku za rok 2011 a alikv.časť za rok 2012 - ak ti na ňu vznikol nárok, ti zamestnávatel preplatí pri skončení prac.pomeru.
Ak PN-ka bude trvať aj po skončení prac.pomeru, na UP ťa nezaevidujú - až po skončení PN. Koniec PN-ky odovzdáš sám do SP. Vyžiadaj si potvrdenie o výplate nemocenského a choď ho odvzdať do zdr.poisťovne, aby bol za teba štát platitelom zdr.poistenia, kým ťa zaevidujú na urade prace.
lakernik
01.06.12,14:06
Nevyčerpanú dovolenku za rok 2011 a alikv.časť za rok 2012 - ak ti na ňu vznikol nárok, ti zamestnávatel preplatí pri skončení prac.pomeru.
Ak PN-ka bude trvať aj po skončení prac.pomeru, na UP ťa nezaevidujú - až po skončení PN. Koniec PN-ky odovzdáš sám do SP. Vyžiadaj si potvrdenie o výplate nemocenského a choď ho odvzdať do zdr.poisťovne, aby bol za teba štát platitelom zdr.poistenia, kým ťa zaevidujú na urade prace.



dakujem vam vsetkym za odpovede ale spytal bz som sa este jednu otazku o tom potvrdeni to si mam pytat na soc. poistovni ?a este jedna vec ktoru som zabudol napisat som polovicni inv. dochodca mam priznanych 46 percent neviete mi nahodou povedat ci tam automaticky neplati stat do zdr.poistovni, DAKUJEM LAKERNIK
veronikasad
01.06.12,15:10
dakujem vam vsetkym za odpovede ale spytal bz som sa este jednu otazku o tom potvrdeni to si mam pytat na soc. poistovni ?a este jedna vec ktoru som zabudol napisat som polovicni inv. dochodca mam priznanych 46 percent neviete mi nahodou povedat ci tam automaticky neplati stat do zdr.poistovni, DAKUJEM LAKERNIK
Ano, za poberatelov ID je platitelom zdr.poistenia štát. Nahlásil si invaliditu v zdr.poisťovni ?
Ak ti náhodou nevznikne nárok na dávku v nezamestnanosti, nemusíš sa po skončení PN-ky evidovať na UP.
gylla
24.09.12,10:37
Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Podala som žiadosť o ukončenie PP dohodou k 30.9.2012.Potom asi po 3dňoch som musela ísť na PN na ktorej zostanem aj po 30.9.2012 . Bude mi platiť to ukončenie alebo sa to natiahne kvôli PN.Vďaka
vieraaaa
24.09.12,10:41
Ak Ti zamestnávateľ odsúhlasil ukončenie PP dohodou, tak bude platiť dohodnutý termín. Ak bude PN-ka trvať aj po 1.10., tak Ti ju bude vyplácať SP.
vanessa2
25.09.12,05:18
ano ak das vypoved a zamestnavateľ s tým súhlasí tak môže nastat ukončenie pracovného pomeru